ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 08:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Yıldız Ajanların Dikkatine...!
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Regeneration

Regeneration resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 10:12:02sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Yıldızlar hak edene verilmez ise bu tür sorunlar her zaman yaşanır ..

KufursuzGenc

KufursuzGenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 21:39:26sohbet oyun linki

Neyin mücadelesini Neyin.. olurmu be kardeşim sen hala bunun mantığını anlayamadın mı yoksa dokundurma amaçlımı soruyosun bu soruyu ? ya adam sanane milletin özelinden adam isterse msn verir ister başka bişey verir ..Spedist abi iyiki msn vermişsin çünkü ben o logu alan adamın halini düşünemezdim eğer BAŞKA BİŞEY verseydin. Boyut yarıçap meselesi işte...o zaman da bu logu buraya koyabilecek cesareti gösterebileceklerdi mi merak ediyorum doğrusu!!!Eğer şimdiye kadar herşeyin veya bazı şeylerin logunu alsaydım bunu kendi kendi açımdan söylüyorum başkalarına; görürdünüz o zaman seviyeli, kibar, Hoş Geldiniz , Selamlar diyen bazı eziklerin içler acısı halini. ama buna asla gerek duymuyorum ve üzerine basa basa söylüyorum KRUK Arkadaşım.

Ve olaylara fazla karışmayan Cuning sen ne kibar adamsın ya. bana "kufursuzgenc kendınle ovunmene bak sen..." derken o kadar yumuşak bir cümle kurmuşsun ki Fatih ürek bile bunun yanında taş kesilir be . şimdi diyeceksin ne alaka ; alakası olmadığı için söylüyorum işte maksat saçmalamak değilmi log alan arkadaşlarımız gibi!! sana link bile vereyim CUNİNG halkın gözünde KüfürsüzGenç hemde tüm yönleriyle.. sadece tıkla...

https://chatcity.superonline.com/forum/topic.asp?id=894

KufursuzGenc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 21:41:27sohbet oyun linki

pardon pardon şunuda eklemeliydim aslında linkin altına.Not: Link kesinlikle reklam amaçlı değildir. sadece CUNİNG e cevap verme zahmetinde bulunamayacağım için Alıntı Yaptım...

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 19:18:23sohbet oyun linki
heyttttt  be  cevaba  bakın  saygıdan bahsederken  böyle bır  saygısızlıkla  karşılaşmak  hemde  kımden    sızler  örneksınız   bızlere  inferno  sılerden ögrenıcez  ögrenıyoruzda  demekkı  saygı  sadece  üslerıne  degıl  herkese  demı    sızıde    galıba  salyası  akanlarla  fazla  muhatabsınız  yada  şöledıyım   ınsan  kendısı  nasılsa  karşısındakınıde  öyle  görürmüş   ha  bırde  yenı  gördüm  cevabı gecıktım özürrrrrrrr 

KufursuzGenc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 20:42:11sohbet oyun linki
xxlaydxx :
heyttttt  be  cevaba  bakın  saygıdan bahsederken  böyle bır  saygısızlıkla  karşılaşmak  hemde  kımden    sızler  örneksınız   bızlere  inferno  sılerden ögrenıcez  ögrenıyoruzda  demekkı  saygı  sadece  üslerıne  degıl  herkese  demı    sızıde    galıba  salyası  akanlarla  fazla  muhatabsınız  yada  şöledıyım   ınsan  kendısı  nasılsa  karşısındakınıde  öyle  görürmüş   ha  bırde  yenı  gördüm  cevabı gecıktım özürrrrrrrr 
LADY BU NE ŞİDDET BU NE CELAL

xxlaydxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 23:31:12sohbet oyun linki
küfürsüz   cevabıb  sana  degıl  bılıyorsun  şiddedi  tanıyomda  celalle  karşılaşmadım  ve  saygıyı   gösterene  gösterırım ben  insanların  yanında   sanalda  olsa  ajanım  bekci   köpegı  degıl   ya boşver  o  kadar  söylenecek  şeyler  varkı   şu  sölere  ben  gene  söylemıcem  okadar   düşüremem  ben  ınsanları   saygı  gene  bana  kalsın   saygılı  olmakda     kötüsöz  sahibine  aittir

xxlaydxx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 23:37:20sohbet oyun linki
küfürsüz  kendı  sayfamın  yazısını  burayataşıdın   yuhhhhhhhh   yanı  benım  bu cevabıb  ınferno   ya  dır  salyalarım akıyormuşya  hanı   o  bakımda  zamanında  bunun  çok  aktı  galıba  ordan  bılıyor   zuahahahahahahahahha

inter2

inter2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 23:03:19sohbet oyun linki
bence sacma olmus onune gelene cannın ıstedıgıne ceza verır cok sacma omus

xbymanyakx

xbymanyakx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2006 Cum 18:36:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ya litros sana bi soru sorucam ağbi o kadar yıldızlı ajan dağıtılıyo veriliyor peki

adam ana avrat küfür ediyo ve bu cc de en cok listesine giren kişilerin yanında oluyo nasıl iştir anlamadım ve ben ÖZELLİKLE BELİRTİYORUM ANNE YAZINCA CEZA ALIYORUM adamların kullandığı bişimi anlamadımki

corrdy

corrdy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2006 Sal 17:45:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ARKADASLAR corrdyy diye bir nick cıkmıs sanırım bu ben değilim sadece bana oynanan bi oyun bu oyuna gelmeyiniz
CC sohbet icin buraya
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir