ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
15 Mayıs 2024, Çarşamba 01:30   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

mause1905> Forum Mesajları
    mause1905'e ait Toplam 245 Forum Mesajı var
<<12345678 9101112131415161718...25>>

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Bayanlara Özel İlmi Teknikler:)>
  29.Eki.2006 Pzr 00:06:37
fiogf49gjkf0d

35. Kızarmış patatesleri erkeğin tabağına koy, bunun bir sevgi gosterisi olduğunu söyle, sonra "Sen biraz kilo aldın" de.

ehuehuehue bu dam bana göre dimi olcay :))))))

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Güzel Sözler >Atatürk Diyorki...>
  28.Eki.2006 Cmt 23:39:48
fiogf49gjkf0d
Bu güzel ve anlamlı günü unutmayıp bizle paylaştığın için emek ve yüreğine sağlık özgürcüm...

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >İsmail Yk Ve linkinpark :))>
  28.Eki.2006 Cmt 17:53:49
fiogf49gjkf0d

Tıklayın

Gözlerim dolu dolu oldu izlerken  

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Acıktınız mı .. O Zaman Buyrun Halil İbrahim Sofrasina ..>
  27.Eki.2006 Cum 18:47:11
fiogf49gjkf0d
Tuzla da etler kokmasın (:  iğrenç

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Cc Artık Paralı Olmalı !>
  26.Eki.2006 Per 16:49:17
fiogf49gjkf0d

Bu fikrin saçma olduğunu savunanlar herşeyi yazmış zaten (:

Arkadaşım sen ayda bir paranı buraya yatırmak isteyebilirsin ... Ya sadece zevkimi alayım yeter,sonra almam düşüncesinde olan vip ve tipler ne yapsın ? Girmesinler mi sohbet odalarına ... Ya da bırakalım bunlar arkadaşlarımıın dediği gibi vip ve tipi olmayan çok değerli kullanıcılar mevcut cc de... Karakteri,delikanlılığı,temiz-uslu insan kimliğini para ile mi bağdaştırıyorsun sen (: O zaman baştan kaybettin.Eğer reelde de böyle düşünüyorsan arkadaş edinemezsin  Ya da arkadaşın olsa bile para suyunu çekince herkes çil yavrusu gibi dağılır :)

T.C Kimlik numarası mı ?  Valla biraz daha zorlasan damsız girilmez tabelası astırırsın sen cc ye :)

Olayın espri yanı bir tarafa kendi düşüncelerimi açıklayarak,yorum yaptıktan sonra ! görüşlerine saygı duyuyorum...

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >KORKUNUN OLDUĞU YERDE AŞK YOK..>
  22.Eki.2006 Pzr 19:27:54
fiogf49gjkf0d

Kuşların en güzeli (:  gerçekten hissetmeyen yazamaz bunları.Anlamak,hissetmek,yaşamak ve belkide biraz üzülmek lazım...Bunlar senin kaleminden dökülmüş kelimeler cümleler...Kimbilir bunları yazmak için ne çok şey yaşadın ... Tecrübe deniyo sanırım buna :) hayatta yediğin kazıkların toplamı:)

Çok güzel olmuş canım benim ellerine sağlık...

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Kirli otomobil camındaki şaheserler...>
  22.Eki.2006 Pzr 00:41:40
fiogf49gjkf0d
Çok güzel olmuş emeğine sağlık özgür :) Hiç olmazsa  şu an için kirli araba camlarında  BENİ YIKA yazısını görmediğim için mutluyum

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >DİLİMİZ Mİ YOZLAŞIYOR, YOKSA BİZLER Mİ? (Tartışma alanı...)>
  18.Eki.2006 Çar 21:57:47
fiogf49gjkf0d

Selamlar...

Bende dilimizin bu şekilde yanlış kelimelerle ve yanlış kurulan cümlelerle yok olmasından rahatsız oluyorum.Bazı arkadaşlar sadece burada bu şekilde yazıştıklarını normalde böyle bir dili kullanmadıklarını ifade etmeye çalışmışlar.Bu görüşe katılmıyorum.Çünkü insan nasıl alışırsa o şekilde devam ediyor.Okullarda edebiyat dersleri boşuna mı veriliyo o halde herkes istediği gibi konuşsun?Ben de gün içinde böyle konuşmalara şahit oluyorum ve kendimde konuşuyorum yanlış yaptığımın farkında olarak...

·ToRRenTroSE· : Arkadaşımızın dediğine tüm içtenliğimle katılıyorum...

12 Temmuz 1932 yılında Türk Dil Kurumunun başına başkan olarak getirilen ve bizzat kurucusu olan Atatürk(yanlış ise düzeltin lütfen) yaşasaydı dilimizi bu şekilde deforme ettiğimiz için eminim ki düzeltmek adına çeşitli girişimlerde bulunurdu... Ama biz hala devam edelim..

Hoş Sohbetler

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >CHAT CİTY Fuar da Sektörel Dergiyle Tanıtıldı. HABER..>
  12.Eki.2006 Per 00:15:00
fiogf49gjkf0d

Burçak abi öncelikle bu haberi bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz...Emeğine sağlık akıttığın terlerede :) umarız chatcity daha geniş kapsamlı Tv , dergi veya gazetede yer alır , daha da büyürüz inşallah :) burası insanlara bişiler veriyor demek ki insanlar günlerinin yarısını bazen de tüm günü burada geçirebiliyorlar... Kimi eğlence-geyik için giriyor,kiminin beklentileri var ;) kimi vs vs ..

Turkısh Leatherda da belirtildiği gibi;

Web sitesi değil , yaşam alanı :) seviyorum sizleri ... Tekrar teşekkürler burçak abi...

mause1905

mause1905 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >3 nik söyle, onlardan biri senin hakında yazsın. (oyun)>
  9.Eki.2006 Pzt 21:47:40
fiogf49gjkf0d

Arwenqueen: Kuşların en güzeli :) cc de tanıdığım en cana yakın insanlardan birisi  çilekli sütüm , kötü gün dostu bebeğim o benim Seni seviyorum arwişim kartalım :)

XIBaHaRIX

Nobodyisbad

yunusum555

<<12345678 9101112131415161718...25>>