ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
6 Haziran 2024, Perşembe 16:43   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

XSefaiX> Forum Mesajları
    XSefaiX'e ait Toplam 1456 Forum Mesajı var
<<1...100...134135136137138139140141142143144 145146>>

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >yeni tip istiyoruz!!!! +18 =)>
  8.Ağu.2006 Sal 20:13:07

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Cafe 4 ün Yeni Hali Sizce Nasıl Olmalı ?>
  7.Ağu.2006 Pzt 10:24:28

Sevgili ultima ablam Öncelikle selam eder büyüklerin ellerinden,Küçüklerin gözlerinden öperim  Bence cafe 4 gene cafe olsun çünkü ben sizleri orada tanıdım.Ama formlarda vip cafeyide gördüm orasıda güzel öyle bir yerde olabilir.Üyesiz olsun derim çünkü üyeli olsaydı ben sizlerle asla tanışamazdım. Belki genebir sefa daha gelir,bu ciddi ihtimali es geçemezsiniz.Haaaaaaa birde ben cafe 4 yetkililerinden sefaya yani bana özel bir bölüm istiyorum panter emelden(Aysu66)birde Güvercin79 (Apladan)korunmam için.Nolur cafe4 yetkilileri bana sahip çıkın

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >cafe 4 sakinlerine duyuru>
  4.Ağu.2006 Cum 16:48:26
fiogf49gjkf0d

Yaw 4,5 ayı bilmemde benle tam 1 ay oldu tanışalı cc  yi burnumdan getirdin. Paso fırça yedim, şimdi bu habere sevineyim mi , üzüleyim mi bilmiyom valla; ama genede şaka bir tarafa bu kadar insanın kalbini kazanan birisi kötü olamaz. Sen iyi biriydin gerçekten, kal demeye dilim varmıyor ama inan git demeyede varmıyor.Yolun ve bahtın açık olsun Allaha emanet ol cicozum. Seni gerçekten özleyecez; belki inanmayacaksın ama bende özleyecem.Sende hakkını helal et

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >ULTİMAFORSAN HANIMEFENDİNİN DİKKATİNE...>
  2.Ağu.2006 Çar 14:40:55
fiogf49gjkf0d

The Gizxxxx , yani dengeli herif, dengeni kıçınla değil adamlığınla sağla, Adam olsan kıçını başını oynatmazsın. Unplesan dediğin delikanlı sessiz sakin  dürüst bir delikanlıdır. Ultimaya gelince, Ultima nın odasına MarlonBrondo değilde şahı gelse karışamaz . Yıldızı olabilir ama Ultimanın adamlarının hepsi birer yıldızdır. Herkes hadiini bilsin, kimse aşmasın, ayrıca oturduğun yerin oturmaya yarar , ağzınla gülecen tosunum ağzınlaa...ikisini birbirine karıştırma.  

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >6 YAŞINDAYKEN GÜNLÜĞÜNÜZE SİZ NELER YAZARDINIZ? BAKIN O NE YAZMIŞ:))))>
  1.Ağu.2006 Sal 21:33:18
fiogf49gjkf0d

anaaaa ; nereden buldunuz bu benim günlüğüm yaw !!!

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Delikanlı Adam Panik Yapmaz :)>
  1.Ağu.2006 Sal 20:41:37
fiogf49gjkf0d

Aslında denemek lazım,o pozisyonda sıgara iyi gider herhalde. Nedersiniz ??? 

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >MÜTHİŞ KOCANIN MEKTUBU>
  1.Ağu.2006 Sal 12:09:35

Haydar abii , Baba büyüksün, sen ne mubarek adamsın yaw, Abi ölde ölelim    ERKEĞE BAK BEEEH

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Kadın Olmak:)>
  1.Ağu.2006 Sal 12:05:38

Böle karım olsun  bir milyon borcum olsun

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >uluslararası davranış biçimleri...>
  1.Ağu.2006 Sal 11:18:07

hayret bizim temel yokmuşorada

acaba olsa o ne yapardı

tahmin edin ve

yazın cevaplarınızı bekliyoruz

XSefaiX

XSefaiX resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Bu sesi duymak istemezsiniz...>
  1.Ağu.2006 Sal 11:08:17

Arkadaşlar o kuş çok iyi yaw

en azında benden iyi valla , ben gitar çalamıyorum, ama kuş çalıyor. Bence o kuşu koruma altına almak lazım

<<1...100...134135136137138139140141142143144 145146>>