ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 16:06   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

ferhat610> Forum Mesajları
    ferhat610'e ait Toplam 213 Forum Mesajı var
<<123456 78910111213141516...22>>

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >Önemlidir dikkat arkadaşlar !!!>
  3.Kas.2006 Cum 11:52:33
fiogf49gjkf0d

Ewt arkadaslar dediginiz gibi hotmail uzantılı olması cok komik ama bunu kim yapmıssa hotmail kısmı haric profesyonelce calısma olmus bu arada bu bilgiyi bizlere ulastıran ·ANUBIS· adlı arkadasa bir teşekürü borc bilirim....

ferhat610...

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Arwenqueen>
  2.Kas.2006 Per 12:23:18
fiogf49gjkf0d

Söyle yapılan yorumlara bakıyorumda gercekten sewenin cok arwen ben bir kişi bile tanımıyorum ki arwen hakkında eleştiri yapacak ,arweni ilk yıldızı taktıgın gün tanıdım ve o zamandan sevdim cünkü cok iyi dostsewer ve en güzeli yapmacık olmaması ayrıca ajanlıgında da cok basarılı bence o gümüşü degil gold u hak ediyor en azından ben bunun kanısısındayım hatta bayanlardanda sef secilecek olursa tek favorim arwendir....daha cok sey yazmak isterdim ama yazacagım seylere cc forumun sayfası yetmez o nedenle ilk aklıma gelenleri yazdım ne diyim görevinde hayatında basarılar ve mutluluklar dilerim istedigin hersey gönşlünce olsun....

SAYGILARIMLA...

arwenqueen..   

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >TİMURUN FİLLERİ... (dawson a)>
  1.Kas.2006 Çar 10:19:05
fiogf49gjkf0d

Yapılna yorumlara bakıyorumda cc de vefalı insan gercektende cokmus bu durum beni sasırtmadıda degil hani bütün arkadaslarımın yaptıgı yorumlara harfiyende katılıyorum ben bu cc de ajan olarak vede sef olmaya layık olarak birtek dwason u görüyoruım.......Umarım bırakmaz

SAYGILARIMLA...

ferhat610

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >gercek bır hıkaye (kesınlıkle okuyun) =(>
  1.Kas.2006 Çar 10:12:25
fiogf49gjkf0d

Bu hikayeyi daha öncede okumustun, bu ikinci okuyusum vede ilkindeki gibi yine gözlerim doldu.....eline saglık sema hanım

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Alttaki Kullanıcan NE OLMAZ ? :)>
  1.Kas.2006 Çar 09:29:19
fiogf49gjkf0d

olurmu öyle sey attena halı saha maclarında hep kalecilik yaparım....

alttaki şirin icin dagları delemez....

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >gec kalanlar...>
  30.Eki.2006 Pzt 10:16:00
fiogf49gjkf0d

Yusuf kardesim yaptıgın calısmalara bakıyorumda cok güzel eserler sergiliyorsun.....Şiirlerin gercekten harika....bu güzel şiirlerin dewamını bekliyorum ......ellerine,emegine,yüregine saglık.... 

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Yıldızı Hak eden Adaylar(USER)Saygılarımla..PaNTHeR>
  30.Eki.2006 Pzt 10:07:42
fiogf49gjkf0d

Arkadaslar nedir bu yıldız merakı inanın kimseyi amlayamıyorum yani yıldız alınca ne olacak eger amacınız chatcity nin huzurunu saglamaksa bunu yıldız almadanda yapabilirsiniz ben sunu görüyorum ki bir cok arkadasımız sadece kendi egolarını tatmin etmek icin istiyor bir nevi ünlenmek gibi boswerin yıldız ı bu güzel chat odalarının tadını cıkarın eger uygun görülürseniz siz istemeden kendiliginden gelir yıldız yani bu iş istege baglı olarak gerceklesmiyor bu benim nacizane görüsüm tüm elestirilere acıgım.....

SAYGILARIMLA....

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >*Asker Vurulunca Degil, Unutulunca Ölür.....*(LÜTFEN İZLEYİN!!!!!!)>
  29.Eki.2006 Pzr 17:16:33
fiogf49gjkf0d
Cumhuriyetimizin 83 üncü yıl dönümünde şanlı ordumuzun kahraman askerlerini, şehitlerimizi bir kez daha analım....

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Ben geldim, ben gidiyorum...>
  29.Eki.2006 Pzr 08:44:56
fiogf49gjkf0d
Bende burdayım...

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >İtiraflar Sayfası>
  29.Eki.2006 Pzr 00:34:18
fiogf49gjkf0d
İtiraf ediyorum gecen geceki cörekleri ben yedim ama ne yapabilirdim cok güzel olmustu....
<<123456 78910111213141516...22>>