ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 22:01   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   EN SON KİM YORUM YAZMIŞ OYUNU :))
 <<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...1800...1900...2000...2100...2200...2300...23812382238323842385238623872388238923902391 2392239323942395239623972398239924002401...2500...2600...2700...2753>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

luzmaria

luzmaria resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2008 Cum 01:08:26sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

LUZMARİAAAAAAAAAA  

caner bak şimdi şarkıya:

damlada canerde luz dadır en son yorum yazan kimse luzun gönlü ondadır ha ha ha ha ha koptuuuuuuuuuuuuuuuum yaaoooooowwww  

damla senin sözlerinin bi değişik versiyonu oldu bu  SAYGILAR EFENİMMMM....

luzmaria

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2008 Cum 09:33:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
eveet efenim benim gönlüm kendimdedir yaaaaaaowwwwww   zeko senin yüzünden bu yaaaaaowwwww lara alıştım yaaaaowwwww  aaaaaaaaa neyse günaydın caneeeeeeerrrrrr

gza35

gza35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2008 Cum 09:44:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
en son ben..............

caneruzun

caneruzun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2008 Cum 09:46:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·luzmaria· :

LUZMARİAAAAAAAAAA  

caner bak şimdi şarkıya:

damlada canerde luz dadır en son yorum yazan kimse luzun gönlü ondadır ha ha ha ha ha koptuuuuuuuuuuuuuuuum yaaoooooowwww  

zuhahahahahhaha wallla ayşecim bu daha iyi olmuşş

sanada günaydın bu arada

luzmaria

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2008 Cum 10:01:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·caneruzun· :
·luzmaria· :

LUZMARİAAAAAAAAAA  

caner bak şimdi şarkıya:

zuhahahahahhaha wallla ayşecim bu daha iyi olmuşş

sanada günaydın bu arada

o iyi bu iyi derken yine olay çıkıcak caneer  suss bakem  ha ha ha üstteki gza35 e  bak hele o mesajı kendimden başkasına kaptıracağımı sanmış gza35 bak hele bir gözüme bende o gös far mı??  heeeyt  caneeeer  kahvaltı yapıp geliyom buraya sahip çık emiii caner

damla250

damla250 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2008 Cum 12:26:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

luzmaria ve caner
sölemiyeyim dedim ama zorla sölettiniz harbiden kaşınıyosunuz derdiniz ne sizin kumrular tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş misalisiniz siz ve sizin gibiler kendilerini anca böle şeylerle tatmin ederler gerçi sizin seviyenizdekilerden başka bişi de beklenemez accık insan taklidi yapmaya çalışın da bakalım yakışacakmı size?ona buna sataşarak forumu kirletmeyin ve milleti rahatsız etmeyin kendinize gelin ve yazdıklarınıza çok çok dikkat edin mümkünse o pis yorumlarınıza bidaha adımı karıştırmayın bu sizin için ii olmaz bi dahaki sefere bu kadar yumuşak olmam haberiniz olsun
çok samimi sölüyom size sadece ACIYORUM...

ONDA BUNDA ŞUNDADIR
ŞUNDA BUNDA ONDADIR
DAMLA250
EN SON YORUM YAZANDIR...

BU YAZILANLAR SİZE NİE BU KADAR BATIYOR???

damla250

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2008 Cum 12:35:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
jennif :

Arkadaşlar affınıza sıgınarak konuşmak istiyorum

ßu sayfa kawga tartışma yada başka iğrenç şeylere alet olcak bi sayfa değildir

Lutfen bu tür şeyleri başka bir başlık altında toplanarak yapın

ßurda herkes dost arkadaş we kardeştir

söylenen sözlerden dolayı EN SON KİM YORUM YAZMIŞ okuyucusu we yorumcularından bizzat özur dılıyorum

yazdıklarına aynen katılıyorum ama etrafta kaşınan birileri var yorumları takıp edersen ilk onların sataştığını göreceksin onların yazdıkları karşısında sessiz kalamam sadece şunu söleyebilirim

MELEK LE MELEK
ŞEYTAN LA ŞEYTAN OLURUM

BU TARTIŞMA YÜZÜNDEN 2 ŞAHIS HARİÇ HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM BU TARTIŞMANIN BURDA BİTMESİ VE BU TÜR TARTIŞMALARIN BİDAHA ÇIKMAMASI DİLEĞİYLE 

damla250

damla250

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2008 Cum 12:52:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sözlerine dikkat et sen
Çizmeyi aşıyorsun
Herkesin bir sabrı var
Bardağı taşırıyorsun
Sor bir bilene
Yürümez bu iş böyle
Aldıkça alttan ben
Sen geldin hep üstüme
Ağzından çıkanı duysun kulağın
Düştük bu hallere sen
Kendine gel sen kendine kendine gel
Haddini bil sen haddini haddini bil

luz ve caner bu şarkı size umarım anlamışsınızdır

nicKiMyHokBeNiM

nicKiMyHokBeNiM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2008 Cum 13:16:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
damla250 :

luzmaria ve caner
sölemiyeyim dedim ama zorla sölettiniz harbiden kaşınıyosunuz derdiniz ne sizin kumrular tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş misalisiniz siz ve sizin gibiler kendilerini anca böle şeylerle tatmin ederler gerçi sizin seviyenizdekilerden başka bişi de beklenemez accık insan taklidi yapmaya çalışın da bakalım yakışacakmı size?ona buna sataşarak forumu kirletmeyin ve milleti rahatsız etmeyin kendinize gelin ve yazdıklarınıza çok çok dikkat edin mümkünse o pis yorumlarınıza bidaha adımı karıştırmayın bu sizin için ii olmaz bi dahaki sefere bu kadar yumuşak olmam haberiniz olsun

ONDA BUNDA ŞUNDADIR
ŞUNDA BUNDA ONDADIR
DAMLA250
EN SON YORUM YAZANDIR...

,

üsteki user iyi laftan ve kibarlıktan anlamıyorsun galiba benim daha önceki yazdığım mesajı okusaydın özür dilemiştim ve eğer yazarlarsa tekrar yazarım demiştim ve sen yazdın bende yazıyorum doğal olarak...

ve caner benim ARKADAŞIM bilmeden konuşma sanada başka cevap vermeyeceğim hem kendin diyosun kavga olmasın gibisinden vs.. ve yine kendin bulaşıyosun,bence sen önce şakadan anla burda bu kadar şey oluyo kimse alınmıyo gülüp geçiyo eğer sen alınıyosan sende sorun var demektir sana başka cevap vermiyorum ve sende sakın bi daha nickimi yazma ve sen bizim yorumlarımıza pis diyemezsin buna hakkın yok sen kimsinki böyle söylüyosun yaaa.... gerçekten yorumları mahvettik ama dayanamıyorum susamıyorum kahretsin bu kadar başkada cevap yok sen özür dileme senden özür bekleyende yok zaten........ tüm olanlardan ötürü buradaki arkadaşlarımdan özür diliyorum kim haklıysa çıkıp söylesin olayın bu boyuta geleceğinide düşünmemiştim ama sen yaptın bunu herneyse uzatmanında bir anlamı yok SON...........

LUZMARİA...

caneruzun

caneruzun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2008 Cum 13:35:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
damla250 :

luzmaria ve caner

ONDA BUNDA ŞUNDADIR
ŞUNDA BUNDA ONDADIR
DAMLA250
EN SON YORUM YAZANDIR...

damlaa walla çoqq kaşındımm yaa beni kaşısanaa biiiibu arada lütfen benim ve ayşe hakkında yorum yapma.sen benim ismimi aqzına aldıkça ben kendimden iqreniyorumm..bu olay da burda kapnsınn bi espri yaptık içine ettin walla.neden bu kadar takqtın anlamadım.demek ki qercekten war akıl sewiyende bişeler.birz kendini qeliştir yapma böle şeler.insan içine çık.kafayı yemmişsin sen..benim hakkımda da yorum yapmaa son kez uyarıyorum senii..kappiişşş

CC sohbet icin buraya
 <<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...1800...1900...2000...2100...2200...2300...23812382238323842385238623872388238923902391 2392239323942395239623972398239924002401...2500...2600...2700...2753>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir