ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 02:16   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

1987NiL> Forum Başlıkları
    1987NiLtarafından açılmış Toplam 85 Forum Başlığı var
<<12345678 9>>

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Bir kac komik resim :))
  29.Ağu.2006 Sal 16:15:10

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Iste cc nin ajanlari ve N-O-A
  29.Ağu.2006 Sal 21:12:26
fiogf49gjkf0d

N-O-A  azimli, ajanlar  yorgun ama MYStoriouss  herzamanki gibi, Becqum bikmis artik bu isten

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Server benide dev yapmis:O
  29.Ağu.2006 Sal 23:36:35
fiogf49gjkf0d

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >INSANLAR NASILDA YOZLASIYOR!
  31.Ağu.2006 Per 17:34:53

Bazen gecmisteki insanlarin yasam seklini özlüyorum. Susup etrafima bakiyorum! Bu yüzyilin insanlarina.

Evet teknoloji cok gelisti ve hizla gelismeye devam ediyor. Fakat bu arada insanlarda hizla degisiyor ve yozlasiyor. Sevgi, saygi, ask, fedakarlik, yardimseverlik, dayanisma,sabir vs  bu tarz insancil  taraflarimizida hizla yitiriyor ve yozlasiyoruz. Insanlar birbirini her konuda cabuk tüketiyor.

Karsimizdaki insanlara cok az saygi duyuyor duydugumuz bu saygiyida en ufak bir tartismada sifirliyoruz. Insanlarla alay etmek, asagilamak, kücümsemek bizim icin cok kolay. Hatta bu tarz davranislari sergilerken egleniyoruz.

Asklar artik günübirlik, ask degil aslinda bu icimizdeki  sevmek ve sevilmek  hissini karsilamak icin  bencilce ve cikarci bir davranis o kadar.

Sabirsisiz, en ufak olayda cinlerimiz tepemize cikiyor. Hatta baktik cok öfkelendikse sarilip silaha karsimizdaki insani öldürüyor ve rahatliyoruz.

Artik herseyimiz cikar olmus. Cikarimiz icin calisiyoruz, cogu bayanlarimiz artik ölesine degerini yitirmiski  kendisine maddiyat olarak cikar saglayacak kisilerin arkasina kosar olmus.

Artik hersey bizim icin mizahi olarak ele alinabiliyor, asla mahremiyetimiz yok.

Küfür ölesine yayginki, artik en yakin arkadasimizin hatrini sorarken küfürle karisik soruyoruz. Birbirimizle tartisirken bir insan icin kutsal, önemli olan( ana, baci, es) ne varsa agzimiza gelen en asagilikca küfürleri siraliyor hatta karsidakide ayni sekilde (ana, baci, es) küfür ederken gülüyoruz (gülen smili yapiyoruz).

Peki bu kadar hizli yozlasirken ve böylesine insancil taraflarimizi yitirirken aceba kendimize soruyormuyuz.

" BEN KI  BIR INSANIM AMA ACEBA KONUSMAK VE DÜSÜNMEKTEN BASKA ( NASIL KONUSTUGUMUZ DA ÖNEMLI TABI)  DIGER MAHLUKATTAN NASIL BIR FARKIM VAR ?"

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Eskimeyen ve eskimeyecek, iste budur dediginiz sarki sözleri..
  1.Eyl.2006 Cum 14:57:50

Kalbim askinin bir esiri

Seven kalpse bir serseri

Sevgi tanrinin eseri

Sevdim oldum serseri

Ne gündüzüm gecem var

Koca dünya bana dar

Cok üzgünüm kederli

Kalbi kirik serseri

Kalbim askinin esiri

Oldum avare sevgili

Cekilmez oldu bu hayat veda edip gitmeli...

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Ay ay ayyy :$
  4.Eyl.2006 Pzt 15:59:24

Ay bunu bi ayri seviyorummm

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Zebra asik olursa :)))
  4.Eyl.2006 Pzt 17:36:26
fiogf49gjkf0d

Ask  ahhhhh ask

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Ucuza yolculuk abi :)))
  4.Eyl.2006 Pzt 17:38:54

Ucuz yolculuk dedigin böyle olur

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Jennifer Lopez in bittigi an!! :D
  5.Eyl.2006 Sal 15:34:29

iste Lopez in bittigi an.....

1987NiL

1987NiL resimleri

Mesaj Gönder
Forum Mesajlari

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Ekran temizleyicisi :D
  5.Eyl.2006 Sal 15:46:33

<<12345678 9>>