ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 18:15   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

prangaxxx> Forum Mesajları
    prangaxxx'e ait Toplam 2220 Forum Mesajı var
<<1...100...200...212213214215216217218219220221222 >>

prangaxxx

prangaxxx resimleri
ozel karakter ile sohbete katil

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >AŞK :(>
  26.Nis.2006 Çar 15:29:59
Alevim ; Aşk bu işte anlatılmaz yaşanır... Böyle bir seyri sadece sen sunabilirdin bize. O engin duyguyu hissetmek ve bi yerlerde bulmak vede insanlara sunabilmek yani paylaşmak işte bu sensin... seni seviyorum...

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >Plaj Demosu Ana Sayfaya Eklensin....>
  17.Mar.2006 Cum 17:32:16

Ana sayfadan Foruma tıklayın,Forum açıldığında sağda kişisel bilgiler var,chat e gir linkinin altında plaj seçeneğide var direk plajdasınız:)

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >Sanat değerlerini topluma yansıta bilen sanatcılar....>
  12.Mar.2006 Pzr 22:06:39
Her insan potansiyel bir sanatçıdır.Hatta yaşam çarkını çevirebilme yetisini edindiği andan itibaren ürünlerini oluşturacak ve topluma sunacaktır.. Burada önemli olan şey bizim sanattan ne anladığımızdır; kimi sanat deyince resim , heykel,müzik vs diyecektir ki bu genel yargıdır ve yanlış olandır... Ben diyorumki, her insan sanatkardır; bize en büyük sanatkar olan Tanrının sunduğu bu evrende hepimiz sanatımızla varız. Ama hep bir hataya düşüyoruz sanatı sadece süslemeyi becerenlere yakıştırıyoruz. bakın bu cümle önemli... Profesyonel olan herkes sanatçıdır nasılmı, iyi bir avukat sanatçıdır, iyi bir mimar sanatçıdır,iyi bir doktor sanatçıdır uzatmayalım dersek iyi bir hısızda sanatçıdır iyi bir dilencide sanatçıdır neden? Bunlarda insanları nasıl etkileyeceklerini çok iyi bilen sanatçılardır..  İyi bir yankesici karşısındakinin dikkatini nasıl dağıtacağı konusunda profesyonel bir sanatçıdır... Onun için derimki kim sanatçı kim etiketli sanatçı bunun önemi yok.. Önemli olan GÜZEL İNSAN OLMAK... İşte SANAT BU...

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Fıkralar >Erzurumlu Hoca>
  12.Mar.2006 Pzr 15:01:26
ERZURUMDA DOĞMUŞ OLMAM DAHA Bİ GÜLDÜRDÜ BENİİ...

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >DawsoonCreek>
  6.Mar.2006 Pzt 11:27:45
DAWSON... O CC DE ESPRİSİYLE İŞİNİ ÇOK İYİ DENGELEYEN, KONUŞMAKTAN ZEVK ALDIĞIM ÇOK AZ İNSANLARDAN... CC SENSİZ OLMAZ DAWSON...

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Yaaa Ben Yaa Bennnn :)>
  23.Şub.2006 Per 20:30:51
BAK BEN ÇIKTIM FALDA PARDON FORUMDA YILDIZI OLAN KİMSEYLE ARAMDA SORUN OLMADI ADİLLERMİ BİLMEM ÇÜNKÜ SORUN YAŞAMADIM AMA FRİDAAAAAAA  SENİ TANIMAK GÜZEL ŞEY...

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >infumum>
  23.Şub.2006 Per 03:07:48

Infumum,bende bişiler yazmak istedim cc de fazla dolaşan biri değilim kim cezada adil bilemem.Ama şunu biliyorumki İNSANSIN INFUMUM selam verilmeden selam verensin... TAKDİR EDİYORUM SENİ İYİKİ CC DE VARSIN...

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Yıldız Ajanlar >Anladım Beni Sevmiyorsunuz Bari Sayfama Yazın. Buyrun Çayda Var Hem İçer Hem Yazarsınız.>
  23.Şub.2006 Per 01:50:01

Layd,engin bi duygusallığa bi o kadarda öfkeye sahipsin...Bu sana zarar veriyor ya duygusallığı unut yada öfkeyi. CC sana bir hayat ve sen içinde olmayı seviyosun ama şunada açık olmalısın iyi sözler yanında kötü sözlerde var burada...

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >AŞK I ANLATMAK GEREKİRSE BENCE!!!!!>
  22.Şub.2006 Çar 22:58:02

Evacım, harikasın                               

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Spor >Fenerbahçe >FENER>
  18.Şub.2006 Cmt 01:27:10
EN EN BÜYÜK FENERBAHÇE :) GELDE KATILMA :)))
[/QUOTE]
<<1...100...200...212213214215216217218219220221222 >>