ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
14 Mayıs 2024, Salı 15:59   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

mause1905> Forum Mesajları
    mause1905'e ait Toplam 245 Forum Mesajı var
<<123 45678910111213...25>>

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >Orğan Bağışı desem ne düşünürsünüz?>
  17.Mar.2007 Cmt 11:01:56
fiogf49gjkf0d

Merhaba herkese...Arkadaşlar bende organ bağışını olumlu yönde karşılıyorum,ama yerine gidip gitmeyeceğini Allah bilir tabiki...Birine hayat vermek,onun yaşamını kurtarmak kadar değerli ve kutsal-büyük birşey yok benim için...Sağlıkçı olduğum,bu işin içinde bulunduğum için emin olun daha iyi anlıyorum bunu...Neler var hastanelerde biliyor musunuz ?? Bir hastanın böbreklerinin iş göremediği,sürekli hemodiyaliz ünitesinde kanının değiştirildiği,artık bunun da çare olamayacağını düşündükleri için böbreğinin alınmasına karar verildiği,kalan tek böbrek te yaşam için yeterli olmadığını,ve kaybedilen bir yaşam sonucu,ailesinin, bizlerin yüzüne kurtarn! diye bakmasının gözünüzün önünden gitmediğinde anlarsınız eminim bu durumu...

Organ bağışı kadar kan vermek de önemlidir arkadaşlar... Hem sağlığınız açısından,hemde kurtaracağınız yaşam bakımından büyük önem taşımaktadır...Lütfen bu konularda duyarlı olalım,bizim başımıza gelmeyeceği ne malum??

Elif cim senin yazına karşılık ben cevap  yazmak istiyorum canım...Organ bağışında kalp durmamalı tabiki,organların beslenmesi,kanlanması açısından...Ama beyin ölümü gerçekleşen , ömrü boyunca yatağa mahkum yaşayacak olan hastaların , deyimin ile fişlerinin çekilmesi nin ötenaziden farkının olmadığını düşünüyorum ben...Yakınları  yazı yazıp imzalasa da böyle bir durumu kabul ettiklerine yönelik kağıdı,etik açısından uygun görmüyorum...İnsan hayatı çok değerli ve önemli benim için,sonuna kadar yaşatılması gerektiği taraftarıyım...Tıp da mucizeler çok derler ya, yaşamasının %1 ihtimali bile olsa o bir canlı,kalbi çalışıyor ve dünyaya geldiyse , yaşamaya hakkı var...

Fatih abi başlık için emeğine ve yüreğine sağlık...

ReaICc - mause1905

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >ChatCity nin güccük kızı :) Bakmadan geçmeyin derim ..>
  3.Kas.2006 Cum 23:03:25
fiogf49gjkf0d
İtiraf ediyorum bendim  emeğine sağlık guzum :)

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >::::AJDAR ANIK FUN CLUP ::::>
  3.Kas.2006 Cum 22:04:40
fiogf49gjkf0d

Ben koptummmmmmmmmm  No Comment yani :))

https://www.topstarajdar.com/konkon.php

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >***En aLTtA kİM VaR ?**>
  1.Kas.2006 Çar 18:12:38
fiogf49gjkf0d

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Sevdiğimiz şarkı sözlerini yazalım... :)>
  1.Kas.2006 Çar 18:06:31
fiogf49gjkf0d

SÖZLERİMİ GERİ ALAMAM

Sözlerimi geri alamam yazdigimi yeniden yazamam
Çaldigimi bastan çalamam bir daha geri dönemem
Akiyorsa gözyasim kurumasin cosup seven gönlümse durmasin
Dost bildik anilarim çagirmasin bir daha geri dönemem

Hiçbir kere hayat bayram olmadi ya da
Her nefes alisimiz bayramdi
Bir umuttu yasatan insani aldim elime sazimi

Yine asinca çayin suyu boyunu
Belki yeniden karsima çikacaksin
Gözgöze durup bakinca görecegiz
Neyiz ve nerelerdeyiz bilemiyoruz simdi

Bulutsuzluk Özlemi

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >***En aLTtA kİM VaR ?**>
  1.Kas.2006 Çar 17:55:59
fiogf49gjkf0d

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Arkadaş Listesi !!>
  1.Kas.2006 Çar 17:46:18
fiogf49gjkf0d

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >...:::ŞOK ŞOK ŞOK DAWSON ROZETİ BIRAKMIŞ:::...>
  31.Eki.2006 Sal 18:16:33
fiogf49gjkf0d
Bıraktı mı yoksa cc yi :(

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >NBA den Komik Anlar Buyrun....>
  29.Eki.2006 Pzr 02:53:26
fiogf49gjkf0d

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Bir Gün Anlarsın>
  29.Eki.2006 Pzr 02:53:00
fiogf49gjkf0d
<<123 45678910111213...25>>