ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 01:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Yola devam ama bir farkla :)
 <<1 2345678>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 21:06:41      Yola devam ama bir farkla :)sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Herkese merhabalar,

Acısıyla tatlısıyla 3 koca yıl. Doğrularıyla ,yanlışlarıyla. Ama herşeyin bir sonu olduğu gibi bu göreviminde elbet bir gün sonu olacaktı. Talihsiz bir kaç olay sonucu zaman bugüne kısmetmiş. En azından ben öyle tahmin ediyorum. Çünkü şu saate kadar şeflerden ajanlığın şu sebepten ötürü alındı diye bir yorum yapılmadı. Siz arkadaşlarımdan bir şey istirham edeceğim. Sonuçta ben yine burda olacağım. Bu yüzden sinir ve stresle herhangi bir yanlış yorumda bulunmayalım. Sonuçta CC yönetimide kendi kurallarını uyguladı. Ama şeflere bir sitemim olacak. Görevim alınacaksa ben site içinde online iken gelip konuşulsa görevden alındız deseler belki bu kadar buruk olmazdım. Sanki yangından mal kaçırır gibi dün gece saat 00:30 da CCden ajan nickimle çıktım. Sabah 07:30 da giriş yaptım. Rozete güle güle denmiş. Sonradan düşündüm bugüne kadar görevden alınan hangi ajan arkadaşlarımıza rozetleri alınırken açıklama yapıldı ki bana da yapılsın. Herneyse buraya kadarmış diyelim.

Bugüne kadar bana yardımcı olan tüm ajan arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Site içinde istemeyerekte olsa kırdığım arkadaşlarım var ise hepsinden özür diliyorum. Sevenlerim, sevmeyenlerim ben yine burdayım. Yola devam ediyorum ama bir farkla.

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 21:12:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Sevgili özhur. İster ajan ol ister user ol kişiliğinle,karakterinle ve chatcity içerisinde tanıdığımız kadarıyla yüreğide kendide pırıl pırıl bir insansın sen. Ve seni seviyoruz.İyiki de sizler gibi düzgün insanlar da var burada

TheaTom

TheaTom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 21:20:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

özhur aßi seni user olarak görmekten büyük mutluluk DuyuCam şahsım adına seni cok seviyoruz ..

depresi

depresi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 21:23:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

ONLAR GİBİ DEĞİLİM BEN

ADAM OLMADI HALA BENDEN

adamım ne dielim sen usersen bende userim... ha userken sana laf dien olursa allahı gelse affetmem cc de tanıdıgım en deLikanLı adamsın

...GeCeCiALi...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 21:26:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Ozhur,seni bildim bileli hep aynı çizginde oldun.Kimseye tolerans tanımadın.Elinden geldiğince chatcity içerisinde adaleti sağlamaya çalıştın.Yeri dolmayacak bir ajanlık yaptın.Talihsiz olaylar oldu evet..Olmaması gerekirdi...Ama oldu...Kısmet işte,buraya kadarmış..Sen gönüllerde hep şefsin zaten...Biz senin rozetini değil,kişiliğini sevdik...

Ajanlara haber verilmeden,ajanların görevden alınması gerçekten kırıcı.Bence buna bir çözüm getirilmeli.Lakin senin gibi senelerini vermiş birine chatcity nin bir vefa borcu olduğunu düşünüyorum.Bir teşekkür yazısı yazılmalı idi en azından...Görevini en iyi şekilde yerine getirdin ki,bunca sene istikrar abidesi olarak kaldın.Ve şimdi bir üye olarak aramızdasın.Ama farklı bir üyesin sen...Herkesin senin gibi bir arkadaşı olmalı..İyi ki seni tanımışım dost

Kim bilebilir,belki şef olarak tekrar göreve başlarsın...Senden iyisi mi çıkacak sanki?

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 21:26:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bugüne kadar bana yardımcı olan tüm ajan arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Site içinde istemeyerekte olsa kırdığım arkadaşlarım var ise hepsinden özür diliyorum. Sevenlerim, sevmeyenlerim ben yine burdayım. Yola devam ediyorum ama bir farkla.

işte bu senın saygıns ewgın we ınsanlıgını yeterınce gösterıyo kardesım

sen hep böyleydın

senın elınden ajanlıgının alınma sebebı her neyse hıc ama hıc onemlı degıl

ßiz senı sewıyoruz

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 21:56:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Az önce bahar arkadaşım ile sohbet ederken ona cevap veremeyeceği hatta üzüntüsünü katlayacak şu soruyu sordum neden CC yönetimi hep işini en iyi şekilde yapan ajanları görevden alıyor diye şimdi ozhur un söylediği şu söz nedeniyle sözlerinize dikkat edin kırıcı olmayın" demiş bu yüzden bende onu kırmıyorum ama geçmiş forumlara bir göz atın o zamanlar arwenqueen arkadaşım için söylediklerim aynen ozhur arkadaşım içinde geçerlidir ozhurum biz rozetini değil seni sevdik rozetine değil sana selam verdik rozet seni değil sen rozeti taşıdın sivil cc hayatında başarılar

83alesta

83alesta resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 21:58:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Merhaba Özhur..Açmış oldun sayfayı  görünce epey soru işeretleri oluştu bende, kendisine karşı saygısını yitirmemiş;ve karşısındaki kişilere saygı duyan ,üç sene ajanlık sorumluluğunu mükemmel bir şekilde uygulayan,  bir kişiye bu şekilde davranılmasını prodesto ediyorum ve susuyorum ,şeflerimizin yapmış olduğu  adaletsiliğe katılmıyorum...

EmRe032

EmRe032 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 22:05:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yazılanları okudum anlamakta zorluk çekiyorum şakamı bu  sanırım ccde son devrana yaklaşıyor devam edin özhur.um  sen yine  bızım dostumuz arkadaşımız kardemizsın daha dogrusu benim  tombigim

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2007 Per 22:05:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

OZHUR SEN ÖZEL BİR İNSANSIN!!! BUNU ÖNCELİKLE VURGULAMAK İSTEDİM.YAKLAŞIK 2 YILDIR CHATCITY DE BULUNMAKTAYIM. İLK NOKTALI NİCKİ ALAN ŞANSLI KİŞİLERDEN BİRİYİM.2 YIL İÇERİSİNDE NELER YAŞANDI, KİMLER GELDİ KİMLER GİTTİ. BELKİ ÇOK KLASİK OLACAK AMA BENDE GERİYE ÖZLEMLE BAKANLARDAN VE ESKİ GÜNLERİ ARAYANLARDAN BİRİ OLDUM.ÖNCELİKLE KALİTE SANKİ HER GEÇEN GÜN BİRAZ DAHA DÜŞÜYOR SANKİ CHATCITY DE. BUNU ÜZÜLEREK GÖZLEMLİYORUM.GEREK YAŞ İTİBARİ İLE GEREKSE KALİTE İTİBARİ İLE SAYILI KİŞİLER YAVAŞ YAVAŞ CHATCITY İ BIRAKIYOR.HEPİMİZ BURAYA HAYATIN TATSIZLIKLARINDAN KAÇMAK BİR ŞEKİLDE DEŞARJ OLMAK AMAÇLI GELİYORUZ. İNKAR EDEMEM CHATCITY BAĞIMLILIK YAPIYOR KANINIZA İŞLİYOR.ÇOK GÜZEL ARKADAŞLIKLAR VE DOSTLUKLARDA YAŞANIYOR.KENDİM ADIMA BIRAKIP GİTMEK O YÜZDEN ZOR GELİYOR.

OZHUR SEN CHATCITY DE TANIDIĞIM GÖREV BİLİNCİ TAM, EFENDİ, KÜLTÜRLÜ VE SAYGILI NADİR İNSANLARDAN BİRİSİN. ŞİMDİ SENİN BU ROZET NEDEN ALINDI İNAN BEN ANLAYAMADIM.BİR YANLIŞLIK OLMASIN?BELKİ DE ŞEF FALAN OLUYORSUNDUR..BENCE BİRAZ BEKLEYELİM BİR AÇIKLAMA GELECEKTİR SENİ VE HEPİMİZİ AYDINLATMAK ADINA.ROZETİ OLUP BURADA HİÇ GÖRMEDİĞİM O KADAR AJAN VARKEN SENİN GİBİ İŞİ GÜCÜ OLMASINA RAĞMEN GÖREV BİLİNCİYLE BURADA OLUP DÖRT DÖRTLÜK İŞ YAPAN BİR AJANIN ROZETİNİN ALINABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM.ŞUNU BELİRTMEDEN GEÇEMEYECEĞİM ROZET OLSUN OLMASIN SENİN KİŞİLİĞİN O KADAR ÖZEL Kİ PIRIL PIRIL PARLAYAN BİN ROZET GELSE DEĞİŞMEM.

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345678>>