ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
25 Mayıs 2024, Cumartesi 11:01   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

prangaxxx> Forum Mesajları
    prangaxxx'e ait Toplam 2220 Forum Mesajı var
<<1...100...199200201202203204205206207208209 210211212213214215216217218219...222>>

prangaxxx

prangaxxx resimleri
ozel karakter ile sohbete katil

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >***alakaya maydanoz oyunu(::***>
  21.Tem.2006 Cum 19:16:44

omlet kaç yumurtadan olur dedin de_ ben bir kedi tipimi alsam ne

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Kedişli chatcity>
  21.Tem.2006 Cum 19:09:17
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :
    Evet arkadaşlar..! Yazılarınızdan, beklentilerinizi dip notlar halinde alıyorum...
   *Odalara klozet,
   *Kedilere çiş eğitim seminerleri,
   *Kapalı mekanlarda havalnadırma,  
   *Yemek yeme, yürüyüş, oturuş, duruş,
   *Evcilleştirme ve ehlileştirme...
 Bu arada Dadaşkızı verdiğn link bir harika... Aman Tanrım filminden kısa bir replik... Beğenmiş olmalısın izlerken ancak bu filmi örnek olarak gösteren biri hele ki bunu ibretlik veriyorsa, kedilerdenrahatsız olması çok komik olur. (Orda yadırgaman gerken şey çok daha fazla)

Hürrem sarhoş olmadığından eminmisin

Biz ne demişiz sen ne diyorsun

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BİR ÜSTTEKİ HAKKINDA NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ:))>
  21.Tem.2006 Cum 19:05:34

gurcu,

tanımakta çok geç kaldığım  ama iyiki tanımışım dediğim birisi... (edebi yönü muhteşem)

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >**İdam Edilecek Olsaydınız??????? **>
  21.Tem.2006 Cum 19:02:36

Yahu servisiniz amma yavaş derdim

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

21.Tem.2006 Cum 18:52:55
BecquereI :

Bir Restoran"a Gittiniz, Garson"a İştah İçerisinde Sipariş Verdiniz Güzelce Afiyetle Gelen Yemeği Yediniz. Artık Ayrılma Vakti Geldi Restorandan. Hesap İstediniz Kuruşu Kuruşuna Hesabı Ödediniz. (Para Yoksa Bulaşıklar Sizi Bekliyor) Garson Size Hizmet Etmiş Bir "Teşekkürler" Demezmisiniz?Prangaxxx  Yada Bahşiş Vermezmisiniz? (Ama Yemeğin Parasını Ödediniz ) Ne İçin Bunlar?

Ben Sizi Zeki,Kibar,Kültürlü Biri Olarak Tanıdım Prangaxxx Umarım Anladınız..

Becquerel,

Dediğinizi anladım tabiiki :)

Ben yurtdışında master eğitimimi tamamladım o yüzden bahşiş ve teşekkür konusunun önemini gerçekten çok iyi bilirim

Buraya kadar anlaştık:))

Ben chatcity ye bize bu imkanları sunduğu için ücretini ödediğim kullanımlar için bile teşekkür etmişimdir hep... (bazı mesajlarımda vardı, görmüşsünüzdür)

Burada da anlaştık sanırım:))

Anlaşamadığımız hep şu nokta,

olaylara lütfen user gözüyle bakın... Bu başlıktaki tesadüfi biraraya gelmiş userlerin hiçbirisi sisteme zarar vermek istemiyor...

hepimiz seviyoruz burayı çünkü burada zaman geçiriyoruz, gerçek arkadaşlarımıza bile daha az zaman ayırır olduk... belkide burada daha mutluyuz

insanlara yakışmayanın davranışların buraya da yakışmadığı düşüncesinde olmak ve bunu belirtmek bence burayı çok sevmemdendir

Yani biliyorum ki siz de burayı sadece sanal bir geyik muhabbeti olarak görmüyorsunuz..

Dolayısıyla biliyorum ki BİRÇOK KONUDA ASLINDA HEMFİKİRİZ:))))

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

21.Tem.2006 Cum 17:54:52

Burada dikkatimi ne çekiyor biliyormusunuz,

forumda herzaman olan birşey ve bu çok acı,

Birbirinden bağımsız o kadar user, çok mantıklı gerekçelerle ve insani yaklaşımlarıyla kedinin bir aksiyonuna  karşı iken...

Yukarıya tekrar bir bakın lütfen,

birtakım gözü kapalı ajanlar halen daha ısrarla bu tipin OLMAYAN faydalarını savunuyorlar...

yani dikkat ettim hiçbiri sorulan sorulara açıklama getiremiyolar...

HEPSİNİN ORTAK SÖZÜ,

NEDEN SES ÇIKARIYORSUNUZ Kİ SEVİNİN

oysa unutulan şu,

BİZLER USER İZ...

o tipi alan yada o tipin hareketlerine maruz kalan userler yani...

kimse bizlere tipi ücretsiz vermiyor ne için teşekkür edelim becquerel ???

BİZLER TEŞEKKÜRÜMÜZÜ TİP ALARAK CC ALARAK YAPIYORUZ ZATEN:))))))

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

21.Tem.2006 Cum 13:55:15

HurremSuItaan :
   Bence kediyi sevdiren en büyük özellik, onun muzurca çiş yapması... Şimdiye kadar olan tüm tiplerden çok daha sevimli. Burda çişini yapıyor olması insanların içindeki gizli nefreti empoze ediyor olması mı sizce? Bunu mu düşünüyorsunuz? Bir çok kişi sırf muhalefet olmak adına kedileri eleştirdi (sözümün hedefi pranga değildir) ve fikir sahiplerini yadırgadı aklınca kınadı. Çocukluğumuzda birçok hayvan çizgi film karakterine hayranlık duyduk. Onların yaptığı muzurluklarla eğlendik. Eminim bu tip için fiyat belirlenirken, 2100 cc veren işer düşüncesi akla gelmemiştir. Veya Animatörleri biz bunu işettik 2100 cc den aşağıya vermeyin dememiştir. Velhasılı kelam  bence öyle sevimliki sırf bu tip yüzündenhiç sevmediğim birini bile severim. Hem oldukçada sevimli işiyor.

Çocukluğumuzda hiçbir çizgi karakteri birisinin üstüne işemiyordu... sanırım başka filmlerle karıştırdınız...(işemek sizin tabiriniz oysa moderetör olarak yakışmadığını da belirtmek isterim) 

ikinci konu,

çiş ya da işeme lafı bile bir düzeysizliktir... aksiyonlarınızda çiş gibi bir seçeneğin yazması bile rahatsızlık vericidir...

üçüncü konu, burada benim amacım sadece bu tipin çiş problemi değildir...

Bari diğer değindiklerime de cevap yazsaydınız:)))

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

21.Tem.2006 Cum 11:17:18
1987NiL :

pranga  bence bunu o kadar ciddiye alma yani sanal bir ortamda senin sanal tipine sanal bir kedi cisss yapsa nolurki bir ajanla sorunu olan kisiye gizli kedi tipi  olan o ajanin gelip cisss yapmasinin pek önemi yok önemli olan gelip karsi karsiya konusabilmektir.

Yani bu benim düsüncem tabi katilmaya bilirsin ama ben pek önemsemezdim sahsen

nil,

ciddiye aldığım bana yapılmış ya da yapılmamış olması değil, bu genel bir açıklama :)))

ve dikkat edersen konu sadece yapılan eylem değildir gizliliğininde olmayışını eleştiriyorum :))))

yani o tipin artı ve eksi yönleri...

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

21.Tem.2006 Cum 11:00:21

Birkaç gün öncesinde ortaya çıkan kedi tipi ile ilgili benim gördüğüm artı ve eksi yönler var,sizlerde gördüklerinizi paylaşırsanız sevinirim...

1-Kedi tipi tasarım olarak (çizgi yönü ile) çok başarılı bir tip

2-Düşünce olarak gizlilik isteyenler içinde ideal bir uygulama

yalnız,

Gizlilik ajanlara karşı gizli değil tabiki gizli olmamalı ama şu var ajan dostları olanlar bu gizli kedilerin kim olduklarını özelden ajan dostlarına sorarak öğrenebilmektedir(burada tekrar, ajanların niteliği ön plana çıkmaktadır)

yani,

gizliliğin bir anlamı olmamış

3-normal bir tip ile yerde oturan bir başka tipe çişşş deseniz bu bir hakarettir ve ceza alınır...

oysa bizim kedi tipi şu mantıktadır, cc satın alıyorsan, başkaları üzerine çiş yapma hakkı da alıyorsun

4-Diyelim bir ajanın sizinle kişisel problemleri var ve diyelim bunu cümle kurarak aşma yeteneği yok,aldığı gizli bir kedi tipi ile size çok rahat çiş uygulaması yapacaktır siz ise savunmasız kim olduğunu dahi bilemeden buna maruz kalacaksınız

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >İYİKİ DOĞDUN Cyberstacja KARDEŞİMM...>
  20.Tem.2006 Per 23:40:18

Kaancım,

iyiki doğdun, gelecek yılların hep daha iyisini getirmesini diliyorum:)))

<<1...100...199200201202203204205206207208209 210211212213214215216217218219...222>>