ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 04:31   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

lola1903> Forum Mesajları
    lola1903'e ait Toplam 83 Forum Mesajı var
<<123456 789>>

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >CC nin en faciası kim?>
  19.May.2006 Cum 16:32:31

ya benim şüküşümle ne uğraşıyonuz (kriminiboy)ya i çocuktur biz ilk tanıştımızda kavgayla küfürle tanıştık ama şimdi nerelere geldik.he bide pos bıyıklı abicim (moodyblue)bence sen o bıyıklarla kendin 1 numaralı facia olmuşunda haberin yok

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >BORÇ CC ARIYOMMM :))))))))>
  19.May.2006 Cum 16:18:59
aynı şeyi bi erkek istese eminim hiç bi kız kılını kıpırdatmaz ama güzel bi kız isteyince doğal olarak bazı erkeklerin abazalık iç güdüleri depreşiyo şaşırmadım doğrusu

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Beşiktaş >Sergen Yalçın>
  13.May.2006 Cmt 19:58:29
ben sergeni beşiktaşlı olarak tanıdım ve yine öyle görmek isterdim ama artık imkansızsergen bizim yıldızımızdı canımızdı tigana büyük bi hata yaptı bence sergene başka forma yakışmaz ulenndimi ya

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Beşiktaş >(¯`·.¸¸.·´¯`·.¸¸.-* BİZDEKİ BEŞİKTAŞ AŞKI *-.¸¸.·`¯´·.¸¸.·`¯)>
  3.May.2006 Çar 19:54:08

NİÇİN FENERLİ OLUNMAZ

1)Şampiyon olmadan kendisini şampiyon zannedip tur atan tek camia.

2)Pendik e elenen ilk 1. lig takımı

3)Kendi futbolcusunu jip içinde döven taraftara sahip ilk dünya takımı

4)2.Liği kutlayan tek dünya takımı

5)Ezeli rakipkleriyle berabere kaldıktan sonra sabahlara kadar kutlamalar yapan tek takım

6) Avrupa kupalarında sıfır çeken ilk ve tek türk takım

7) Kendisine koyan kulup adeti kadar formasına yıldız taktırıp şaklabanların kıyafetlerine taş çıkartacak güzellikteki formaya sahip olan ilk ve tek takım

8) 20 senede bir türkiye kupası alan tek Türk takımı

9) KURTLUŞ SAVAŞI SIRASINDA TÜM SPOR KULÜPLERİ DAĞILMIŞ OYUNCULARI CEPHELERİ GİTMESİNE RAĞMEN fb DAĞILMAMIŞ VE OYUNCULARI SAVAŞA GİTMEKTEN KORKMUŞ VE BU SAVAŞTAN KAÇAN VATAN HAİNLERİYLE BİR MAÇ KAZANARAK KENDİSİNİ MİLLİ KAHRAMAN İLAN EDEN İLK VE TEK TÜRK TAKIMI

10)En uzun süre şampiyonluk kutlayan ilk ve tek takım

11) Rakiplere göre antrenör yönetim ve futbolcu değiştiren ilk ve tek takım

12) Kaynağı hiç bir zaman tükenmeyen bir paraya sahip olmalarına rağmen stadlarında sürekli elektrik sağlayamayarak Türkiyeyi Avrupa ya rezil eden ilk ve tek takım...

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Beşiktaş >ŞAMPİYON ^^B E Ş İ K T A Ş^^>
  26.Şub.2006 Pzr 19:40:44
vay spei abi yakışır.

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Beşiktaş >ŞAMPİYON ^^B E Ş İ K T A Ş^^>
  25.Şub.2006 Cmt 13:30:27
heyt be resme bak.taraftarın sesi bu begözlerim doldu.bu sevda dinmez bjk sevgisi mezara kadar bitmez

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Fenerbahçe >İNÖNÜDE EZDİK,KADIKÖYDE BİÇERİZ.ÇÜNKÜ BİZ FENERBAHÇE YİZ!!!>
  25.Şub.2006 Cmt 10:22:47
vayyy tatlış kanka.sen buralara uğrarmıydın be.gözlerimi yaşarttın.pazar günü görüşürüz hürmüzüm benim

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >BENIMLE CIKARMISIN :P>
  25.Şub.2006 Cmt 10:08:42
kıza hoşlandığını söylesen bile zaten çıkmak istedini anlar anlamazsa zaten sorun kızda

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >ERKEKLERİN YAPIPTA KIZLARIN YAPMADIKLARI>
  25.Şub.2006 Cmt 10:05:22
pufuruk zuahahahahaah diyorum sana durumun içler acısıbütün erkeklerin toplandıklrında senin gibi yaptıklarını düşünmüyorum.burda sadecec kendi abazalığını ele veriyosun senide tanımış olduk bu arada.

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >cc de abaza istemiyoruz!!!!!!!!!!!!!!!!>
  20.Şub.2006 Pzt 19:33:21
yapmayın arkadaşlar bunlar virüs gibi.bulaştıkça çoğalıyosizin keyfiniz gıcır tabi olan biz kızlara oluyo
<<123456 789>>