ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 01:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Yola devam ama bir farkla :)
 <<12345678 >>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 21:17:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

sanal da olsa bir rütbesi ya da bir görevi bulunan kişilerin bazı yönleri ile diğer kişilerden üstün tutulup bu görevlere getirildiğini düşünürdüm.ama ki yanılmışım.cc nin en tepesinde bulunan ve sıfatlarına ŞEF denilen kişiler VEFA yı  hala bir semt adı olarak biliyorlar sanırım

ÇOK YAZIK!!!

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 21:40:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Özgür abim gerek ccforumda gerekse ccsohbet bölümde her üyenin söylediği tek kelime vardı " En iyi ajan Ozhur " Bu konuda emin olmanı isterim ccde senin yolunda saçlarını ağartacak çok kişi var bu kişiler üyede olabilir ajanda olabilir. Cc için en fazla emek veren bir ajanı çok farklı bir jubile ile, teşekkürler altında görevine son vermesi eminim ki çok daha yerinde olacaktı.

Benim için halen bir rozetli ajan olarak görünüyorsun. Bunu dememdeki amaç senden öğreneceğim çok başlıklar var :) Rozetin artık yok diye bazı konularda yardım istemeyeceğimide sanma...

Kolay gelsin...

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 22:08:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
lOKANl :

Benim için halen bir rozetli ajan olarak görünüyorsun. Bunu dememdeki amaç senden öğreneceğim çok başlıklar var :) Rozetin artık yok diye bazı konularda yardım istemeyeceğimide sanma...

Kolay gelsin...

OKAN YETER ARTIK DÜŞ YAKAMDAN...!

BohemianRhapsody

BohemianRhapsody resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 22:28:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßütün yazılanları okuyunca aklıma bilinen bir atasözümüz geldi..

"KÖR ÖLÜR BADEM GÖZLÜ OLUR , KEL ÖLÜR SIRMA SAÇLI OLUR.."

Kimler geldi,kimler geçti Chat City ailesinden...

Hayırlı olmasını dilerim...

myheartXX

myheartXX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 23:03:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

OZHUR ABİMMMM BAK ARKANDA NELER BIRAKMIŞSIN..DÖNDE Bİ BAK NEKADAR SEVENİN VARMIŞ ABİM..

KENDİNİ BİLMEYEN VE BÖYLE Bİ BAŞLIĞA SADECE HIRSINI YENEMEDEN GELİP YAZMAYA ÇALIŞAN ARKADAŞLAR....GİDİP KENDİNİZE DAHA CAZİP BAŞLIKLAR BULUN YAZIKKİ İÇİNİZDE SAYGI KALMAMIŞ CC SANALDA OLSA BÜYÜK BİR PAYLAŞIM YERİ KENDİNİZİ VEFADAN NEKADARDA ÇABUK SIYIRMIŞSINIZ.SANAL OLAN BU SİTEDE EN AZINDAN İÇİNİZDE BİRAZ GERÇEKLERİ BULUNDURUN.TABİ REELİNİZDEDE BUKADAR SAHTE DEĞİLSENİZ...........

ANLAYAN ANLAMIŞTIR HERALDE....

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2007 Cum 23:15:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sebepleri bilmeden sonuçlar hakkında yorum yapmak adetim değildir. Kaldı ki ozhur la henüz bir kere bile sohbet etme fırsatı yakalayamamış ve hakkında bilgi sahibi olmayan birisiyim. Buna rağmen şu yorumu tereddütsüz yapabileceğimi düşünmekteyim: Yıllarca ChatCity için çalışmış, azımsanması mümkün olmayacak kadar site için ve site adına hizmet etmiş birisinin kendisine haber bile verilmeden görevden alınması hoş bir davranış değil. Sanki "Seninle işimiz bitti, git artık ne halin varsa gör" gibisinden bir izlenim uyandırıyor.

Ozhur, bugüne kadar göstermiş olduğunuz çaba ve sarfettiğiniz emekten ötürü çok teşekkürler. Her şey gönlünüzce olsun...

LonelyMan

LonelyMan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eki.2007 Cmt 00:20:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Sitede en iyi ajanlardan birisi Ozhur. Yanlısını görmedim gercekten. Ajanlıgın alınması konusunda bir neden belirtmezler, her zaman olduğu gibi:) Diktatörlük kanına işlemiş işte bazılarının, boşverin arkadaşlar kafa patlatmayın. Eleştiriye gelemediklerini hemen silerler, eğer eleştirileri adam akıllı dinleselerdi bugün bir çok şeyi düzeltmiş olacaklardı. Çok kişi kaçırdınız bu huylarınız yüzünden, kaçırmaya da devam ediyorsunuz unutmayın bunu. Bindiğiniz dalı kesiyorsunuz netice olarak. Anlamıyorum hak etmeyenler ajan olarak yer alıyor, ama ajanlığı iyi yapan diğer gitmemesi gerekenler gibi Ozhur un da elinden alınıyor hem de sebep gösterilmeden! Ne kadar acz içindeymişssiniz yahu. Asıl böyle sebep göstermeden bunları yaptığınızda site yöneticilerinin kişisel sebepler nedeni ile Ozhur un ajanlığını aldıgını düşüneceğiz. Aksi takdirde adamın bir çekincesi olsa, kendine güvenmese bu başlığı açmaz, sitem etmez, var bir nane bunun altında. Kim oldugunu da iyi biliyorum ya neyse. Şimdiye kadar kiminkıymetini bildiniz ki iyi adamların kıymetini bilesiniz. Kınıyorum olanları, site yöneticilerini de. 

HjFrOsT38

HjFrOsT38 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eki.2007 Cmt 02:26:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Özgür Abı Chatcity De Ajan Kadrosunda Degısmeyen Tek Isımdın Sana  Ayrı Bı Hayranlgım Vardı Gerek Konusamanla Gerek Insanlara  Davranısınla Takdır Ettıgım Bı Kısısın...Her Baslanıgıcın Bı Sonu Vardır Kısmet Bu Guneymıs

Iftıhar Tablosu

Saygılar

cc03

cc03 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eki.2007 Cmt 04:21:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bilen bilmeyen, bi dolu insan yazdı çizdi.
Konuşma ve son noktayı koyma sırası da bana geldi.

Site içerisinde birtakım arkadaşlarımıza birtakım yetkiler verildi, bu arkadaşlarımızdan bir kısmı bu yetkileri suistimal etti, kötüye kullandı veya kullandırıldı, ve bu arkadaşlarımızdan yetkileri geri alındı. Görevi alınan da her zaman sebebini çok iyi bildi... Olay bundan ibarettir.

Konu kapanmıştır.

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 >>