ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 15:40   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

ferhat610> Forum Mesajları
    ferhat610'e ait Toplam 213 Forum Mesajı var
<<12 3456789101112...22>>

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Evli İnsanlar ve Chatcity...>
  14.Şub.2007 Çar 10:50:15
fiogf49gjkf0d

bakın melisa hanım siz ben ve benim gibi düsünenler hakkında böle konusamazsınız ben ve benim gibi insanlar size bunu asla izin vermes siz cok mantıksız bir baslık acmıssınız böyle konular ile asla gündeme gelmeyiz neden mi cünkü gündemden düsmeyen insanlarız sizde farkloı tür işlerle gelin size yazdıklarınızdan dolayı kınıyorum cok kücük beyinle bakıyorsunuz konuya ve bu bayanlık sıfatınıza asla yakısmıyor böle yaparak büyümessiniz buna emin olun tam tersi daha cok kücülür vede kücülmeye dewam edersiniz yazık şimdi sahsınıza acıdım üzülüyorum yolunuz ve gidisatınız hic te parlak degil ve sakın ola sahsım hakkında hakarette bulunma cünkü o zaman cirkinlesirim bir cvp ın varsa özelden ulas msn mi verim derdin ne ise ordan konusalım ben kimsenin sahsına hakaret etmem siz yanlıs bir uslubla cvp verdiniz bu cvp sekli ezik insanların cvp seklidir sizin gibi bir bayanında bu duruma düsmesi beni üzdü ve bi o kadarda düsündürdü dedigim gibi sorununuz her ne ise sakın ola burdan cözmeye calısmayın sonucu agır olabilir varsa derdiniz yazın özelime msn verim gelin ne derece haksız oldugnuzu ispatlayım neyse daha fazla konusup seninle aynı kefeye konmak istemiyorum burdan tüm arkadaslara sesleniyorum yorumlarınız ve elestirilerinizi kişileri rencide etmeden yaparsanız mütesekkir olurum saygılarımlşa herkese hürmetler simdilik byyyyyyyy

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Evli İnsanlar ve Chatcity...>
  14.Şub.2007 Çar 09:28:23
fiogf49gjkf0d

Öncelikle herkese saygı ve slm larımı sunarım adım ferhat nicikimden de anlasıldıgım gibi bence bu baslık cok sacma eger amacınız forumun sessiz kalmasını engellemekse daha güzel paylasımlar yapmanızı tavsiye ederim bende ewliyim 4,5 yıldır hemde birde kızım var dünyalar tatlısı onun bir gülüsüne dünyaları feda ederim ve buraya gelme amacımda asla sewgili bulmak olamaz egerki öyle olsa idi simdi istemedigim kadar sewgilim olurdu ama ben kesinlikle aksini düsünüyorum arkadaslar bırakın bu bos işleri amacınız paylasım ise daha güzel paylasımlar yapın misal ben tüm arkadaslarıma canım gülüm ve benzeri tabirler ile seslenirim bu benim dogamda var ve bunu asla kimse degiştiremez burası sadece chat sitesi degildir burası günlük yasamın ta kendisidir böle bir sıfatla burda bulunmak yanlıs bir düsünce bicimidir vede bu site asla genclere maal edilemez her ne kadar sizin hakkınız varsa sizin kadar belli bir yasa ulasmıs insanlarında en az sizin kadar hakkı oldugunu düsünenlerdenim ve bu benim degişmez dünya görüsümdür ve asla kimsede benimsedigim şeyden beni döndüremez simdi sizlere sesleniyorum bırakın artık bu bos kafaları kendiniz olmaya bakın artık kendi gözlügünüzle bakın hayata kendiniz olun kendi kişiliginizle burda bulunun ve ona göre bir yol izleyin neyse bu kadar muhabbet yeter salıcakla kalın esen kalın hosça kalın saygılarımla......

ferhat610

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >\\\\ JSMN35 //// İyiki Dogdun Arkadaşım.... 09.02.2007>
  9.Şub.2007 Cum 13:33:15
fiogf49gjkf0d
jsmn bidenem iyiki dogdun iyiki varsın dilerim allahtan nice mutlu yılara hep birlikte gireriz allah ömrün boyunca seni ve sewdiklerini memnun etsin nice yaslara dilegimle görüsmek üzere simdili kib esen kal by byyyyyyyyyyy

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Hayatta herşey karşılıklımıdır sizce?>
  5.Şub.2007 Pzt 13:17:25
fiogf49gjkf0d
noby babacan tüm sölediklerinde sonuna kadar haklısın sana sonuna kadar katılıyorum bu dünyada karsılıksız tek iş yoktur burası cıkar menfaat dünyası ama bize düsen görev böyle bir dünyada kendimiz gibi hareket etmek asla kimseye menfaat ve cıkar icin dostum dememek ki öle olursa kişiligimizi kaybederiz ki buda sonumuz demektir kardesim baslık harika umarım yorumlarda aynı dogrultuda güzel olur vakit ayırıp bömyle bir baslık actıgın icin öncelikle sonsuz tsk lerimi sunar ve böyle güzel calısmaların her zaman daim olmasını bekler saygılar sunarım.............

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >xxx SUDAN KÖPRÜ GÖRDÜNÜZ MÜ SİZ xxx>
  1.Şub.2007 Per 22:15:36
Way be sudan köprü ha dahiyane böle doga harikası daha dorusu insan saheseri ilk defa gördüm emegine saglık venus basarılarının dewamını  diliyorum....

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >xxx MHABBET CAFE YANIYOR :))) xxx>
  29.Oca.2007 Pzt 18:14:00
zohahahahah venüsüm bu ne ya yine yapmısın yapacagını hayranım sana nerden bulursun böle seyleri hadi bak yine kaptın rep i sana artı rep veriyorum ve böyle güzel calısmaların devamını bekliyorum.....

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >MYSToRiouSS Birde Beni Anlatın Arkadaşlar merak ettim valla :=)>
  26.Oca.2007 Cum 16:05:43
fiogf49gjkf0d

MYSToRiouSS babacan seni anlatmaya ne gerek var sen saten gereken herseyi yasmıssın seni sewmeyen bir kişi oldugunu sanmıyorum sewdigim ajanlardansın henüz senden cesa almak nasip olmadı ama insallah bigün oda olur senin yaptıgın sey cok güzel hep böyle dewam et babacan yüreklerdesin her zaman seni bizler böle sewiyoruzz saygılarımla by byyyy

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >edison9966 yi gümüs olarak görmek istermisiniz?>
  25.Oca.2007 Per 21:05:59
Bence cc de rozet almayayı hak eden en son kişiler 1987nil ve edisondur edisonun bu işi yapamayacagına cok eminim cünkü adam daha nasıl  ve ne icin cesa verecegini bile bilmiyor böle birinin ajan oldugunu düsünemiyorum bile saygılarımla......

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >...:::Djferhat610:::... un Kişisel Sayfası....>
  25.Oca.2007 Per 10:10:25

Tarih 25.01.2007 bugün benim dogum günüm tam 23 yıl önce bugün dünyaya merhaba demişim ve simdide 23 yasına giriyorum siz sewgili dostlarımla bu güzel günümü paylasmak istedim umarım siz sewgili dostlarımla birlikte nice 23 yılları MERHABA kutlarım.....

SAYGILARIMLA....

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >xxx CC YOKLAMA DEFTERİ xxx>
  24.Oca.2007 Çar 16:26:47
Bende varım ve dewamlı olacamda....
<<12 3456789101112...22>>