ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
25 Mayıs 2024, Cumartesi 09:46   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

prangaxxx> Forum Mesajları
    prangaxxx'e ait Toplam 2220 Forum Mesajı var
<<1...100...200...210211212213214215216217218219220 221222>>

prangaxxx

prangaxxx resimleri
ozel karakter ile sohbete katil

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >N_O_A>
  22.Haz.2006 Per 15:15:25

Vip im bitmiş NE GÜZEL,

ALINMAYACAK BİRDAHA TA Kİ CHATCİTY ALİ KIRAN BAŞKESENLİĞİ FORUMDA NOA LEHİNE KULLANMAYI BIRAKIP METODİK E HİZMET EDENE KADAR...

neyse gelelim konumuza,

NOA kim?

candygirl kim?

NOA nın chatcityde görevi ne?

Pekiii candygirlün görevi ne?

hangisi şef?

candygirl noa nickini kullanma hakkına sahipmi?

NOA nicki ilr candygirl ceza verebilirmi?

NoA candygirl nickini kullanma hakkına sahipmi???

devam edecek açıklamalarım önce bu sorulara gerekli cevapları acilen bekliyorum...

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >FORUM NE AMAÇLI?>
  22.Haz.2006 Per 13:24:29
Arkadaşlar bu başlıkta kişisel cevaplara yer vermeyelim olay bu yöne çekilmektedir böylece başlık amaçtan uzaklaştırılmak isteniyor... oyunlara gelmeyelim :)

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >FORUM NE AMAÇLI?>
  22.Haz.2006 Per 09:18:36

AUTUMN,

chatcityde yıllarını geçirmiş olabilirsin ama sanırım bu gözü kapalı geçirilmiş yıllar:(

Gelelim konumuza, Sen bugün çıksan chatcity de şef olsan hani o iftira atıyolar bana dediğin kişiler var ya onlar da seni göklere çıkaracaklardır... ama bu gözü kapalı bi göklere çıkarıştır...(aslında herkes kimin ne yaptığını biliyordur) sadece nickleri kapandığında ya da bilgiye ihtiyaçları olduğunda kapını çalmak için olacaktır bu... 

Ve yine aynı şekilde birkaç kişi de çıkacaktır karşına zaman içinde bunlar kim olacak  biliyormusun ???

senin kirlilerini ortaya saçanlar, senin bu sisteme yakışmadığını söyleyenler...

işte o zaman bu soruyu soracaksın ne oldu da yapıyorsunuz bunu diyeceksin... Ama bu ikiknci gruptaki kişiler zaten seni hiç göklere çıkarmamıştır...

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

22.Haz.2006 Per 00:53:33

Güzel yaklaşım Roen :)

Eksik olan birşey var ne biliyormusun? Ben başlık açıyorum başlığa katılımdan dolayı başlık tamamen siliniyor... işte bu yanlış olan. Başlığı değil ekleneni incelesinler moderetörler o zaman... Yani biraz daha hedef gösterilene atlayarak değilde eklenene sağduyuyla yaklaşsınlar...

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

21.Haz.2006 Çar 11:41:07

Evet chatcity forum yada genelde forumlar ne amaçlı kurulur?

Forumlar paylaşım yeridir,tanışma yeridir ve bilineni bilmeyenlere duyurma ve açık tartışma platformlarıdır...

Hoşunuza giden şeyleride paylaşabilirsiniz bir film linki gibi...

Hoşunuza gitmeyen eleştirilerinizide yöneltirsiniz ve cevaplar ararsınız diğer userlerden...

Eğer bir başlık açılıyor ve başlığa katılım büyük oluyorsa, BİR SORUN VAR DEMEKTİR...

SORUN BAŞLIĞI SİLEREK YADA ENGELLEYEREK HALLEDİLMEZ... Sorun Forum meydanına çıkarak halledilir.

Bu Forum sadece son harfi ile kelime türet yada birini seç oyunlarından oluşmamaz...

Bunlardan oluşuyor diyorsanız onuda bildirin lütfen...

Ben bir userim vip olma avantajları ana sayfada bildiriliyor ve bu avantajlarımı forumda başlık açarak kullanma hakkım elimden alınıyorsa burada sorun olan noktaya basmışım demektir...

Son kez söylüyorum,chatcity bir işletmedir bense müşteriyim... Ve müşteri olarak servisi beğenmiyorsam, güvenliği yeterli bulamıyorsam AKTİF ŞEFİ de eleştiririm... hakkımı da ararım...

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >N_O_A>
  20.Haz.2006 Sal 17:49:51
fiogf49gjkf0d

Evet alkışlamaya devam edin... Kurtarıcınız NOA... Eleştiri mesajları yazmayın sakın siliniyor emeginize yazık... hep alkış

Ne Güzel !!!

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >SİZCE CHAT CİTY İ İLERİYE GÖTÜREBİLECEK ŞEF ADAYI KİM OLMALI???>
  30.May.2006 Sal 21:52:32

spei istediğin logu da al istediğin açıklamayı da yap arkadaş... benim gönlümden kopan bu... ama forumu sana bırakmazlar :(((

haa unutmadan sen daha büyük bir bellek te edin kısa zamanda :)

tüm chatcity i log alacaksın bu kolay iş değil... sana bol uykusuz sanal geceler dilerim... ben işime dönmeliyim varsa logların ilgili başlıklara dağıt sen...

ayrıcaa ununtmadan o sanal payeden sen neyi kastettiğimi anladın... bu gücü genel kullanırsan daha çok kişi anlar...

neyse sana bol sanallı uykusuz geceler

dilerim...

senide bilen biliyor bizide bilen biliyor...

fazla söze ne hacet , konu kapanmıştır...

gelelim başlığa;

infumum bir numara

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >SİZCE CHAT CİTY İ İLERİYE GÖTÜREBİLECEK ŞEF ADAYI KİM OLMALI???>
  30.May.2006 Sal 18:59:49
fiogf49gjkf0d

speiderist bence sen başlık ne? konu ne ? bu gibi kavramlardan uzaksın sadece hedef aldıgın ya da SANA HEDEF GÖSTERİLEN başlıklara kendini atıyorsun... evet muhakkak ki istedeiğin cc de yol almak bunu herkes görüyor... gözünü de karartmışsın sanal rozet için... ve şunu da görüyorum , emeklerin boşa çıkmıyor merak etme o payelerden  bazılarını vermiş birileri sana... devam spei devam... az kaldı hedefine... (sanal hedef....)

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

27.May.2006 Cmt 11:34:25
fiogf49gjkf0d

Hep birşey dikkatimi çekmiştir chaycity de;

yıldızlı olsun yada gümüş olsun muhakkak ki çevrelerinde bazı insanları ceza kullanımında gözettiler,daha dürüst olanlar ise o anda rozetini kullanmamak için odadan bilinçli kaçış yaptılar...

Gelelim şeflik konusuna;

Şeflik elbette ki ağır sorumluluklar getirir... Şef aktif adalet dağıtıcısı olamaz. Geri planda adaletin uygulanmasını sağlamakla uğraşır diğer bir deyişle SİSTEMİ KORUR...

Oysa geri planda durup farklı amaçlarına chatcity yi kullanarak erişmek KENDİNİ KORUMAKTIR sistemi değil...

chatcity bir musluk userler ondan akan suya

ihtiyacı olan canlılar dersek muslugu ayarlama görevine getirilmiş kişinin o musluktan akan suya elinin kirini bulaştırmaması gerekir... TEKRARLIYORUM BU KENDİNİ TATMİN KENDİNİ KORUMA OLUR... OYSA GÖREV SİSTEMİ KORUMA OLMALIYDI...

Gelelim başlık konusuna;

Kİm KENDİ EGOSUNU DEGİLDE SİSTEMİ İYİ KORUR...

Chatcity nin muhteşemliğini ileri götürecek tek isim biliyorum infumum...

Bakın çok önemli, dünya konuşma ve konuşabilme yeteneği üzerine kuruludur...

Konuşabilen konuşmayı seven problemi konuşarak çözen bir insandan bahsediyorum.

Bu chatcity için ne demek biliyormusunuz?

o yakınılan tipler vardır ya chatcity de onlar kendileriyle konuşulmadığı için hırçınlaşmışlardır ve gerçek anlamda sıkıntılarından uzaklaşmak amaçlı chatcity ye giren userleri kaçırmaktadır bu durum...

infumum sorunları teşhis edebilmiş ve şu anda cc de en sevilen kişilik olmuştur. Kimseye prim paye vermeden sağlamıştır bunu... rozetlerde yazan ADALET içinse herşey, önerim;

şef infumum...

aşagıda infumum un chatcity hakkında bir yazısı var göz atmanızı tavsiye ederim ...

sevgiyle:)

infumum resimleri

27.May.2006 Cmt 01:18:58 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj Ekle
    Chatcity ne idi ne oldu?
    Soruya baktığımız zaman, Chatcity de bir ergime, bir erozyon  var da onun derecesi nedir? gibi anlaşılıyor. Nitekim verilmiş bazı cevaplarda da bunları gördüm. Sadece kendi penceremden değil de, olaya birçok pencereden baktığım zaman, ben aşağıda yazacağım anlamları çıkarıyorum.
    Hepimizin ebeveynleri anlatırlar :
     - Ah o eski bayramlar!....
     - Ah, ah, nerde o eski arkadaşlıklar dostluklar;...
     - Sene 54; ben Almanya da iken.....
     -..................................................... gibi açıklamaları hep duymuşuzdur, bunu duymakla kalmayıp o bahsi geçen zamana gitmeyi, veya gitmiş olmayı da hep hayal etmişizdir. Merak etmişizdir. "En azından ben hayal ettim :)" Oysa biz de yıllar sonra; kendi bayramlarımızı, kendi arkadaşlıklarımızı veya kendi gezilerimizi; Ahh çekerek çocuklarımıza veya torunlarımıza anlatıyor olacağız.
    1994 yılı sanıyorum, Türkiye de ilk GSM Oparatörü faaliyetlerine başlamış, Allah Allah kablo yok, bağlantı yok, bir küçük makina ve istediğin yerdeki istediğin kişi ile konuşabiliyorsun. Herkeste bir merak; -Nasıl olur? "Akıl fikir almıyor" gibi kahve köşelerindeki söylentiler... Zamanla herkes; (Kahvaltıda peynir, zeytin, ekmek nasıl ki vazgeçilmezlerdendir.) "Herkeste cep telefonu olmalıdır bu bir ihtiyaçtır." gibi bir düşünce belirmiş durumdadır. Oysa şimdi ilk defa cep telefonuna sahip olan bir birey için mutluluk, sevinç, 10 yıl önce ilk cep telefonuna kavuşan birey ile aynıdır. Birisi zamanla doyuma ulaşmış ve olayı normal bulmaktadır, hatta cep telefonundan çok zaman sıkılmaktadır. Diğeri ise bu ihyiyacını gidermiş olmanın heyacanını taşımaktadır. Bu olay Bilgisayarda da Cep telefonunda da aynıdır böyle gelmiş, böyle de gidecektir.
     2003 Yılı itibariyle, halen internet üzerinden hizmetine devam eden Chatcity de de durum; bana göre yukarıda anlattıklarımdan çok da farklı değildir. Öyle ki bazı üyeler eskiyi aramaktadırlar bazı üyeler şu anki gelişmelerden memnun olmaktadırlar. Reel hayatta, 3-5 Yıl önce çok sık görüştüğümüz bazı eş dost ahbaplarımızla, bırakın sık sık görüşmeyi; ayda yılda belki görüşüyoruz, veya 40 yılda bir alo dersek diyoruz. Hatta bazıları ile keçileri çoktan seçmiş oluyoruz. :) Zaman değişiyor, yaşanılan yerler, mekanlar, insanlar hep bir değişim halindedir. Yaşımız arttıkça bu düşünceler insanda daha da çok yer bulmaktadır. Hayat hep bir sirkulasyon halinde devam ediyor. 150.000 i aşkın aktif üyeye sahip Chatcity de de Reel hayatın bir parçasının yaşandığını farzedersek, benzer şekilde, "-Ah eski günler" diyen arkadaşlarımızın olması çok normal olduğu, ve artık sıkıldığını düşünenlerin olduğu gibi,
   - Abi ben daha dün üye oldum, burası nasıl bir site yaa. Alla allaaaa masalar sandalyeler bu ne abiii?
   - Abi bu adam masanın içinden geçtii. Nasıl geçer yaa? "Reel hayatta hiç görülmüş şey midir masanın içinden geçmiş olmak? Üyemiz çoktan reel hayat ile Chatcity yi birbiri ile karıştırmış durumda. Hemen hemen hepimiz bu şaşkınlığı yaşadık. :)"
   - .................................
Yukarda verdiğim örnek olayların sayısının da, sayılamayacak kadar çok olduğunu bilmemiz gerekir :) Bazılarımızın artık normal karşıladığı, ama çok zaman önce yaşamış olduğu ilk şaşkınlığı, heyecanı şımdi başka userler yaşamaktadır.
   Chatcity nereye gidiyor?
   Chatcity mevcut teknolojik gelişmeler neyi gerektiriyorsa,  teknik açıdan bu gelişmeye ayak uydurmaya çalışmaktadır. O yolda ilerlemektedir. Değişmeyen tek şey ise Chatcity de; sohbetin esas olduğudur.

prangaxxx

prangaxxx resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >SENİ SEVIYORUM A WERILEN CEVAPLAR :d>
  26.May.2006 Cum 18:50:38

Aşkımmm ALEV...

Şaka bir yana ALEV, kimseyi sevmediğim ve sevemeyeceğim kadar SENİ SEVİYORUM...

<<1...100...200...210211212213214215216217218219220 221222>>