ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 16:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Anne Nedir?
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 00:45:30      Anne Nedir?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
                            ANNE NEDİR?

Karşılıksız sevginin ete kemiğe bürünmüş halidir.
    Ne kadar üzsen de 10 dakka sonra seni affeden zarif bir memeli türüdür.
    Dünyada karşılık beklemeden börek yapan tek insandır.
    Yağlı bile olsa tiksinmeden saçını okşayan, kucağına yatıran, öpüp koklayan tek varlıktır.
    Meleğin süt verebilenidir.
    Yarasın diye muhallebinin içine ciğer katarak çocuğuna yediren manyaklık derecesinde yaratıcı kimsedir.
    Yemek yemeyen çocuğun dikkatini çekmek için elindeki tencere ve tavalarla maymunluk yapabilen kişidir.
    Kafayı çocuklarıyla bozmuş, göbek bağı kopsa da yürek bağı asla kopmayan, sevgi dolu fedakar insan dişisidir.
    Bulaşık, ütü vb. yaparken bile otomatik olarak çene çalan, kendi kendine konuşan, "Anne ne diyon?" dediğinizde "Sen kendi işine bak, bi de senle uğraşmayayım" şeklinde asortik cevaplar veren insandır.
    "Ulen eve bi saat geç gelsek vır vır vır" şeklinde karı dırdırı denen mereti erkeklere daha küçükten belletendir.
    Yemek uzmanı, düzen insanı, bilgili, kültürlü - her şeyi bilen şahsiyettir.
    Yavrularını yol tarafından değil kaldırım tarafından yürütendir.
    Dizi dizi incidir lakin gerektiğinde laf sokma dalında da birincidir.
    Sevgiliden ayrılma haberi verildiğinde, "Amaaan ben sana daha iyisini bulurum" diyebilen komik bir karakterdir.
    "Oğlum aradım yoktun. Ben de mesaj atayım dedim sana. Gelince ara beni emi aslan evladım. Kara börulcem benim öptum. Annen" şeklinde mesajlar atabilen, teknolojiyi ısrarla reddeden, kabullenemeyen, kafasına gore yorumlayan bilişim düşmanıdır.
Ama ... ama dünyanın en güzel kucağına sahip olan ve en güzel kokan harikulade bir varlıktır.
    Olmadık yerlerde "İyi ki doğurmuşum yavrum seni!" diyen ve evlatlarını ayırmayan, aynı zamanda birbirinden koruyan güç abidesidir.
    Evde bir yere uzandığınız an orada temizlik yapacağı tutan, temizlik konusunda kayışı kopardığından temizlikçi gelecek diye evi temizleyen balans ayarı kaçmış temizlik kaynağıdır.
    Oğlunun damat - kızının gelin olduğunu görünce çocuğu mezun olunca, çocuğu gol atınca, çocuğu hasta olunca, çocuğu askere gidince, asmalı kabağı seyredince, dolar yükselince velhasil buna benzer ota-çöpe bisürü şeye ağlayabilen, bu mesajı okurken duygulanıp gözleri dolabilen, ağlamaya meyilli bir yapısı olan duygu pınarıdır.
    Uzakta dursa da yakın hissedilen, canı hep istenen, asla vazgeçilmeyen, dizinin dibinde olmak istenen, evlatların varlığını varlığına armağan edebileceği varlıktır!

COUSIN

COUSIN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 00:53:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ONU ÇOK ÖZLÜYORUM İNFUMUM ABİ ELLERİNE YÜREĞİNE SAĞLIK

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 00:56:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ben bir anneyim... Hem evladımdan, hemde annemden ayrıyım bir süredir. İnfumum yazını duygulanarak okudum. Ellerine sağlık.

OZKOOOO

OZKOOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 00:57:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Anne Bir Melektir Kanatları  Olmayan

SuNnShiNee

SuNnShiNee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 01:11:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

infumum :

ANNE NEDİR?

Karşılıksız sevginin ete kemiğe bürünmüş halidir.
    Ne kadar üzsen de 10 dakka sonra seni affeden zarif bir memeli türüdür.
    Dünyada karşılık beklemeden börek yapan tek insandır.
    Yağlı bile olsa tiksinmeden saçını okşayan, kucağına yatıran, öpüp koklayan tek varlıktır.
    Meleğin süt verebilenidir.
    Yarasın diye muhallebinin içine ciğer katarak çocuğuna yediren manyaklık derecesinde yaratıcı kimsedir.
    Yemek yemeyen çocuğun dikkatini çekmek için elindeki tencere ve tavalarla maymunluk yapabilen kişidir.
    Kafayı çocuklarıyla bozmuş, göbek bağı kopsa da yürek bağı asla kopmayan, sevgi dolu fedakar insan dişisidir.
    Bulaşık, ütü vb. yaparken bile otomatik olarak çene çalan, kendi kendine konuşan, "Anne ne diyon?" dediğinizde "Sen kendi işine bak, bi de senle uğraşmayayım" şeklinde asortik cevaplar veren insandır.
    "Ulen eve bi saat geç gelsek vır vır vır" şeklinde karı dırdırı denen mereti erkeklere daha küçükten belletendir.
    Yemek uzmanı, düzen insanı, bilgili, kültürlü - her şeyi bilen şahsiyettir.
    Yavrularını yol tarafından değil kaldırım tarafından yürütendir.
    Dizi dizi incidir lakin gerektiğinde laf sokma dalında da birincidir.
    Sevgiliden ayrılma haberi verildiğinde, "Amaaan ben sana daha iyisini bulurum" diyebilen komik bir karakterdir.
    "Oğlum aradım yoktun. Ben de mesaj atayım dedim sana. Gelince ara beni emi aslan evladım. Kara börulcem benim öptum. Annen" şeklinde mesajlar atabilen, teknolojiyi ısrarla reddeden, kabullenemeyen, kafasına gore yorumlayan bilişim düşmanıdır.
Ama ... ama dünyanın en güzel kucağına sahip olan ve en güzel kokan harikulade bir varlıktır.
    Olmadık yerlerde "İyi ki doğurmuşum yavrum seni!" diyen ve evlatlarını ayırmayan, aynı zamanda birbirinden koruyan güç abidesidir.
    Evde bir yere uzandığınız an orada temizlik yapacağı tutan, temizlik konusunda kayışı kopardığından temizlikçi gelecek diye evi temizleyen balans ayarı kaçmış temizlik kaynağıdır.
    Oğlunun damat - kızının gelin olduğunu görünce çocuğu mezun olunca, çocuğu gol atınca, çocuğu hasta olunca, çocuğu askere gidince, asmalı kabağı seyredince, dolar yükselince velhasil buna benzer ota-çöpe bisürü şeye ağlayabilen, bu mesajı okurken duygulanıp gözleri dolabilen, ağlamaya meyilli bir yapısı olan duygu pınarıdır.
    Uzakta dursa da yakın hissedilen, canı hep istenen, asla vazgeçilmeyen, dizinin dibinde olmak istenen, evlatların varlığını varlığına armağan edebileceği varlıktır!

Ben nası ayrılcam annişkoommdan

Gitmek istemiooom ünw ye filaan...

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 01:35:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

12.05.2006                               DÜNYANIN EN TATLI ANNESİNE 

:) Size mektup yazdım...sizi düşünüyordum da...:)saattw bayaa olmuş aslında (00:51)Ders çalıştım biraz,aklıma geldiniz...Siz bu saatte napıyorsunuz bu saatte acaba?Ben ders çalıştım,kitap okudum,filim izledim, nete girdim...vs Hergün aynı işte...:)

Evet sizi düşünüyordum...Bana verdiklerinizi,ögretttiklerinizi düşünüyordum...Ve size teşekkür etmek istedim...:)

Yanımda degilsinizbelki amadüşündügümde bile bana huzur veren içimi rahatlatan,sonsuza kadar sahip oldugum tek şeysiniz benim için...Sizi çoookk seviyorum...

bilmiyorum daha önce söyledim mi ama sanırım söylemedim...Ya da gerçekten artık büyüyorum...Düşünüyorumda hayatımda sizden başka kimse olamaz,beni sonsuza kadar karşılıksız seven,üşüdügümde üstümü her defasında örten,ağladıgımda bu denli dinleyici olan,güldügümde benden daha çok gülen,benim için daha çok sevinen,çoşan ya da üzülen kimse olamaz...Belki bugüne kadar bunların pek farkında degildim...Ve hergün geçtikçe sizden daha faklı bir yaşamın olacagını düşündükçe istemiyorum...

Sizi kaybetmekten o kadar çok korkuyorum ki...:(Bu aklıma geldikçe deli oluyorum.İşte sırf bu yüzden sizin yanınızda daha kalmak istiyorummm...

Sizi o kadar özlüyorum ki...Keşke hep küçük olsaydım da...Babamla parka gidip sana çiçek getirseydim anne...:)Ya da bir an önce büyüyüp yapmak istedigim herşeyi gösterebilseydim size...Yapıcak o kadar çok şeyim var ki...Sizler için.bana verdiklerinizin karşılıgı için...Sanırım bunu yeterinden fazla hakediyorsunuz...Gerçi bana yaptıklarınızın yanında hiçbişi belki ama....:)

En azından şimdilik ufak bir teşekkür edebilirim bunun için...Belki da geç kaldım bunun için ama affedin...:(

Evet size sonsuz teşekkürler...Nedn mi ?Öncelikle bana taaaaa küçücükken anne-baba sıcaklıgını verdiginiz için...Benden hiçbir zaman ilginizi,sevginizi,öfkenizi esirgemediginiz için...

Babacım beni bıkmadan parka götürdügün için,annecim sana getirdigim papatya yı her defasında alıp suya koydugun için....[Şimdi en sevdigim çiçek neden papatya,daha iyi anlıyorum...:)]

Bana dişlerimi fırçalamamın ne kadar önemli oldugunu anlattıgınız için...Ve diş macununu ortasından sıkmamam gerektigini söylediginiz için...

Yeşile  le-yeşil dememe kızmadıgınız için...Bana yemek yemem konusunda baskı yaptıgınız için...okumayı ilk ögrendigimde beni sıkılmadan dinlediginiz için... Ayrıca  evcilik oynarken babama Mahmutcum dememe izin verdiginiz için,annemin makyaj malzemelerini kurcalamama izin verdiginiz için teşekkür ederim...Çay takımlarıyla yaptıgım su servislerini her defasında içtiginiz için..Bana sınavlara hazırlanırken yardımcı oldugunuz için...

Kompozisyonlarımın gizli kahramanı oldugun için anne....Ve test kitaplarına tonlarca para döktügün için baba

O kadar şanslıyım ki sizin gib anne ve babam oldugun için ...Siz hep yanımda olmasaydınız:hayatta belkide çoookkk şeye  keşke diyecektim ve hiçbir zaman istedigim şeylere sahip olamıyacaktım...ama iyi ki varsınız ...:)Şu an insanlar tarafından saygı gören ve sevilen biri olmam hep sizin sayenizde...Güleryüzlü ,nazik olmayı ögrettiginiz için teşekkür ederim size...Çevremde nasıl davranmam gerektigini bana ögretinceye kadar çok ugraştınız banabelki...o zaman size deli gibi sinirleniyordum şimdi kendime sinirleniyorum...Ama yinede ısrarcı oldugunuz için sağolun...bana yapmamam gerekenl şeyleri tek tek anlattıgınız için teşekkür ederim... Arkadaşlarımı seçmem konusundaki fikirlerinizi aşıladıgınız için ve arkadaşlarıma en az benim kadar deger verdiginiz için teşekkür ederim...Bana hayatta asla vazgeçilmemesi gereken şeyler oldugunu hep hatırlattıgınız için teşekkür ederim..Yaptıgım hataları ikinci kez tekrarlasam bile uyardugunuz için ve beni ne kadar çok sevdiginizi hissettirdiginiz içinnnn... Bana dünyalar tatlısı bir kardeş verdiginiz .çin teşekkür ederim..Eğer birgün yanımda siz olmazsanız sizin yoklugunuzu aratmayacak birine gerçekten ihtiyacım olacagını çoookkk önceden düşündügünüz için teşekkür ederim...

Ben hasta oldugumda bana baktıgınız için anneme ,(hemde hiç bir zaman hastalık bulaşacagından korkmadan) ilaçlarımı getiren ve üstümü örten babama teşekkür ederim.. korktugumda yanınızda yatmam izin verdiginiz için teşekkür ederim...

Yaşadıgım en büyük  üzüntüde benimle birlikte agladıgın için teşekkür ederim annecim... Ve bildigini bana farkettirmedigin için babacımmm...

Ve şu anda düşünüyorumda seni aglattıgım için,seni de düşündürdügüm için özür dilerim... benim sizin üzülmenizden daha büyük bir üzüntüm olamaz...

Beni 6.5 aylıkken dünyaya getirip 20 yaşıma kadar baktıgınız büyüttügünüz ,beslediginiz,üzdügünüz,sevindirdiginiz için teşekkür ederim... Bana 20 boyunca birşeyler kazandırmak için harcadıgınız çabaya minnettarım...Kitap okumayı ögrettiginiz içinteşekkür ederim annecimmm...Ve sana babacımmm... bana yanında içki içmeme ve onun nasıl bişey oldugunu anlamamı sağladıgın için teşekkür ederim....Bana her defasında saygılı olmam ve saygısız olmamam gerektigini söylediginiz için....

babaannemin elini öpmeyi ögrettiginiz için...yemek yapmayı ögrettigin için annecimm,faturaları yatırmayı ögrettigin için baba...alışveriş yaptıgım yerden fatura  ve fiş almam gerektigini her zaman hatırlattıgınız için...

Bana par1qqqı nasıl kullanmam gerektigini ögrettiginiz için.. HAYIR demesini ögrettiginiz için...Paramız olmadıgında bana yapamayız dediginiz için teşekkür ederim...

Beni yüreklendirdiginiz için...

Başarılarımla gurur duydugunuz için...

Başarısızlıklıarımla da gurur duydugunuz için teşekkür ederim....

Gece yatarken beni öptügünüz için....:)

Terledigimde su içmemem gerektigini söylediginiz için ....

Şimdi daha anlıyorum neden bu kadar çok konuştugunuzu ...:)

Bana nasıl iyi anne olunur ?u ögrettigin için sağol annecim.Ve nasıl iyi baba olunur? ve nasıl iyi bir koca seçecegimi gösterdigin için  teşekkür ederim babacım...benimde çocuklarım inşallah bizim kadar şanslı olur da ben senin gibi anne olur,senin gibi bir eş bulurum baba...:)

Bana gözlerimle gülmeyi ögretiginiz için teşekkür ederim size... bu o kadar önemliymiş ki aslında....Beni insan gibi insan olarak ,delikanlı bir kız (:P:p) olarak yetiştirdiginiz için teşekkür ederim...:))

Belki babamında anneminde bunu duymak hoşuna gider diye  düşündüm...Burda arkadaşlarım benim gibi birisiyle tanıştıkları için size teşekkür ediyorlar...:)

Bana zorluklarla savaşmam gerektigini hissettirdiginiz için sağolun...Bazen o kadar zorlanıyorum kii burda... üfff dememem gerektigini çoktan ögretmişsiniz meğer:)Ayrıva bana bir HAYAT kazandırdıgınız için teşekkür ederim annecim babacımmm:) Kuracagım yeni bir hayatta yanımda oldugunuzu bilmek kadar güzel birşey yokk:)

Beni bir meslek sahibi yaptıgınız için teşekkür ederim.. Siz bana inanmasaydınız ve bu güveni hissettirmseydiniz  asla olamazdı eminim...:Beni hergün arayan paran varmı diye sordugunuz için teşekkür ederim...

Dünyaya gelirken bir seçim yapma şansım yoktu ama bana sorsalardı eminim sizden başka bir annem ve babam olmasını istemezdim...Sizi çok seviyorummm!!! iyiki yanımdasınız... İyikii benim annem ve babamsınızz....Sonuna kadar bende yanınızdayımm...Her zaman yanınızda ,sobanın yanındaki koltukta oturuyorum aslında...:))ELİNİZİ KARŞIDAN KARŞIYA GEÇERKEN HEP TUTUYORUM,Ve uyandıgımda ilk size günaydın diyorum....Tanımadıgım kimselerle konuşmuyorum...saçım ıslak yatmıyorumm..Her öğün yemek yiyorumm,dişlerimi fırçalıyorım.faturalarımı yatırıyorum,kitap okuyorum,derslerimi çalışıyorum,sigara içmiyorum,geziyorum da tabii:)) gözlüklerimi hep  takıyorumm..:::) fiş ve faturaları saklıyorum.. Ve sizi çooookkkkkkkkk özlüyorummmmmmmmm:(((

Yazmak yeterli degil belki ama ... içimden geçenleri anlatmaya çalıştımm... Daha teşekkür edecegim çok şey var size ve olacakta ALLAH izin verirse....

son kez sonsuz teşekkür ederim ikinize dee ... Beni dünyaya getirdiginiz içinn....

Ayrıca annecimm ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN Bu mektubu ikinize yazdım ama unuda geçemem:)Hayatımda gördügüm en anlayışlı,en dogal,en becerikli,en akıllı,bir o kadar da sinirli,stresli ,bir de en güçlü kadınsınn senn....Seninle gurur duyuyorum annecimm Allah bana da ömür verirse eger senin gibi bir anne olurum inşallah...Ya da sen bana yardımcı olursun yien degilmiii..:) Sana daha çok ihtiyacım var annecimm... Senden ögrenecegimm daha çooookkk şey var ...:)Daha dogru düzgün yemek yapmayı bile bilmiyorumm....Sırf benim için olsa bile kendine çooookkk dikkat et ...Ayrıca babam için ayrıca kardeşim için de dikkat et...Hepimizin sana ihtiyacı var..!!!

Annecimm sen bizim yanımıza kalansınn...Senii çoookkk seviyorummmmmmmm... İyi ki varsınnnnnnn ANNEMMMMMMMM ....:)) Beni kendin gibi yetiştirmekten asla vazgeçme ,tabiii kardeşimide.....

Tekrar

Anneler günün kutlu olsun ,seni seviyorummmmm

Kocaman öpüyorumm sizi.......

Kendinize çookk iyi bakınnn....... Beni sizsiz bırakmayınnnn .......:))

KIZINIZZ....:))))

Bu çok özel bir mektuptur ugruna herşeyi yapabileceğim canım ANNEME

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 01:46:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Senden bir şey isteyebilir miyim anne?
Biliyorum.Çok şey istiyorum.Belki de çok mızmızım.
Ama ben artık sıkıldım anne...Artık uykum geldi.Oynamak istemiyorum bu oyunu daha fazla.
Korkuyorum artık anne...Bu koca koca binalar beni korkutuyor.
Her sabah kahvaltımı yaparken izlediğim savaş haberleri beni korkutuyor.
Arabalardan korkuyorum anne...Kamyonlardan,otobüslerden....
Korna sesleri,motor gürültüleri beni korkutuyor.Çikardiklari dumanlar boğazımı yakıyor.
Gözlerimi kapatıp kulaklarımı tıkamak istiyorum anne.Duymamak,görmemek,düşünmemek istiyorum.
Tüm bu kalabalığın koşuşturması beni telaşlandırıyor anne.
Hepsinin gözleri donuklaşmış...Hepsi bomboş.Kendimi çok yalnız hissediyorum.
Bundan sonra karanlık,gri sokaklarda yürümek istemiyorum anne...
Acele etmekten bıktım artık.Kol saatimi kırsam bana kızar misin?
Hep birilerini ve gelecek olan bir zamanı beklemek beni daha fazla heyecanlandırmıyor.
Hersey çok hızlı anne...Ben günümü doya doya yasamak istiyorum.
Günesin doğusunu,agaçlarin arasındaki sabah sisini ve çiçeklerin yeşil yapraklarındaki bembeyaz şebnemleri görmek istiyorum....
İnsanların bağırıp çagirmalari,suratlarını asmaları beni ürkütüyor anne.
Sen beni kötülüklerden koruyabilir misin? Kendimi çok güçsüz hissediyorum.
Ben uyuyana kadar yanımda kalır misin anne? Elimi tutar misin? Hayır hayır... Vazgeçtim. Beni uyuduktan sonra da bırakma anne...Başımı gögsüne yaslayip günesli bir güne uyanmak istiyorum. Masmavi bir gökyüzünde uçan kuşları izlemek,yemyeşil tepelerde uçurtma uçurmak istiyorum.
Sıcak bir günün aksamının o tatlı turunculuğunu izlemek istiyorum anne...
Sonra Çobanyildizi’nin bana o ilk gözkirpisini görmek istiyorum.
Ve geceyi de yasamak istiyorum anne...
Yıldızların altında,denizin kıyısına oturup yalnız başıma dalgaları dinlemek istiyorum.
Aydede’nin doğusunu görmek istiyorum anne.Önce onun büyülü halesine bakmak, sonra da ağlamak istiyorum.
Ve mehtabına dalıp,saatlerce öyle kalmak..... Artık koşuşturmaktan sıkıldım. Ben, yemyeşil ormanın ortasındaki şirin evimde söminenin başında oturmak istiyorum... Ben; huzurlu ve dingin bir yasam istiyorum... Ama bu imkansız...

Öyle değil mi anne?...

Alıntıdır

lowebebeto

lowebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 01:53:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yazılanların hepsi çok duygulu inanın duygulandım

Emeğinize sağlık

sweetydremas

sweetydremas resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 03:10:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Anneciğime mektup

Zaman geciyor,
Hergün bir yaprak,
Hergün bir damla daha hayattan,
Büyüyorum anne.
Hani içinde bir kıvılcım olurya,
Hani herşey çok güzeldir,
Benim kıvılcımım kor oldu,
Ama bak herşey yolunda değil anne.
Hani ufacık bir bebekken,
Sadece acıkınca ağlarmışım,
Başka zamanlarda sürekli gülermişim,
Artık sadece acıkınca aglamıyorum anne.
Bak yıllar ne çabuk geçmiş,
Sadece gülünmeyecegini öğrenmişim,
Belkide öğretilmişim.
Ben büyümüşüm be anne.
Yanından ayrılmayan kızın,
Bak artık uzaklarda,
Üstelik yalnız,
Hemde herkesin içinde anne.
Öyle birde tuzağa düşmüşki,
Of dese olmaz, yok dese hiç,
Adını bile koyamamış,
Yardım etsene anne.
Anlayacağın eskiyi özledim anne,
Yeniden çocuk olmayı,
Sadece acıkınca ağlamayı,
Ve hiç şimdiyi yaşamamayı.
Zaman geriye gitmez değilmi?
Ya da ben yeniden çocuk olamazmıyım?
Söylesene onu unuttum diyebilirmiyim?
Yani herşey söylemek kadar kolay olabilrimi anne?
Dur söyleme,
Ben yine hayal kuruyorum değilmi?
Sadece kendimi kandırıyorum değilmi?
Peki kalbimi kim kandıracak anne?
Eskiden günlerin, hatta dakikaların hesabını tutardım,
Şimdi günlerden Cuma belkide salı,
Günlerin ne önemi kaldıki,
Takvimlere bile küs oldum anne.
Yinede ayaktayım, direniyorum.
Belkide bir ışık arıyorum,
Bulunca herşeyden kurtulabileceğim,
Ne güçlü büyütmüşsün beni anne!
Sen yinede beni merak etme,
Herşeyle savaşmayı,
Güzel günlerinde olacagını,
Ben senden öğrendim anne.
Yinede buralar güzel, soğukları saymazsan.
İnsanlar mutlu, beni saymazsan.
Gündüzler ve gecelerde iyi, yalnızlıgımı saymazsan.
Beni soracak olursan anne,
Bende iyiyim, içimdeki yangını saymazsan.
ANNelere Küfür edenleri 1 kez daha nefret ile kınıyorum

sweetydremas

sweetydremas resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 03:14:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
                          CAnım ANneme
Hiç okula gitmedim, cahilim! “derdin
.Bize anaç kuş gibi kol kanat gerdin
.Gökkuşağı renkleriydi mutluluk rengin
.Bu yüzden karanlığı hiç sevmem anne.
………..***………
.Şu güneş, üstüne bir kez doğmadı
.Bir kerecik olsun gözün solmadı
.Anne senin ızdırabın hiç mi olmadı
.Ağzından tek bir sitem duymadım anne.