ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 16:15   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

1987NiL> Forum Başlıkları
    1987NiLtarafından açılmış Toplam 85 Forum Başlığı var
<<1234 56789>>

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >CC de MAGAZIN ( sayi: 3 ) :))
  13.Eyl.2006 Çar 11:52:32
fiogf49gjkf0d

Evettttt. Iste yine karsinizdayiz. bakalim dün CC de neler olmus

GÜNÜN  SOK   YARATANLARI          

Muhabirlerimiz herkesin ögle yemeginde oldugu bir saatte plaj3 te gezinirken sok bir görüntü yakaladi. Büyük zorluk sonucunda muhabirlerimiz  bu görüntüyü kayit etmeyi basardi.

Banu Balkon  la taninmis bir CC userini deniz sefasi yaparken yakalayan muhabirlerimiz ikili ile konusmayi basardi. Peki ama kim bu taninmis CC useri?

Banu hanim yine bir deniz sefasindasiniz. Yaninizdakinin kim oldugunu sorabilirmiyiz?

Ya inanamiyorum. Nasil oldu da yakalandik anlamadim. Yanimdaki benim yeni sevgilim Model71 . Bana cok güzel bir sarki yapmis. Inanin bu sarki NEREMI NEREMI  sarkisini bile geride birakacak. Suan cok heyecanliyim. Bütün cc userlerinin yeni kasedimi 4 gözle bekledigini biliyorum. Merak etmeyin canlarim yakinda bomba gibi bir kasetle geliyorum. Hepinizi öptüm meleklerim. Mucuxxxx

Peki Model bey siz neler söyleyeceksiniz?

Yok kardesim ask mask biz sadece cok yakin iki arkadasiz. Burda Banu Balkon hanimla yeni bestem hakkinda konusuyoruz sadece.

Model  bey yarin ajansimizin külahini göndeririz siz ona bunu anlatirsiniz artik

GÜNÜN BOMBA ASKLARI                

Muhabirlerimizin kulagina bomba  ask haberleri geldi. Hemen bu konuyu arastirdilar. Iste günün bomba asklarindaki son dakika gelismeleri.

Deniz Seksek ile ask yasayan  taninmis cc ajani kim?

Peki Izzet Güneshan in ben onsuz olamam dedigi cc useri kim?

Iste bu iki askin soru isareti yaratan taraflari ile görüstük

Ajan Litros; Deniz  Hanimla hizli bir ask yasadiginiz dogrumu?

Yok öle birsey kardesim. Biz deniz hanimla sadece arkadasiz. Kim cikariyo bu dedikodulari.

Ama gecen gece muhabirlerimiz sizi Deniz hanimla bar1 cikisinda yakaladi. Buna ne diyeceksiniz?

O gün  benim evde elektirikler kesikti tesadüf ya Deniz hanimin evindede elektirikler kesilmis. Bizde bari bar1 e gidip orda biraz vakit gecirelim dedik  (dabi dabi)

Melek hanim Izzet beyle bir ask yasadiginiz dogrumu?

Aslinda benim böyle bir ask yasamak gibi bir istegim yoktu. Ama Izzet bey hergün özel odamin kapisini güllerle doldurdu, hediyeler yolladi. Bende sonunda birbirimizi tanimak amacli bir arkadasligi kabul ettim. (ne diyelim hayirli olsun)

GÜNÜN TARTISMASI             

Kusum Ayhan i  disko cikisi yakalayan muhabirlerimiz. Kisa bir ropörtaj yapti. Bakin Ayhan neler söyledi.

Efendim CC nin bir kusu vardi oda bendim. Ama duydumki HürremSultan, emre32 ye Kusum  diyormus. Burdan Hürrem e sesleniyorum. Ben bu Kusum kelimesini ünlü edene kadar kac kez ban aldim biliyomusun? Lütfen  bir daha bu kelimeyi kullanmayin Hürrem hanim

Kusum Ayhan in bu sözlerini Hürrem Hanima sorduk

Efendim ben "kusum" demiyorum gusum diyorum. Bu gusum kelimesi Ayhan in bildigi sekilde degil. Ben burda Sahin , Kartal, Atmaca cinsi kuslari kastediyorum. Sevgili Ayhan in ici rahat olsun CC nin tek kusu o dur.

Peki Hürrem hanim emre abiyle aranizda  bir ask oldugu dogrumu?

Evet. O benim herseyim kolum, kanadim. Allah bizi hic ayirmasin insallah.

GÜNÜN GURURU          

Günün  gururu görev geregi Dogu ya giden emre32 oldu.

Allah yardimciniz olsun emre abi. Dualarimiz senin ve bütün TÜRK askerlerinin yaninda. Emre abi Hürrem hanim la aranizda bir ask oldugunu Hürrem hanim dogruladi. bu konuda siz ne diyeceksiniz?

Onu cok seviyorum. Sizin araciliginizla ona sunu söylemek istiyorum. " Bekle beni gusum, yakinda dönecegim insallah. Sakin kendini üzme"

Bizde Allah kavustursun diyoruz 

Editör: 1987NiL

AHS ( Asparagas Haber Stüdyolarinda Hazirlanmistir)

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >sok sok sok!!! Userler ve Roen kavgasi :)))
  13.Eyl.2006 Çar 16:33:37

FLAS!!! FLAS!!! FLASS!!!

Forumdan uzaklastirma cezasi alan userler  birlik olup Roen e saldirmislar

TIKLAYIN

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >ISTE BUDA BENIM FILMIM :$
  14.Eyl.2006 Per 17:05:53

Bu filimde, buradaki erkek oyuncunun kim oldugunu yazmadim kim oldugu bende kalsin

TIKLA!

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >CC de MAGAZIN (sayi:4) :)))
  16.Eyl.2006 Cmt 19:40:45

Evetttttttttttt. Yine  sizlerleyiz Bakalim CC de son günlerde ne gibi seyler yasanmis

GÜNÜN  SASKINLIK  YARATANI           

CC nin reklam islerinden sorumlu cc userimiz CC nin odalarinda kendi reklamini yapinca olay oldu.

CC nin reklam islerinden sorumlu olan Bengline cc odalarinda kendi reklamini yapinca olay yaratti. Bu durum karsisinda cc yöneticileri hayrete düserken biz bu olayi Bengline ye sorduk

Bengline bey cc odalarinda kendi reklaminizi yapmissiniz. Bu olay hakkinda bize neler söyleyeceksiniz?Bir de ajan Jelin ile yakinda evleneceginiz dogrumu?

Ne var yani insan kendi reklamini yapamazmi kardesim? Allah Allah. Hem birkere benim reklamada ihtiyacim yok. Ben zaten dogustan meshur biriyim. Fakat fazla meshurluk göz cikarmaz demi? muhahahaha  Jelin nimlede yakinda evleniriz evleniriz sana ne pis muhabir.

ne diyelim kolay gelsin bengline bey

GÜNÜN  ASIGI         

Günün asigi bir bayana yüregini kaptiran ve bu bayan urunda herseyini kaybeden cc useri oldu. Peki ama kim bu bayan ve cc useri?

Günün asigi masena  ya asik olup, masena urunda herseyini kaybeden cc useri durty bakalim bu konuda ne diyecek?

Durty yi bir barda askindan icerken yakaladik ve bu konuyu ona sorduk.

Durty bey bayan masena ya deliler gibi asik oldugunuz ve onun urunda herseyinizi kaybettiginiz dogrumu?

Ahhhhhhh masena yaktin , kül ettin beni. Ne para kaldi ne huzur. Bu ask beni bitirdi abiiiii.

Iste durty nin son durumu tiklayip bakin

TIKLA!

GÜNÜN AKIL HOCASI                   

Günün akil hocasi Ibrahim Mutluay  veDerya Sener in evliliklerinin cok güzel gitmesi icin akil veren cc useri oldu.

Ibrahim bey evliliginizin bu kadar mutlu gitmesini neye borclusunuz?

Efendim bizim bir akil hocamiz var. Hergün ondan akil aliyoruz. Evlilik nasil saglam bir temel üzerinde, mutlu bir sekilde devam ettirilir diye Fridam2005 ten sürekli akil aliyoruz. Burdan kendisine tesekkür ediyoruz saolsun.

Fridam hanim; Ibrahim bey evliliklerinin bu kadar mutlu devam etmesini size borclu olduklarini söyledi. Bu konuda neler söylemek istersiniz?

Ayyy ben ögretmenim bildiginiz gibi onlara  mutlulugun sirlarini ögretmis olmaktan cok mutluluk duyuyorum. Sorunu olan cc userlerini memnuniyetle dinler, sorunlarinin cözümünde yardimci olurum. Burdan bütün cc userlerine sesleniyorum. Frida  ögretmen sorunlari cözer.

Allah kolaylik versin size frida hanim

Editör:1987NiL

AHA ( Asparagas Haber Ajansi )

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >iLK ASKIMM....................
  17.Eyl.2006 Pzr 19:19:35

Evet bu baslik altinda ilk askimizi paylasacagiz birbirimizle. Buyrun ilk asklarinizi paylasin.

Not: ilerleyen zamanda bende yazacagim.

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >ARTIK KADINLARI ANLAYABILECEKSINIZ :))
  18.Eyl.2006 Pzt 00:09:15

Artik kadinlari anlamiyoruz demiyeceksiniz.Siz hicbir zaman kadinlari anlayamayacaksiniz. Bunun icin en iyisi bu sözlükten bir tane alin, sizde kurtulun bizde

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >CC de MAGAZIN ( flaş haber eki) :))))
  18.Eyl.2006 Pzt 16:52:56

FLAS!!  FLAS!!  FLAS!!!!!

Speider-Man kameralarimiza karizmasini darmadagin edecek bir halde yakalandi Speider-Man herzamanki gibi CC semalarinda ucarak asayisi kontrol ederken kameralarimiza sok yaratacak bir halde yakalandi.

Iste Speider-Man in  karizmasini dagitan  fotosu

Speider-Man in  karizmasinin yerle bir oldugunu gören CC yetkilileri " Speider oglum bu karizma cöküsünden sonra seni CC de hic bir user takmaz. Onun icin asayis isleri sorumlusu degilsin artik " deyince. SpeiderMan  de kendine CC  de yeni bir is  arayisina girdi.

CC de yeni bir ise baslayan Speider-Man  in yeni isi ne? Speider-Man i yeni isini yaparken görüntüledik.

Bakin Speider artik cc de ne is yapiyor

Evet!! Speider-Man artik CC nin cam temizliklerinden sorumlu. Bugünlerde  Speider i CC de cam silerken görürseniz hic sasirmayin

Editör: 1987NiL

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >CC de MAGAZIN ( flas haber eki)
  19.Eki.2006 Per 01:18:56
fiogf49gjkf0d

GS  nin  dün oynadigi macta  1-0 iken 1-2  yenilmesi herkeste saskinlik yaratti. Bu durumu GS oyuncularindan ve  CC üyelerinden  haktan a sorduk.

Haktan  bey  durum 1-0  iken  1-2 yenilmis olmayi nasil aciklayacaksiniiz?

Ya kardesim, tribünde bir izleyici vardi, adam acayip bir haldeydi, onu o halde gören oyuncularimiz gülme krizine girdi ve maci kaybettik.

GS nin maci kaybetmesine neden olan, oyunculari krize sokup formdan düsüren, sabikali cc userinin bir resmini ele gecirdik. Lütfen görenlerin, bilenlerin, taniyanlarin bu userin kim oldugunu bildirmesini rica ediyoruz.

Iste o CC userinin resmi!!!

Editör:1987NiL

AHA  (Asparagas  Haber Ajansi)

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >CC de MAGAZIN (sayi : 6 )
  20.Eki.2006 Cum 11:46:43
fiogf49gjkf0d

Evet yine bir CC de Magazinle karsizdayizzzzz. Bu defa uzunn bir aradan sonra:)) Gecelim haberlerimize...

GÜNÜN   MUHTESEM OLAYI  

Muhabirlerimiz  Baskan Push  u  CC caddelerinde yasina(zeka) uygun bisiklet üzerinde görünce pekte sasirmadi.Baskan push tam akil yasina göre bir oyuncak bulmustu. Ama muhabirlerimiz bu olayi kendisine sormayi ihmal etmedi

Push bu ne hal?

Yaaaaaa.. Sef Infumum beni bu bisikletin üzerine oturttu. Bu tam benim zeka yasima uygunmus "sen boyundan büyük oyunlar oynuyorsun, bundan sonra bu bisikletle oynayacaksin " dedi. N"olur söyleyin beni affetsin, tamam bu bisikleti cok sevdim, cok eglenceli ama SIKILDIM, birasda baska oyunlar oynamak istiyorum. N"olur beni affet Infumum abiii  ehüehüehü..

Push un söylediklerini sefe sorduk..

Sef ;  Push un söylediklerini biliyorsunuz, bu konuda neler söyleyeceksiniz?

Ne güzel iste daha ne istiyor? Tam ona uygun bir oyuncak, oynasin dursun iste.Af falan yok. Boyundan büyük oyunlar oynamamayi ögrenene kadar oturttugum yerden kalkmayacak.

Walla sef ellerinize saglik :)

GÜNÜN    SASKIN   ASIGI 

Günün  saskin asigi, tiniminiboy  nickli usere asik olan Ebru Sasar oldu.Bu aski  Ebru hanimdan dinliyoruz.

Ebru hanim Tiniminiboy nickli usere asik oldugunuz dogrumu?

Evet. Tiniminiboy seni cok seviyorum. N"olur askimi kabul et ve karsilik ver. Artik kavusalim, duy sesimii.

Tiniminiboy u Tiniminikizz la cay bahcesinde yakaladik ve Ebru hanimin askini sorduk.

Tiniminiboy ; Ebru hanim sizi deliler gibi seviyormus.Bu durum hakkinda neler söyleyeceksiniz?

Ya kardesim ben Tiniminiboy  degilim. Yani Tiniminiyimde  Boy degilim. Ben tiniminikizz im bu nicki makara olsun diye aldim. Anlamadim Ebru hanim ne zaman asik oldu. Yahu bu nicki alirken bir bayanin asik olacagi hic aklima gelmezdi. Muahahahah

Bu durumda bizde Ebru hanima  Wah Wah diyoruz :)

Evettt bugün de bu kadar yakinda görüsmek üzere hos kalin

Editör :1987NiL

AHA( Asparagas  Haber  Ajansi)

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >**SOK SOK SOK Ajan MYS in yeni filmi :)))))
  24.Eki.2006 Sal 11:02:37
fiogf49gjkf0d

Sok sok sok .... Iste ajan MYS in yeni filmiiiiiiiiiiiiiiiiii

TIKLAAAAAAAA!!!

<<1234 56789>>