ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 15:15   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

pink130> Forum Mesajları
    pink130'e ait Toplam 42 Forum Mesajı var
<<1 2345>>

pink130

pink130 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Felsefe, Din, İçsel meseleler >HZ.MUHAMMED KARİKATÜRÜ YAYINLAYAN BATI UYGARLIĞI ÇÖKÜYOR MU?>
  14.Ağu.2006 Pzt 21:08:58

Belkide bazı şeyleri görmezden geliyoruz yada görmek istemiyoruz.Gözlerimizi  kapamayıp yaşanan gerçekleri görelim işte o zaman anlaşılır bu dünyanın nereye gittiği.

pink130

pink130 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Kitapkurtları >Siz hiç az dozda olsa GÜLSE BİRSEL okudunuzmu>
  28.Nis.2006 Cum 21:31:19
ona bakarsan hayatta bile anlatığım bozukluğu oluyor bir başlıktaki anlatım bozukluğumu senin dikkatini çeken...

pink130

pink130 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >Padişah ..>
  15.Nis.2006 Cmt 19:22:04
Nİhahhahahaha diyeyim bibu eksik kalmış

pink130

pink130 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Kitapkurtları >Siz hiç az dozda olsa GÜLSE BİRSEL okudunuzmu>
  14.Nis.2006 Cum 21:44:58
Herkes Okusun Kitaplarını isteyen heidi okusun isteyen roman okusun isteyende geyikokusun.... sanada ii okumalar :))

pink130

pink130 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

12.Nis.2006 Çar 21:32:14
fiogf49gjkf0d
önemli olan okumak değildir bende okurum sende okursun okuduktan sonra anlamaktır işte o beceriye sahip olanlar okuyabilir...

pink130

pink130 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

11.Nis.2006 Sal 18:30:28
ben gülmek isteyenlere diyorum kültürü olmayanalar zaten gülse birselin kitaplarını okuyamazki...

pink130

pink130 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Ödüllü Soru .>
  22.Mar.2006 Çar 22:03:48
fiogf49gjkf0d
sınav kağıdının üstüne yazdığı şey.Bu kağıdı size boş veriyorum işte en büyük risk budur.sorunun cvp ı doğru olması lasım :d

pink130

pink130 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >***Kürkün Yapım Aşaması (+15)***>
  19.Mar.2006 Pzr 22:38:01
fiogf49gjkf0d
ben bir insan olarak kendimden utandım.Bunu yapanlar ne yazıkki insan.Neden boyle acı çektiriyorlar die saçma bir soru sormıycam.Bu insanlara bir arkaşımızın dediği gibi aynısını yapmak lasım canlı canlı derilerini yüzmek lazım hemde ibreti alem olsun diye hekesin gözü önünde birde kamera alıp dağıtmak lazım internette herkeslere.Neler oluyor bu dünya insnalarınaaa nereye gidiyorlar böyle.Ya ben kendimi kayıp ettim saçmalaya bilirim ben burda en iisi susmak.

pink130

pink130 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >ıraklı cocugun şiiri>
  19.Mar.2006 Pzr 22:12:03
bir çoçuktan beklenebilcek bir şiir olduğunu sanmıyorum ama yaşadıklarına bakılırsa gerçekten alkışı ve yaşamayı hak ediyor.Orada yaşananları anlatan güzel bir şiir olsada bu yaşananlara son desekte bizi kaideye alan olmadığı için ömer lerimiz  daha çok şiir yazar gibi gelio bana.Hala demokrasi yağdıırmaya devam etsin onlar.Belki bir gün gelir ve başka bir yağmur başlar...

pink130

pink130 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >yüzleri bulabilirmisin, güzel baya>
  19.Mar.2006 Pzr 13:50:23
bir doktor adresi verin b ana o zaman bakırköyden daha ii biryer bilen biri varsa..
<<1 2345>>