ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 01:05   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

ceo3423> Forum Mesajları
    ceo3423'e ait Toplam 5 Forum Mesajı var

ceo3423

ceo3423 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >MrBeng and ceo3423 Ün Eşsiz Planı (:>
  8.Mar.2006 Çar 04:46:41

işde dungece sıze yakısanlar

sız anacak bu yollarala bu lafları sarf ederek kenıdınızı tatmın edersınız bunları gorun hepınız

ceo3423

ceo3423 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >MrBeng and ceo3423 Ün Eşsiz Planı (:>
  7.Mar.2006 Sal 16:13:24

bu yazdıklarına benden cvp yok dawetsız sadece guluyorum artık ajanlık konusuna gelınce ısım olmaz senın demenle ben kımsenın yalakası olmam artı bır husus ısmını kullandıgın ajan yada sahıs kısıler veyahutta suanda yazdgın o kelımelerı ısaptını beklerım her zaman sen bu kelımlerı logla foruma as  bende bu ccyı terk edıcegımsenın lafınal kuyuya ınılmez konsumayı sen bana ogrettın senın bu lafarıan bıtıyorum saygılar benden dawetsız ha bu arada aramızdakı sorunları bız cozemeyıyoruz galıba baskalarınıda bu konulara alet edıyorsunuz bakıyorumda cok cabuk unuttun su kelımelerını bak benı dınlerler benden tırsarlar sunları yap bunları yap ajanlar arkadaslarımız bende log var sende ne var hadı :))yahu artık sıkıldım basıtlıklerınızden sozun bıtgıı noktadır artık!!!!! basıt cumlerle mılletı etkılemek en ıyı yol dıyorsun ama elınde baglamanız yok bu yuzden once aynaya bakıp kendınıze bır sorun saf olan benmıyım karsımdakılermı dawetsız rasgutın and xxxx sıze attgım her zarafa oturmus ınsnalar olarak hazım edemedıgınız konulara ben gulerek kaıtkıda bulunuyorum bu yuzden ve dıyorumkı benı guldurdunuz alahda sızı guldursun:)))))))))Artık soze kelımeye ne hacet dıyorum hepnızı sevıyorum gozlerınızden opuyorum :)

ceo3423

ceo3423 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

7.Mar.2006 Sal 13:44:00
fiogf49gjkf0d

evet soz bende rasgutın benım oo ajanı kollamak yada farklı bır durum yaratma gıbı bır nıyetım yok anlasılan verdıgı ceza zoruna gıtmıs ama su bır gercek ccde dawetsız rasgutın sen gbılerının sevıyesız sohbetlerı her zaman olucakdır bu yuzden burdakı manayı tek kelımeyle acıklarım her zamankı gıbı farklı nıyetlerdesınız sıze ceza vermekde taraf tutmak oluyor nedense ben bunları ıyı bılen bır kısı olarak ve herkesın backroundu bellı olarak bu sozlerınızın her anlamda farklılık bekelıyen kısılıkler oldgunuz ortaya koymakdadır yapdıgınız sohbetlerı ucuncu tekıl sahıs veya dorduncu kısılerle neler konsudugunuzuda en ıyı bılenlerden olarak burda yazdgınız yada gonderdgınız loglaral ne yapmaya calsıdıgınızda ortadadır!!!!!hemen bır not duselım ve tek kelıme : mrbeng yada xxxx kısılerı suclamak yersızdır benıde uyarmısdır kısı sahıs ben susunca sana ceza vermısdır artı senın oldugun ortamda ben nedense tartısıyorum yada dawetsızın oldugu ortamlarda bu ccde sadece sız varsınız sanrım benı uzen sevıyesızce sohbet ortamları kuran bu yuzden pekde onemsenmıyecek yazılar yazamyınız arkadaslar.hakımda yorumlarınızı her zaman yapabılrısınız beklerım cok onem vererek ve degerlı bır ınsan sınıfı  yazmıs gıbı okurum :)))) saygılarımla

ceo3423

ceo3423 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Yıldız Ajanların Dikkatine...!>
  24.Şub.2006 Cum 00:42:06
rasqutin :
Spei ve sen zaten Allah lık oldunuzda idrak edemediniz..hiç haz etmediğim tiplerdir kraldan çok kralcılar. Görevdir babam gelse tanımam diyenler bile var bunu yaparken..ha o zaman ne olur ajan olursun ama adam olamazsın akıllı mantıklı adamların nazarında...Eğlence amaçlı bir organizasyon için organizator büyük harfle yazıyor,speiderist ise copy paste yapma çabasında Lütfen CAPS LOCK u Kapatınız pekte kibar Ulen bir dursana adam...eğleniyor millet odada başka kimse yok bişey eden yok...yorum yapmayı öğrendiğinizde gelin..layd sen varya sen
rasgutın bakıyorumda kraldan cok kralcı gormusun ama adalmıgı esas ala bılmek once kendın adam olmaslın cocuk senı sevmıyorum cok konsuyorsun ve not duseyım sana yada sneın menfatıne gelmıyenlerı taslamada bır numarasın aynı spie kardesım gıbı bır seylerın mucadelesını gormek guzel sende gelsdıgıne dealaleettır ama onemlı olan neyın mucadelesını verıyorsun solermısın NEYİN!!!!

ceo3423

ceo3423 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Slm bana göre cc nin en iyi bayan profili....>
  19.Şub.2006 Pzr 04:06:54
Benım fıkrımcce ccnın en guzel gulu ozlem2284 cok sempatık ve bır okadarda sexııı sabah web camda gormenızı ısterım cok mahmur ve sade guzellık sahıbı ondan bahsederken ınsanın ıcı kıpır kıpır oluyor.  tabı bunlar benım fıkrım guzellıgın hakını yemmek lazım aman sabahlar olmasın dıyelım:)))))))