ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 23:20   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

1987NiL> Forum Başlıkları
    1987NiLtarafından açılmış Toplam 85 Forum Başlığı var
<<12345 6789>>

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Prangaxxx: beni rahat birakinn :))
  8.Eyl.2006 Cum 14:37:27

pranga beni rahat birakin diyorrr

Görmek için

TIKLAYIN

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Smililerin GÜNLÜK YASAMLARI :)))
  8.Eyl.2006 Cum 22:22:03

Smililerin kullanim disi olduklari zamanki günlük yasamlari

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >ISMINIZIN CIPLAK HALI :))))
  8.Eyl.2006 Cum 22:26:32

Isminiz ciplakken nasil mi görünüyor

TIKLAYIN

Isminizi yazip olustura basin  ögrenin isminiz ciplakken nasil görünüyormus

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Kaan cevap verrrr!!
  8.Eyl.2006 Cum 22:39:35

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >** N-O-A ve Roen kavgasi (SOK!! SON DAKIKA)**
  9.Eyl.2006 Cmt 11:23:10

N-O-A ve Roen cok fena kavga ediyor peki ama ne icin son dakika !!!!!

TIKLAYIN!!

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >SOK..SOK..SOK!! CC tipleri yaslandii :O
  9.Eyl.2006 Cmt 13:04:09

CC tipleri yaslandi su hale bakin. Hepsinin bir ayagi cukurda Artik bedava verseler alinmaz bunlar

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >WINDOWS un Böylesi..:)))
  9.Eyl.2006 Cmt 14:33:15
fiogf49gjkf0d

Windows cahil olursa bakin neler yapiyor

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >ÜNLÜLERIN CC YORUMLARI!! :)))
  10.Eyl.2006 Pzr 19:53:09
fiogf49gjkf0d

Ekranlarda SIKCA gördügümüz ve "Artik öggg geldi " dedigimiz ünlülere cc yi sorduk bakin nasil yanitlar aldik

Hülya hanim biliyoruzki cok fanatik bir cc lisiniz. CC hakkindaki düsüncelerinizi alabilirmiyiz?

Ayyy CC benim vazgecilmezim. Hele DawsonCreek e asigim ama o beni istemedi cok yasliymisim. Sonra Litros u gözüme kestirdim ama onunda saclari yoktu. CC de bir konser vermek istiyorum ama N-O-A sesimin yeterli olmadigini söyledi. Bunun icin cok üzüldüm ve kendime bir uras aradim sonundada buldum. Simdi eski bir CC asigiyla cikiyorum.

Ata bey yine Bar1 den cikiyorsunuz. Son zamanlarda sizi hep burda görüyoruz. CC hakkindaki düsüncelerinizi ögrenebilirmiyiz?

Abi cok manyak bir yer ya. Cok egleniyoruz ama burda birine cok fena KILIM.

Kim oldugunu ögrenebilirmiyiz?

MYStoriouss mudur nedir iste o. Abi adam CC deki bütün kizlarin msn nini almis. Gülse yide elimden alacak diye cok tirsiyorum.

Sibel hanim duydukki size ip ban verilmis. Bu konuda ne demek istersiniz?

Evet sefler bana ip ban vermis cok üzüldüm.

Ip banin nedenini ögrenebilirmiyiz?

Ben tangali olarak plaj1 de yakalanmak istedim ama N-O-A buna cok kizdi. CC nin böyle bir seye izin vermeyecegini söyledi. Bizde Sulhi ile gizlice plan yaptik. Tam  plaj1 de yakalanmak icin hersey hazirdi ama yaptigimiz plan N-O-A nin kulagina gitmis bunun icin bana ip ban verdi.

Pınar hanim adiniz CC capkinina cikti. Bu söylenenler dogrumu?

Yok öle birsey bunlari kim uyduruyor bilmiyorum. Inanirmisiniz msn nimde topu topu 950 bay userin adresi var. Nerden cikariyorlar capkin oldugumu bilmiyorum. Bu arada burdan Roen e sesleniyorum "roen hala msn adresini vermedin en kisa zamanda msn adresini bekliyorum" . Ve sunuda söylemeden gecmeyim bütün CC userlerini öpüyorum bayanlar haric.

(  Asparagas Haber  Sütüdyolarinda hazirlanmistir)

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >CC de MAGAZIN (sayi : 2 ) :)))
  11.Eyl.2006 Pzt 22:56:34

Evettttt CC magazinin 2. sayisi karsinizda.

GÜNÜN SOK HABERI       

Muhabirlerimiz gece turu sirasinda cafe1 cikisinda Eda Sayan ve Nihat Dogarla karsilasti. Nihat Dogar in gözündeki morlugu ve  dudagindaki patlagi gören muhabirlerimiz ikili ile  kisa bir röpörtaj yapti

Nihat bey nedir bu haliniz?

Efendim cafe1 de Eda hanimla egleniyorduk o sirada Briw iceriye  girdi. Eda hanima bakislari hosuma gitmedi. Bende Briw e " ne bakiyosun kardesim" dedim. Aramizda ufak bir kavga cikti. Belki benim dudagim patladi gözümdede biraz morluk olustu ama Briw i de fena hirpaladim.

Nihat Dogar in bu iddealari üzerine muhabirlerimiz sef Briwle ufak bir röpörtaj yapti

Sef ; cafe1 cikisinda Nihat Dogar la karsilastik. Sizinle arasinda ufak bir kavga gectigini ögrendik. Neler söyleyeceksiniz?

Ya kardesim adam kiskanc olurda bu kadar olmazki. Eda hanima 3 numarali bakisimla bakarken adam birden dellendi. Sonra tartismaya basladik o arada Nihat kardesimizi birazcik oksamisim. Hic farkinda degilim.

GÜNÜN  YORUMSUZU               

Muhabirlerimiz gece turunu sürdürürken  plaj1 de Bred Pitt i DawsonCreek in arkasindan  dil cikarirken yakaladi.Bu olay karsisinda saskinlik icerisinde kalan muhabirlerimiz Bred e bu hareketin sebebini sormayi ihmal etmedi.

Bred bey ne bu hal DawsonCreek in arkasindan neden dil cikarttiginizi ögrenebilirmiyiz

Adam beni deli ediyor. Benim CC nin en popüleri olmami kiskaniyor. Herkese "Ben Bred den daha yakisikliyim, daha  karizmatigim" diyormus. Eeee adama laf etsem ceza yiyorum bende o görmeden arkasindan dil cikarip rahatliyorum.

Muhabirlerimiz olayi ögrenmek icin DC den randevu aldi ve onu özel odasinda ziyaret etti.  

Bred in söylediklerini biliyorsunuz. Bu konu ile ilgili neler söyleyeceksiniz.

Ben dogrulari söylüyorum.Bakin en güzel tipimle dans edeyimde Siz söyleyin ben ondan daha yakisikli, daha karizmatik degilmiyim?  Hem Bred in bir rozeti bile yok, ukala user nolacak.

GÜNÜN YAKALANANI               

Muhabirlerimiz vip kafe cikisinda 1440 dk lik evli kalarak CC rekorunu kiran Hande Kataizi ni  yeni sevgilisiyle yakaladi. Yakalanmanin sokunu atlatan Kataizi muhabirlerimizin sorularini yanitladi.

Hande hanim 1440 dk  evli kalip bosandiktan sonra neler yaptiniz?

Ayyy inanirmisiniz benim evliligimin 1440 dk sürmesinin tek suclusu sefler.

Nasil yani?

Eee bana 1440 dk ban vere vere, hayatimdaki her olayi 1440 dk ye endexlememe sebep oldular. Bende evliligim 1440 dk sini  doldurunca sevincle gittim bosandim. Bu 1440 dk bende iyice aliskanlik haline geldi. Inanirmisiniz gecen gün dusa girdim , dusta tam 1440 dk kalmisim. Bu huydan kurtulmak icin bugün vip cafede  Yunusum555 ile görüstüm bana yardim etmesini istedim.

Muhabirlerimiz vip cafede yakaladiklari Yunusum555 e bu olayi sordu.

Yunusum Hande Kataizi 1440 dk takintisindan kurtulmak icin sizden yardim istemis neler söyleyeceksiniz.

Yazik kizcagiza cok acidim. Zavallicik, 1440 dk onda tik olmus. Inanirmisiniz surda tam 6 saat konustuk kafam sisti. Yeter artik ben gitmeliyim diyorum. Kiz  "asla, 1440 dk dolmadan sizi birakmam" diyor. Bir an cinnet gecirecegim sandim. Yazik Allah yardimcisi olsun.

GÜNÜN   PES  YANILERI              

Muhabirlerimiz  gecenin gec vakitlerinde Vip cafe de gezinirken sok bir görüntüyle karsilasti Becquerel , Model71 ve Kaya Cilingirci  bir masada kafa kafaya vermis fisildasiyorlardi. Objektiflerimizi fark eden Cilingirci  kacmaya calisti. Fakat objektiflere yakalanmaktan kurtulamayan Cilingirci  muhabirlerimizin sorularini yanitladi.

Kaya bey Model71 ve Becquerel le  ne konustugunuzu ögrenebilirmiyiz?

Ya arkadaslar ben capkinligi yüzüme gözüme bulastiriyorum. Ne zaman bir kizla disari ciksam muhakkak yakalaniyorum. Gecenlerde 18 yasindan kücük bir userle disco1 de eglenirken N-O-A ya yakalandim ve 1440 dk ceza yedim. Bende nasil daha capkin olurum ve nasil yakalanmadan capkinlik yapabilirim diye Becquerel ve Model71 den bazi tiyolar istedim.

Peki Becquerel siz bu konuda neler söyleyeceksiniz?

Aslinda 18 yasindan kücüklerle Disco1 de eglenmeye gitmesini KINIYORUM. Kaya ya sunuda söylemeden edemeyecegim:  yani  kardesim sende bulamadinmi 18 yasindan büyük bir kiz yahu.

Peki Model71 siz bu konu ile ilgili neler söyleyeceksiniz?

Ya ben  Becquerel e katiliyorum 18 yasindan kücüklerle Disco ya eglenmeye gitmesini tasvip etmiyorum. Sahsen ben 18,5 yasindan kücüklerle cikmam.

Bugünkü magazinin sonuna geldik. Yarin yeni ve bomba gibi haberlerle karsinizda olacagiz

Editör: 1987NiL

( Asparagas Haber Stüdyolarinda Hazirlanmistir)

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Öneriler >LÜTFEN BUNU BIR YETKILI OKUSUNNNNNN
  12.Eyl.2006 Sal 15:53:20
 Yaaa yeter artikkkkkkk yurtdisi kredi kartlarida cc de kullanilabilsinnnnn  Artik birileri sesimi / sesimizi  duysunnnnnnnnnnnnn bizi düsünen birileri yokmu bu cc de 
<<12345 6789>>