ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 04:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   MrBeng and ceo3423 Ün Eşsiz Planı (:
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 02:35:10      MrBeng and ceo3423 Ün Eşsiz Planı (:sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Tek olan özel konuşma ceo nun odaya girmesinin ardından 3 saniye geçtikten sonra oluşmaya başladı...benim hal hatır sormamdan sonra ceo bana genelden konuşalım dedi ve özeli kapattı amenna :) bu sırada bengline nın odaya girdiğinide farkettim..ha bunlardan bir gün önce Beng efendi bir daha ceo ya laf söylerseniz sizi beter ederim demişti bunuda geçelim arada dipnot...llldawetsizllll şahitşiracının şahidi bozacı gibi oldu ama olsun..bunlarda en ufak yapaylık veya oynama herhangi bir sahtekarlık yok sadece ayak oyunlarına bari sizler gelmeyin diye yazıyorum...neyse akıp giden sohbet belli..muhtemelen kurgusu yapılmış önceden ...ceo özelden bana laf atıyor sonra genele yönleniyoruz ailecek sonra bay süper ajan olaya müdahele ediyor..işin ilginci özelimden uyarılmam ile kapatmam bir oluyor pencereyi...sanırım bunu yedirememiş olacak gururlu ajanımız senmisin kapatan öyle kapatılmaz böyle kapatılır diyerekten verdi cezayı..sonrasında odaya girdiğinde açıklama yapmasını istedim.ama işi çabuk öğrenmiş politik cevap vermesinide biliyor artık bunlara gülüp geçiyorum ben..dikkate alırsanız sevinirim

kolay gelsin saygılarımla...

llDaWeTsiZll

llDaWeTsiZll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 02:54:13sohbet oyun linki
Tamamen katılıyorum .... Ama şu var Ceo nun adını bile almaya anmaya gerek yok... Reklamın iyisi kötüsü olmaz çünki ... ama valla billla yemin ediyorum Ceo yu çok acıyorum Bu toplumda helede ıstanbulda yaşıyor bu saflıkla yer bitirirler bu adamı

beyazkurt

beyazkurt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 03:06:28sohbet oyun linki
CC de herkesin uyus olduğu,kıl kaptığı,davranışlarını kendisine uygun görmediği bi çok şahıs ve grup vardır.. Rasqutin sana yapılanın sâflıktan başka bişi olduğunu düşünmek bile fazla.. saflık yani nedir bu? sana kılım,sana kıl olan bi ajan arkadaş bulurum ve banlatırım.. ajanları eleştirmek haddim değil,kimseninde kendisinde hak görmemesini isterim ama kişisel baz da eleştiriler kaçınılmazdır,oyüzden MrBeng yersiz cezalarının çokluğundan hbrdar değilim,fakat görünen köye klavuz olmak harcım olmasada bu loglara birer cvp vermeniz şarttır.Cvbınızı mrkla beklemekteyiz,umarı tekrarı yaşanmaz.. çobansız köyde değneksiz gezmeyin Ne Çobansız Bu CC nede Değneği Size Verenler Sağa Sola Sallayın diolar.. :)) İyi Görevler & Çalışmalar

ceo3423

ceo3423 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 13:44:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

evet soz bende rasgutın benım oo ajanı kollamak yada farklı bır durum yaratma gıbı bır nıyetım yok anlasılan verdıgı ceza zoruna gıtmıs ama su bır gercek ccde dawetsız rasgutın sen gbılerının sevıyesız sohbetlerı her zaman olucakdır bu yuzden burdakı manayı tek kelımeyle acıklarım her zamankı gıbı farklı nıyetlerdesınız sıze ceza vermekde taraf tutmak oluyor nedense ben bunları ıyı bılen bır kısı olarak ve herkesın backroundu bellı olarak bu sozlerınızın her anlamda farklılık bekelıyen kısılıkler oldgunuz ortaya koymakdadır yapdıgınız sohbetlerı ucuncu tekıl sahıs veya dorduncu kısılerle neler konsudugunuzuda en ıyı bılenlerden olarak burda yazdgınız yada gonderdgınız loglaral ne yapmaya calsıdıgınızda ortadadır!!!!!hemen bır not duselım ve tek kelıme : mrbeng yada xxxx kısılerı suclamak yersızdır benıde uyarmısdır kısı sahıs ben susunca sana ceza vermısdır artı senın oldugun ortamda ben nedense tartısıyorum yada dawetsızın oldugu ortamlarda bu ccde sadece sız varsınız sanrım benı uzen sevıyesızce sohbet ortamları kuran bu yuzden pekde onemsenmıyecek yazılar yazamyınız arkadaslar.hakımda yorumlarınızı her zaman yapabılrısınız beklerım cok onem vererek ve degerlı bır ınsan sınıfı  yazmıs gıbı okurum :)))) saygılarımla

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 14:27:39sohbet oyun linki
İyide Onurcum Burdan MrBeng İle Ceo nun Anlaşmış Olduğunu Göremedim Yok İnce Ayrıntılarda mı Saklı Bence MrBeng İle Halletmelisin Bu Olayı Bu Şekilde İkiside Zan Altında Kalmaz..Ceo İle Kişisel Problemin Yıldız Ajanlığı Neden Baltalıyor Sen Objektif Bi İnsansın Onur Objektif  Davran...

llllDaWETSiZllll

llllDaWETSiZllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 15:09:01sohbet oyun linki
Littroş Ben biliyorum Bu ceo Yıldızlı ajanların veya Rozetli ajanların yalakası Tamamen şaitim  Bence sende objektif yaklaş Toprağın diye Savunma mekanizmanı kullanma.... Mall ortada Alıcı bekliyor Malın kaliteside bellii Eğer sen hala bu Mall kaliteli diyosan , Kusura bakma sende objektif değilsin Onurcum

IittIetiredev

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 15:20:04sohbet oyun linki
Dawoşum Objektif Olmaya Çalışıyorum Ben Kanıta Ve Sonuca Bakarım Toprağım Değil Kim Olursa Olsun Tamam Onur Loglarda Gereksiz Bir Ceza Almış Evet KAbul Ediyorum Ama Bunun Ceo İle Alakasını Çözemedim Onunda Kanıtını Gördüğüm Zaman Susarım :)

llllDaWETSiZllll

llllDaWETSiZllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 15:39:14sohbet oyun linki

Herşeyde kanıt aramana Gerek yok.. Litroşcum :)  Bazende kayıtsız şartsız kabul etmelisin :) .... Tek amacı Yıldz almak olan bu Ceo denen  Zaat Ajanlara yalakalık yapıyor referans diye :D ......

Size ceo nun azından bi iki bukle yazasım geldi :)

Ceo: Davetsiz lem ozzygirl le anlaştım bana yıldız verecek yarın ...

Dawetsiz: Beni de banlamayasın..

Ceo: Banlamam olm  :D:D:D:D:D

Fazla söze gerek Yokk Litroşcum Görünen köy Klavuz istemez .. He illa bir klavuz istiyorsan Arayışta olduğunu anlıycam .... Ceo ya Konuşmayı bile ben öğrettim biliyomusunuz Adam saf dedik Bi iki tiyo verdikk ama bu saflıkla uğraşılmaz... Allah sana yardım cı olsun Ceo cum

IittIetiredev

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 16:00:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kafa mı Buluyorsun OLm Benle Eliyle Yazmış Al Kanıt Diyor Bende Malım Yedim... Git Kanıt Göster Bana...

ceo3423

ceo3423 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2006 Sal 16:13:24sohbet oyun linki

bu yazdıklarına benden cvp yok dawetsız sadece guluyorum artık ajanlık konusuna gelınce ısım olmaz senın demenle ben kımsenın yalakası olmam artı bır husus ısmını kullandıgın ajan yada sahıs kısıler veyahutta suanda yazdgın o kelımelerı ısaptını beklerım her zaman sen bu kelımlerı logla foruma as  bende bu ccyı terk edıcegımsenın lafınal kuyuya ınılmez konsumayı sen bana ogrettın senın bu lafarıan bıtıyorum saygılar benden dawetsız ha bu arada aramızdakı sorunları bız cozemeyıyoruz galıba baskalarınıda bu konulara alet edıyorsunuz bakıyorumda cok cabuk unuttun su kelımelerını bak benı dınlerler benden tırsarlar sunları yap bunları yap ajanlar arkadaslarımız bende log var sende ne var hadı :))yahu artık sıkıldım basıtlıklerınızden sozun bıtgıı noktadır artık!!!!! basıt cumlerle mılletı etkılemek en ıyı yol dıyorsun ama elınde baglamanız yok bu yuzden once aynaya bakıp kendınıze bır sorun saf olan benmıyım karsımdakılermı dawetsız rasgutın and xxxx sıze attgım her zarafa oturmus ınsnalar olarak hazım edemedıgınız konulara ben gulerek kaıtkıda bulunuyorum bu yuzden ve dıyorumkı benı guldurdunuz alahda sızı guldursun:)))))))))Artık soze kelımeye ne hacet dıyorum hepnızı sevıyorum gozlerınızden opuyorum :)

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir