ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 03:29   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

frida2005> Forum Mesajları
    frida2005'e ait Toplam 401 Forum Mesajı var
<<123456 78910111213141516...41>>

frida2005

frida2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Kariyer Testi>
  13.Ara.2006 Çar 21:26:33
fiogf49gjkf0d
Hergece  Tıkladım ve 3,64 litre kan kaybetmişim yaaa  Sen ne fenasın    LOLLOL

frida2005

frida2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Msn Kurdu musunuz?Haydi gelin>
  10.Ara.2006 Pzr 20:08:13
fiogf49gjkf0d
MSN ne dedi bana   hiç anlamıyormuşum ben 

frida2005

frida2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Mehmet Ali Erbil in Msnini görmek isteyenler bu tarafaaaaaaa :))))>
  10.Ara.2006 Pzr 14:10:04
fiogf49gjkf0d

frida2005

frida2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Burçlara göre yaşama mekanları...>
  8.Ara.2006 Cum 23:00:38
fiogf49gjkf0d
 Aslan: Onun ideal mekanı Versay Sarayı dır! Misafir ağırlama sanatındaki mükemmeliyetçi tavrı, ve cömertliği, onun kendisini ifade şeklidir. Çevresine ışık saçacak kadar etkili olmak amacıyla gösterişli ve iddialı bir stil yaratır.

frida2005

frida2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >:))>
  8.Ara.2006 Cum 22:58:00
fiogf49gjkf0d

frida2005

frida2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Kişiğinizi tanıyın! (Kuiiz)>
  8.Ara.2006 Cum 22:32:50
fiogf49gjkf0d

Barışçıl Soğukkanlı

istekleri: hiç çatışma yaşamamak, huzuru korumak için her fedakarlığa katlanmak. duygusal ihtiyaçları: saygı duyusu, değer verildiğini hissetme, anlayış duygusal destek. en güçlü yönleri: dengeli, hatta düzenlidir. ince bir espri duygusu vardır ve kişiliğinden genelde hoşlanır. en zayıf yönleri: kararsızdır, coşkusu ve enerjisi yetersizdir. açıkça görünene kusurları yoktur. gizli bir demirden iradeye sahiptir. bunalıma girdiği zaman: hayat çelişkilerle dolu olur. kişisel olarak göğüs germek zorunda kalıp kimseye yardım etmek istemez . korktuğu şeyler : büyük bir kişisel sorunla uğraşmak, sorumluluk taşımak, büyük değişiklikler yapmak zorunda kalmak. hoşlandığı insan tipi: onun için karar verecek, güçlü yönlerini kabul edecek, ihmal etmeyecek ve saygı gösterecek insanlar. hoşlanmadığı insan tipi: fazla hırslı, çok gürültücü ve ondan çok şey bekleyen insanlar. işteki değerli yanları: iş birliği yapar, sakinleştirici bir etkisi vardır. huzuru sağlar, çekişen kişiler arasında arabuluculuk yapar ve sorunları objektif olarak çözer. gelişme ortamı : hedef belirleyip kendisini motive eder.daha fazlasını yapmayı ve beklenenden çabuk davranmayı arzular. başkalarının sorunlarını hallettiği gibi kendi sorunlarıyla da yüzleşebilir. lider olarak: sakin ve kendisine hakimdir. ani karar vermez. herkes tarafından sevilir ve zararsızdır. sorun çıkarmaz fakat sık sık yeni parlak fikirlerle de ortaya çıkmaz. eş tercihi: güçlü yönlerine ve kararlılıklarına saygı duyduğu için güçlü koleriklere hayrandır; fakat, barışçıl soğukkanlı, daha sonra oraya buraya çekiştirilip küçük görülmekten yorgun düşer. strese tepkileri: kaçar, televizyon seyreder, yemek yer, yaşama uyum sağlayamaz. bilinen özellikleri: sakin yaklaşım, rahat duruş, mümkün olan her an oturma ya da uzanma.

Diğer olasılıklar

Güçlü Klorik (%28)
Popüler Optimist (%21)
Mükemmeliyetçi Melankolik (%7)

Teşekkürler  

frida2005

frida2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Aman da aman ne şeker soğansın sen öyle>
  7.Ara.2006 Per 22:34:54
fiogf49gjkf0d

Korkunç korkunç ne şekeri  Dişlere bak KORKTUM

nefoşşş ellerine sağlık

frida2005

frida2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> İlanlar Duyurular >Arıyorum >Ajan araniyor ! :)>
  5.Ara.2006 Sal 23:47:31
fiogf49gjkf0d
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL Koptum gülmekten desem yeridir

frida2005

frida2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Renkler Karışırsa:O>
  5.Ara.2006 Sal 19:22:04
fiogf49gjkf0d
Bayıldım  En çok da mandalinaya

frida2005

frida2005 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >40 Karikatürle Türkiye Turu>
  4.Ara.2006 Pzt 19:18:33
fiogf49gjkf0d
Thumbs UpThumbs Up Ellerine sağlık
<<123456 78910111213141516...41>>