ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
10 Mayıs 2024, Cuma 20:58   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

lola1903> Forum Mesajları
    lola1903'e ait Toplam 83 Forum Mesajı var
<<12345678 9>>

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Sizce Ayrimcilik varmi ?_>
  20.Şub.2006 Pzt 18:18:16

MUHAHAAHA.SÜPER Bİ ANLATIMBEN ŞUNU SÖYLİM HEPSİ DEĞİL BAZILARI YANİ VİPLER ÇOK HAVALI OLUYO NEDEN ACABA?AMA YİNE SÖYLÜYORUM BAZILARI.

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CHATCİTY SANAL ORTAM DEĞİLDİR,NEDEN Mİ ? BAKIN BAKALIM>
  20.Şub.2006 Pzt 18:14:58

TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE YAŞIYOZ LÜTFEN TÜRKÇE KONUŞUN.BİRİ BANA TERCÜME  EDERMİ

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >KAPI NERDE:p>
  20.Şub.2006 Pzt 18:11:09

Yok abi ben bunu bilir bunu söylerim.dilin varsa ortamda süperse burdan çıkış yok.Bu ss uyuşturucu gibi bağımlılık yapıyo.Bırakamıyom.Geçen sene kalmaktan kılpayı sıyrıldım.Allah tan son senem bu sene

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >-(¯`v´¯)-».BÜTÜN KIZLAR TOPLANDIK»-(¯`v´¯)-»>
  20.Şub.2006 Pzt 17:59:07
EVET KARDEŞ AYNEN ÖYLE.SLM VERİYOSANIZ GENELE VERİN.YA BİDE SLM TANIŞALIMMI LAFLARI ÇOK BASİT SIRADAN.HEMEN ÖZELE ÇARIYOLAR BOĞMAK İSTİYOM OZAMAN.HELE BİDE BAZI VİPLER ADAMI DELİ EDİYO.YA ESPİRİ BÜTÜN KIZLARIN DİKKATİNİ ÇEKER.EN AZINDAN BENİM.AMA TABİ GİDİPDE TAVUKMU YUMURTADAN YUMURTAMI TAVUKATAN ÇIKTI GİBİ Bİ ESPİRİ YAPMAYA KALKARSANIZ TABİ ESPİRİ DEMEYE BİN ŞAHİT.OZAMAN ŞANSINIZ 0+0=0 OLUR

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >-(¯`v´¯)-».BÜTÜN KIZLAR TOPLANDIK»-(¯`v´¯)-»>
  20.Şub.2006 Pzt 17:35:46

ühühühü.öncelikle saygılar sevgilerbenim derdim şu.ccde  erkeklerin bazıları kızların konuşmadığı için çok ukala kendilerini beğenmiş olduklarını söylüyolar.peki neden?bunun bir çok nedeni var. BİKERE CCNİN %40KIZ KILINDA ERKEK HALK ARASINDA (****)DERİZSONRA SONRA %10 YA MSNDEDİR YADA PC BAŞINDA YOKTUR AMA BAZILARI BUNU AKIL EDEMİYOR.%10 ZATEN KONUŞMUYODUR O ONLARIN SORUNU.DİĞER KALANLARDA ZATEN BENİM GİBİ ÇENESİ DÜŞÜKLER.ONLARDA Bİ YIĞIN ABAZAYLA UĞRAŞIYOR.BAZILARIDA NİYE KONUŞMİCAKSANIZ GİRİYOSUNUZ DİYO.MESELA BEN EĞLENCESİNE GİRYOM.BİDE BAZILARIYLA KONUŞMAYINCA KÜFÜR EDİYOLAR.NEYSE KIZLAR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.DESTEK VERİN KIZLAR ADINA 

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >BENIMLE CIKARMISIN :P>
  20.Şub.2006 Pzt 17:20:16
ben eskiden beri benimle çıkarmısın cümlesini çözemedim.nereye çıkıyon kardeşim dağamı?ben bir kız olarak diyomki yüz vermicen kardeşim bize.tavrını koyucan.yoksa çok yanar canınız.bu hayatta düşmanından değil kız milletinden korkucanbunu bilir bunu söylerim.kusura bakmayın kızlar kendi cinsimi biraz fazla taşa tuttum ama napalım doru.bu demek deilki erkeklerde melek.onlar hakkında fazla yorum yapmicam görünen köy klavuz istemez

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >YETKİNİZ OLSAYDI NE YAPARDINIZ ?>
  20.Şub.2006 Pzt 17:09:26
evet evet bencede bi hapishane falan açılsın.çok güzel fikir.adıda suçlular odadasıama şimdik şöyle bi durum  var böyle bir oda gerçekten olsa ccde 4 tane yetmez çok büyük olması gerekmalumumuz hanzo sayısı gitgide artıyo

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >ÖPÜŞMEK>
  20.Şub.2006 Pzt 17:02:16

pufuruk seninki öpüşmek değil maşalllah bademcik ameliyatı

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Beşiktaş >ŞAMPİYON ^^B E Ş İ K T A Ş^^>
  20.Şub.2006 Pzt 16:29:41

MAŞALLAH.SİZİNKİLERDEN OLSA OLSA HOLİGAN OLUR.FENERDENBU BEKLENİR

lola1903

lola1903 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Beşiktaş >Çarşı Gurubundan Slm Olsunnn ..En Baba Resimler>
  20.Şub.2006 Pzt 16:25:45

büyüksün be baba.resimler süper hepsini serime ekledim.

<<12345678 9>>