ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 06:23   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

sevgi1598> Forum Mesajları
    sevgi1598'e ait Toplam 259 Forum Mesajı var
<<1 234567891011...26>>

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Hasretler Ayrılıkla Başlar....>
  15.Kas.2012 Per 16:09:00
Bazen öyle bir ilişkiye tutulursunuz ki, ne sevebilir, ne terk edebilirsiniz. Kör kütük bağlanmışsınızdır aslında...

En güzel yıllarınızın, acı tatlı hatıralarınızın ortağıdır; iç çekişlerinizin sebebi, yazılarınızın ilhamı, sohbetlerinizin konusudur.

Göz yaşlarınızda, bilinçaltınızda, kahkahanızdır. Korkunca saklandığınız bir sığınak, coşunca öptüğünüz bir bayrak...

Sevdanız riyasız, çıkarsız, karşılıksızdır. Sınırsız ve nihayetsiz; "Ölmek var, dönmek yok"tur.

Lakin gün gelir anlarsınız içten içe bir şeyin kanadığını...

Tutkulu sevdaların gizli hançerleri başlar parıldamaya... Şurasından burasından eleştirmeye koyulursunuz: "Şöyle görünse, öyle demese, değişse biraz ya da eskisi gibi olsa..."

Başkalarını örnek göstermeye, "Bak onlar nasıl yaşıyor" demeye başlarsınız.

Hem birlikte yaşayıp, hem özgür olmanın yollarını ararsınız. Aşkınızın gözü kör değildir artık, yanlışını görür düzeltmek istersiniz. "Eskiden böyle miydi ya..." diye başlayan sohbetlerde açılır eleştirilerin kapısı; açıldıkça bastırılmış itirazlar yükselir bilinçaltından.

Böyle süremeyeceğini bilirsiniz. Değişsin istersiniz.

O, sevgisizliğinize yorar bunu. İhanete sayar. Tutkulu ilişkilerde ihanetin bedeli ölümdür.

"Ya sev böyle ya da terk et" diye gürler...

Bir zamanlar bir gülücüğüyle alacakaranlığı ışıtan o rüya,bir kabusa dönüşür birden... Kapatır gönlünün kapılarını, yasaklar kendini size... Hoyrattır, bakmaz yüzünüze...

Zehir akar dilinden, konuşturmaz, suçlar, yargılar, mahkum eder.

Mühürler dudaklarınızı, yırtar atar yazdıklarınızı, siler sizi defterden...

"İyiliğin içindi hepsi, seni sevdiğim için..." dersiniz, dinletemezsiniz. Ayrılırsanız yaşayamayacağınızı bilirsiniz, lakin böyle de sevemezsiniz.

İhanetten kırılmıştır kaleminiz; severek, terk edersiniz...

"Madem öyle"nin çağı başlar ondan sonra...

Madem ki siz böylesine tutkunken, o hep başkalarını seçmiştir, madem ki kıymetinizi bilmemiştir, o halde günah sizden gitmiştir.

Lanet ederek bu karşılıksız aşka, çekip gitmeleri denersiniz. Aşkın göçmenlik çağı başlar böylece...

Daha özgür olacağınız limanlara demirlersiniz bir süre... Ne var ki unutamaz, uzaktan uzağa izlersiniz olup biteni. Etrafı bir sürü uğursuzla dolmuş, kurda kuşa yem olmuştur. Deli kanlılar, eli kanlılar, uğruna ölenler, sırtına binenler sarmıştır çevresini...

Gurur duyar onlarla, koynunda besler gözünü oysunlar diye...

Uğruna kan dökenleri sever, yoluna gül dökenlerden fazla... "Bana ne... Kendi seçimi" diye omuz silkmeye çabalarsınız bir süre. Ama sonra... Ansızın kulağımıza çalınan bir şarkı ya da bir kapı aralığından süzülüp gelen bir koku, hatırlatır onu yeniden...

Yaban ellerde, başka kollarda ondan bahseder ağlarsınız. Kokusunu özlersiniz, türküsünü söylemeyi, şarkısını dinlemeyi, yemeğini yemeyi, elinden bir kadeh rakı içmeyi...

Karşı nehrin kıyısından hasret şiirler haykırırsınız, sular kulağına fısıldasın diye...

Dönüp "Seni hâlâ seviyorum" diye bağırmak geçer içinizden... Dönemezsiniz. Göremedikçe bağlanır, uzaklaştıkça yakınlaşırsınız.

Anlarsınız ki bir çaresiz aşktır bu, ne onunla olur, ne onsuz... Hem kollarında ölmek, kucağına gömülmek arzusu, hem "Ne olacak sonunda" kuşkusu...

Böyle sevemezsiniz, terk de edemezsiniz.

Sürünür gidersiniz...

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >İçinizden gecenı söyleyin, Rahatlarsınız;)>
  22.Eki.2012 Pzt 15:40:46
Öyle bir gittin ki benden
Sen giderken bana sadece bunu kabullenmek kaldı

Sustum

Dudaklarıma bir tebessüm takıldı kaldı
Öyle bir gittinki benden
(B)u yürek buna hiç inanmadı...

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Şu Anda Hangi Parçayı Dinliyorsunuz ?>
  12.Eki.2012 Cum 21:39:58

Ayla Çelik-Lavanta

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >DinLediğiniz Parçadan bir parçacık bölüm :*>
  11.Eki.2012 Per 22:27:29
Yılmadım tükenmedim
Yorulmadan hep bekledim
Ha şimdi bugün ,ha şimdi yarın
Gece gündüz dua ettim

Yılmadım tükenmedim
Yorulmadan hep bekledim
Ha şimdi bugün ,ha şimdi yarın
Gece gündüz dua ettim

Bu ceza ,bu hükmün sonu nereye
Dayanmaz yüreğim belki seneye
Bu ceza ,bu hükmün sonu nereye
Dayanmaz yüreğim belki seneye

O zaman ya benimsin ya elin
Nolur söyle, nolur söyle
Offfff
O zaman ya ölümsün ya düğün
ya ateşsin ya külüm
Ya yüzüm ol ya hüznüm

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >SANA BAKMAK!!!>
  10.Eki.2012 Çar 22:11:19
Gecenin bir yarısı yazıyorum bu satırları sana...

Sen en masum halindeyken,uyuyorken... Ben satırlara döküyorum yüreğimi ve ağlıyorum geri getiremediğim için hayallerimi,seni ve daha nicesini...

Ağlıyorum...içime göme göme, sessizce... Sen uyanmayasın diye...

Ağlıyorum çünkü sensiz ruhumu sıkıyor bedenim, ağlıyorum çünkü sen yokken yüreğim ölüm kalım savaşında, gülemiyorum çünkü sende kaldı mutluluğa dair herbişeyim.
Gülemiyorum,ağlıyorum ağlıyorum...

Kara gece kararttıkça karartıyor içimi,bir de yokluğun... Yazgıma ağlıyorum,sabrımın selamete eremeyişine,birtürlü gelemeyişine ve sessiz kalışına,olmayışına,sarmayışına... Sana ağlıyorum yalnızca,yalansız SANA...

Başım ellerimin arasında dilimde tek bir cümle...
"NE YAPTIM BEN... NE YAPTIM..."

Pişmanlığım seni geri getirebilse keşke.Keşkelerim bir fayda verebilse KEŞKE...

Uçurumun kenarındaki çiçekler gibiyim sensiz,dipsiz bir boşluk önümde ve fırtına,soğuk...
Uçurum çiçekleri gibi çaresiz ve yalnızlığa eş...
Satırlarım sırılsıklam artık...Hıçkırıklara boğulmadan sessizliğim,ben artık gideyim en sevdiğim... Yine sessizce...
Giderken,bitkin... kıyamadım uyandırmaya,dokunamadım son defa.
Şimdi sessizce belki hissedersin diye dilimde o son cümle ;
SENİ SEVİYORUM... Seni Çok Seviyorum...

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

10.Eki.2012 Çar 21:41:14
Belki Döner Belki Yine Askim der Seni Seviyorum kelimesini Fisildar kulaklarima
Belki Hic gitmemistir ha ?

Hayatima Ilk Girdigin Gün Emindim Aslinda Adimiz Gibi ; Sen Beni Birakmayacaktin !
Sen Biraksanda Ben Hic yorulmadan Kosacaktim arkandan
Ayak izlerini tasiyan sokaklarda Mutlulugu Yakalayacaktim
Belki Elin Degmistir Diye Duvarlara Dokunacaktim. . .
Sensizligi Hep böyle hayal ederdim Ben Hayal etmekten korkmadim hcibirzaman.
Cünkü Senin var oldugun Sensizligi bile hayal etmek Hosuma giderdi . . .

Icimde Her An Ciglik Cigliga Bagaran Bir Cocuk var sankiNe yapsam susmuyor
Kiminle konusursam konusayim Senin sesin olmadiktan sonra uyumuyor . . .
Öyle Alismiski Bedenim Sana Senin Dokunuslarina Senli herseye
Simdi hickimseyi yaklastiramiyorum yanima .
Korkmuyorum ! ama U t a n i y o r u m *

Birgün Kapiyi carpip gidecegini hic düsünmedim Benden Sonra Bir baskasina Sarilacagini Hayal bile edemezdim . . .
Sen Degilmiydin Gögsüme basini yaslayip Caresiz Bir cocuk gibi hickira Hickira Aglayan ?
. . . Ne cabuk büyüdünde eller senin gögsünde aglar oldu sevgilim ?

Kalbime girdiginde Kundaktaki Bir Bebekten farksizdin oysaki
yemedim yedirdim diyemem . . .
Ama Deger Görmeden Deger verdim . . .
Ben cokmu büyüktüm sanki Ama Sen Bir Cami avlusuna birakir gibi Biraktin beni ; Yapayalnliz Caresiz . . .

Simdi Kimler alip büyütecek o bebegi sevgilim ?
Senin kokunu aramayacakmi burnum ?
Senin Dokunuslarini özlemeyecekmi bu beden ?
Yerini kimse tutamayacakki hicbirzaman ...!

Ilk Sen Dokundun böyle Simsicak ellerime Ve alev alev Öpen sendin dudaklarimdan Sendin beni benden alip kendi icine saklayan . . .

Cokmu Geldim Sana Sevgilim ? . . . Ne yüKüm vardi sana söylesene
Kahrediyor Beni Bu düsünceler . . yiyip bitiriyor beni Sensizlikte gecen her saniye
. . . Her Saniye Bitip tükeniyorum anlasana !
Bitiyorum . . . T ü k e n i y o r u m . . .

Anladimki Seni Bir ömür boyu arayacak bu Beden
Anladimki Nefessizlik Degilmis Ölüm
Anladimki Nefes alip vermek sadece Seninle mümkün !
Kundaktayim Bak AgLiyorum Hala Ve Anne Degil
´ Askim `diyorum Bagira Cagira . . . !

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

10.Eki.2012 Çar 21:13:11
Kokun rüzgara dolar eser de
Sarar sensizlik her nefeste
Bilirim gün gelir yaşanır seninle
Bu kadar severken bitemez ki böyle

Kokun hala içimde her rüzgar esişinde daha da bir doluyorsun içime. Sensiz kaldım işte sensizlik sarıyor beni her nefeste. Sensizlik bu alışmam gereken ve alışacağım alışmak zorunda olduğum. Hayalimde senle yaşanacak çok güzel günler var diyordum artık onlarda yok. Biz çok zamansız ayrı düştük bir birimizden bu kadar çok severken, bu kadar yakınken mutluluğa bitti işte. Bitmemesi gereken bir aşktı bizimkisi. Öğrendim bazen sevmek hiçbir şeye yetmiyormuş derlerdi bana çok saçma gelirdi bu cümle şimdi ben bunları yaşıyorum senden uzakta senle.

Bilirim gün gelir yaşanır seninle
Bu kadar severken biz yenilmeyiz
Hiç kimseye hiçbir seye
Olmuyor bir tanem olmuyor

Ben seninle yaşıyorum bu ama sensiz. Nasıl tek kişilik yaşanır deme bu aşk ben yaşıyorum. Hiç kimseye anlatamadım bunu sensiz olmadığını, sensiz yapamadığımı kimseler dinlemedi canımdan saydıklarım bile görmüyorlar şimdi benim halimi. Olmuyor senden uzakta sensiz yapamıyorum artık bitsin istiyorum boğulmalarım, çığlıklarım ama bitmeyecek.

Yüreğinden uzaklarda çaresiz
Sen canımın parçası alnımın yazısı
Yoksun nasıl yaşarım ben sensiz

Yüreğinden uzaklardayım ama yüreğimdensin sen benim canımdan bir parca içimde yaşayan diğer yanımsın. Sen yoksun söyle ben ne yapayım. Bizim mızın altına bunları yazmayacaktım ben ama bunlar düştü bizim aşkımıza. Ben şimdi istemediğim bir hayatın kucağına adım adım gidiyorum bilmiyorum şimdi sen hangi yüreğe dokunuyorsun hangi elleri tutuyorsun hangi göz gözlerine değiyor bil ki yüreğinden uzaktayım ama yüreğimdesin ve senin yerin yüreğim…

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

10.Eki.2012 Çar 16:19:13

Bırak beni yalnızlığıma! . Belki bir hayaldi öncesinde. .
Adın konmuş aşk dilinde. .
Bense senin sadece imkansızındım. . .

Seni gördüğüm ilk anda başladı her şey ve sonrasında tanımadığım bir heyecan, tatmadığım bir mutluluk oldun. Gözlerimi kapadım, bu mutluluk hiç bitmesin istedim. Gözlerimi öyle sıkı kapadım ki sen giderken bile açmadım onları. Bir gün dönecek dedim. Evet bir gün dönecek ve ben gözlerimi tekrar heyecanla ve mutluluğa açacaktım. .

Kelimeler tükenirken dilimde. .
Bir sen bitmedin bak içimde. .
Aslında bunu senden beklemezdim ki. . .

Birinin hayata gözlerini kapaması ne demek bilir misin? Hayatla bağlarını koparması artık bir hayali yaşaması. İçindeki umudu hiç yitirmeden yaşatması.. Ve her sabah o hayalin gülüşü ile güne başlaması.

Hangi yalan. . ? Hangi sebep. . ?
Cevabın yok. . Bitti demek. . .
Kim bilir belki de ben senin korkularındım. . .

Zaman geçiyor ve ben bu geçen zamana inat seni daha büyük bir özlemle, daha büyük bir sevgi ile bekliyorum. Gözlerimi açmak, gerçekleri kabullenmek istemiyorum. Ben kendi gerçeklerimi seviyorum, onlar yakmıyor canımı. Düşünsene geliyorsun kapıyı açıyorum karşımda sen.. Tek kelime etmeden sarılıyorum. Yine sana dokunmaya bile kıyamıyorum ve saatlerce seni izliyorum.

Zorundasın, zorundayız. .
Sense hangi yolun sonundasın. . ?
Belki de sakladığın birşey var. . .

Biliyorum ki zaman ilerledikçe değişecek her şey. Kendi gerçeklerim kanatacak yaralarımı yeniden. Gözlerimi açarsam bu acı biraz olsun diner mi diye düşünüyorum. Senin istediğin gibi gidişini kabullenebilir miyim. . ?

Şayet biri varsa aramızda. .
Çığlıklarım yalnızlığa. .
Bu ayrılık akşamında. .
Gözyaşıma boğuldu dünya. . .

Ve bir gün gözlerimi açtım. İşte o an canım hiç acımadığı kadar acıdı... Keşke gözlerimi hiç açmasaydım, keşke umudumu yok etmeseydim. Görmeye başladığım an umutlarımın bittiği, görmediğim zamanlarda anlamı olan şeylerinde anlamını kaybettiği an oldu. Seviyordum, sevginin kör olmak olmadığını da biliyordum. .

Geçte olsa görmeye başladım. .
Beni sevmediğini artık beni istemediğini gördüm. . Sonum oldu. . .
Benim sonum senin doğum günün olsun. . Doğum Günün Kutlu Olsun. .

Sorma bana sensizliği. .
Sorma bana gücün yoksa! . .
Gelen aynı. . Giden aynı. . .
Bırak beni yalnızlığıma!

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Şu Anda Hangi Parçayı Dinliyorsunuz ?>
  8.Eki.2012 Pzt 21:24:09
Kıvırcık Ali / Yıldız Tilbe-Al Ömrümü

sevgi1598

sevgi1598 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Ben Büyümüşüm Sevgili!!!>
  5.Eki.2012 Cum 21:27:48
Küçük bir kızdım bende birzamanlar.Yaşına rağmen büyümemeyi tercih etmiş fazla uçarı,çocuk yanına sıkı sıkı sarılmış saf bir kız.

Her insanın hayatında bir dönüm noktası vardır.O çok sevdiği,4 elle sarıldığı,herşeye rağmen iyi kalmasına sebep olan yanını bırakmasını gerektiricek bir dönüm noktası.

Hayat kimilerine çok zor,kimilerine kıyak geçiyor.

Biz ters yanına denk geldik belliki, taktı kafayı ilk günden bize.

Dalga geçer gibi yıktı umutlarımızı

öyle ya,Herkese sorsan zor Hayat.

Sadece Demek istediğim şu ki her zaman zor geldi hayat bana,Hep yıktı beni.İhanetide gördüm,bir kenara atılmayıda ama herşeye rağmen yanımdaydı içimdeki çocuk.çocuktum da zaten.İncitmekten korkan,Herkesi kendinden öne koyan.

Ben senle büyüdüm.

Herkes Aşık olur.

Ama kim gerçekten hisseder iliklerinde?Aşk,milyonlarca tanıma karşılık gelebilir.milyonlarca farklı insanın gözünde farklı anlamlar kazanabilir.

Çok dile pelesenk oldu oysakı aşk. her gördüğüne her gömdüğüne Aşk dediler.

Öyle olmaz!

damarlarında akan kanda hissediceksin aşkı,Gözlerinde kendi dünyanı görüceksin,

Ve Biticek.

Çünkü bu böyle,Asla mutlu olmaz sevenler,Acı kuralıdır büyük aşkların.

Kıçınızla deviriceksiniz dağ gibi Aşkınızı.

ister Hoşlanmayın sözlerimden ister Kendi acısını bütün aşklara m*l ediyor diyin.

O pembe gözlükleri çıkardığın an, Sevdiğin adamda,Evrene sığdıramadığın aşkında bütün gerçekleriyle çırılçıplak kalıcak karşında

Ben neden mi bu kadar sertim?

Çünkü köpek gibi sevdim,Değil dünyamı bütün evreni sığdırdım gözlerine,

hemde sizin gibi kafamda yarattığım adama değil,bütün gerçeklerine rağmen kabullendiğim adama aşık oldum.

Evet bu konuda her zaman yazmak,atıp tutmak,konuşmak yaşamaktan kolay olmuştur.

Kalbim parçalana parçalana sevdim

Ona her yenildiğimde kendimden bişeyler kaybede kaybede.

Ölüceğini bile bile eroinden uzak kalamayan bir eroinman gibi koştum ona her seferinde,Ama bende bittim.

Şimdilerde ne mi yapıyorum?

İdama mahkum edilmiş bir adamın ölüm gününü bekledği gibi geliceğin günü bekliyorum.Koskoca billur köşkümden arta kalanlardan yarattığım kulübemin yıkılışı

karşısında hiçbirşey yapamıycağım günü.Yine bir bağımlı gibi gözlerinde kaybolucağım günü.

Ne diyeyim alışkınım zaten ben.Yerleşmişsin beynime,vücuduma dalga geçer gibi ansızın düşüveriyorsun aklıma,rüyalarıma.

Rüyalarımdada elimi uzattığımda kaybolup gidiyorsun,Hayatımdada

Bunları neden anlatıyorum bilmiyorum,Hala neyin muhalifliğini yapıyor,neye savaşıyorum. ben zaten yenilmişim.

Eh ama bunlara rağmen nemidir dışardan görünen;

(B)ir kaç gözyaşı,kırık bir kalp

Ne sandın

Dedim ya herkes aşık,Kim aşktan ölmüş ki yeniden,yeniden,yeniden…♥
<<1 234567891011...26>>