ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 02:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Kitapkurtları
forum sohbet oyun basliklari
   Siz hiç az dozda olsa GÜLSE BİRSEL okudunuzmu
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

pink130

pink130 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 22:02:51      Siz hiç az dozda olsa GÜLSE BİRSEL okudunuzmusohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ben bıktım ya bu kitaplardan.Hep dram dram diyorsanız işte sizi Gülse Birseli sunuyorum yani kitaplarını ve okumanızı gerçekten tavsiye ediyorum.Hem güler hemde gerçekleri görürsünüz diyorum.

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2006 Pzr 03:38:02sohbet oyun linki
pink130 :

Ben bıktım ya bu kitaplardan.Hep dram dram diyorsanız işte sizi Gülse Birseli sunuyorum yani kitaplarını ve okumanızı gerçekten tavsiye ediyorum.Hem güler hemde gerçekleri görürsünüz diyorum.

Pink iyi diyorsun hoş diyorsun da o tür kitaplar edebi açıdan kimseye bir fayda sağlamaz.Eğer gerçekten kitap

okuyayım da biraz görgüm, kültürüm artsın diyorsanız ben size senin o dram dediğin kitapları öneririm.Yani dünya

çapında nam salmış, dram ve melodram kitapları.. Unutmayın ki bu kitaplar arasında da eğlenilecek yanlar

var. Yeter ki siz eğlenmeyi bilin.Gerçekleri gülmekle görüyorsan ben de sana gülüyorum.Hayatın kendisi bir yerde bir

dramdır ve siz bu dramları okurken bir yandan da hayatı okumuş olursunuz.

Hoşçakalın.

pink130

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 18:30:28sohbet oyun linki
ben gülmek isteyenlere diyorum kültürü olmayanalar zaten gülse birselin kitaplarını okuyamazki...

realsweety

realsweety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 18:52:43sohbet oyun linki
cok ciddiyim, hala ciddiyim  galiba bu kitapları vardı. kadın manyak yawf cok severim kendisini hatta fan clup nede ugrardım arada  okumayı düşündügüm kitaplar arasında

PAPPATTYA

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 20:27:38sohbet oyun linki
PAPPATTYA :
pink130 :

Pink iyi diyorsun hoş diyorsun da o tür kitaplar edebi açıdan kimseye bir fayda sağlamaz.Eğer gerçekten kitap

okuyayım da biraz görgüm, kültürüm artsın diyorsanız ben size senin o dram dediğin kitapları öneririm.Yani dünya

çapında nam salmış, dram ve melodram kitapları.. Unutmayın ki bu kitaplar arasında da eğlenilecek yanlar

var. Yeter ki siz eğlenmeyi bilin.Gerçekleri gülmekle görüyorsan ben de sana gülüyorum.Hayatın kendisi bir yerde bir

dramdır ve siz bu dramları okurken bir yandan da hayatı okumuş olursunuz.

Hoşçakalın.

Tekrar bakmanı tavsiye ederim Pink genel mi söylemişsin yoksa sadece gülmek isteyenlere diye bir şey belirtilmişte

ben mi anlamadım ? Ayrıca tanıdığın en kültürsüz insan dahi Gülse Birsel in kitaplarını okuyup zevk alabilir. Tamam ben

de o kadını beğeniyorum ama tv de kitapta değil en azından onun kitaplarını beğenmemem kültürsüz olduğum

manasına gelmez. Dedim ya o kitapları herkes okur

Hoşçakal..

pink130

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 21:32:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
önemli olan okumak değildir bende okurum sende okursun okuduktan sonra anlamaktır işte o beceriye sahip olanlar okuyabilir...

PAPPATTYA

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2006 Cum 18:50:20sohbet oyun linki

pink130 :
önemli olan okumak değildir bende okurum sende okursun okuduktan sonra anlamaktır işte o beceriye sahip olanlar okuyabilir...

Evet Pink haklısn önemli olan okumak değil anlam çıkarmaktır. Benim sana anlatmaya çalıştığım o tür kitaplardan

herkes bir şekilde anlam çıkarabilir. Yani bunun için üstün bir okuma veya anlama yeteneğine ihtiyaç yoktur. Neden mi

çünkü genel itibariyle geyiktir ve herkes geyikten anlar. Ben okumuyor muyum ? Gülse Birsel i tabiki okudum ama işte

bu çok iyi boşverin diğer kitapları gibisinden bir cümle sarfetmem seninle anlaşamadığımız konu bu Pink. Neyse bu

konu uzarrr giderrrr en iyisi isteyen istediği türü okusun, bize de saygı duymak düşsün. İyi okumalar...

Hoşçakal.

pink130

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2006 Cum 21:44:58sohbet oyun linki
Herkes Okusun Kitaplarını isteyen heidi okusun isteyen roman okusun isteyende geyikokusun.... sanada ii okumalar :))

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 00:23:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gülse BİRSEL Yolculuk nereye hemşerim,Gayet ciddiyim,hala ciddiyimMatrak kitaplar güzel romanlar hepsini okuyun derim

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2006 Cum 21:33:38sohbet oyun linki

Ahmet Ümit-Beyoğlu Rapsodisi,şiddetle önerdiğin kitaplardan birisi:)Deneyin..

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir