ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 13:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   kendınızı deneyın bakalım bakmayan pısman olur!!!...
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

oooIrMaKooo

oooIrMaKooo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2007 Pzt 10:52:07sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
                   Acıya Şikayetsiz Katlanmak          

aktanBoY

aktanBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2007 Pzt 11:15:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Aşk Sevdiğinin Yanında Olmasada Sevmektir O Sensiz Değil Senin Onsuz Yaşayamayacağın Kadar AŞIK OLMAKTIR AŞK BUDUR

djtugberk

djtugberk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2007 Pzt 15:50:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
AŞK SÖYLENMEZ YASANIR               

SewDigimm

SewDigimm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2007 Pzt 17:29:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
asq bir sudur, iç iç kudur

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2007 Pzt 17:40:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Şarkı dinlerken sarhoş olmaktır ...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2007 Pzt 18:12:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
aşk bir futbol topuna benzer;tekmeyi yiyince anlarsın!

gogoluk

gogoluk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2007 Sal 04:08:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

oooIrMaKooo :
                   Acıya Şikayetsiz Katlanmak          

buraya kadar okuduklarimin sanirim ozeti bu, tesekkurler ve tebrikler Irmak :-)

gogoluk

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2007 Sal 04:29:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bir arkadas Sadi şirazi den bahsetmis, arayin bulun demis, nben yormayayim insanlari:-)

Aşk secde etmektir Sevgiliye

Bostan ve Gülistan adlı eserlerin yazarıdır. İlk olarak Bostan ı yazmış bir sene sonra Gülistan ı. Aşkı, anlamak  ve bulmak isteyenler okumalilar, hele ki aşka merakı olan kafasını kurcalayanlar bir gözatsın
çok şey alacaklardır...

Günahtan kaçınmayan bilgin,
meş ale tutan bir kördür;
doğru yolu gösterir, kendisi görmez

Sevgili bana benden daha yakın, fakat ben ondan çok uzağım, o benim yüreğimdeyken, ben ayrılık acısı çekiyorum

“Ey akıllı kişi, sözün başı, sonu vardır. Sözün ortasında söze başlama

gogoluk

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2007 Sal 04:32:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GULISTAN dan (https://ahistanbul.wordpress.com/2007/02/13/gulustandan-sadi-sirazi/) linkinden detaylarina bakabilirsiniz...

Bilgelerden birini dinledim. Diyordu ki: “Hiçbir kimse cahilliğini itiraf etmez. Biri konuşurken daha sözünü bitirmeden lafa başlayan kimse müstesna”. “Ey akıllı kişi, sözün başı, sonu vardır. Sözün ortasında söze başlama. Akıllı, tedbirli, bilgili insan, eğer susan yoksa söze başlamaz.”

Afiyetin değerini ancak felaket gören bilir. Ey karnı tok olan, sana arpa ekmeği hoş gelmiyor. Ama senin gözünde çirkin olan şey benim sevgilimdir. Sevdiği göğsünde olanla, kapıya gözünü dikip bekleyen arasında fark vardır.

Alçak adam sarhoşluğun son haddine vardı mı, darlık gününü düşünmez. Ağaç, bahar mevsiminde meyve saçar, şüphesiz kışın da çıplak kalır.

Bir kimse benden onun vasfını sorsa . . . Gönlünü kaptıran kişi, bir nişanı olmayan sevgiliden nasıl bahsedebilir ki? Aşıklar sevgilinin yolunda can verenlerdir. Ölülerden ses gelmez ki?

Bilge, söylenmemesinden zarar geleceği zaman söze başlar ve yememekten zarar geleceği zaman lokmaya uzanır. Şüphesiz sözü hikmet olur, yemesi sağlık getirir.

Ey benim şahsımı hakir gören, sakın iriliği meziyet sanma. Meydan gününde ince belli at işe yarar, besili öküz değil.

Göğse giren hava hayatı uzatır, çıkan hava vücuda ferah verir. Şu halde bir nefeste iki nimet mevcut ve her nimete bir şükür vaciptir.

Altın da, gümüş de topraktan çıkar, ama her taşın içinde bunlar bulunmaz. Süheyl yıldızı bütün alemin üstünde parlar, öyleyken, bir yerde meşin yapar, bir yerde sahtiyan.

Kardeşim, ben Allah’a şükür etmeliyim. Çünkü peygamberlerin mirasına, yani ilme kondum; oysaki sen Firavun’un, Haman’ın mirasına, yani Mısır saltanatına kondun.

Asık suratlıdan bir şey isteme. Onun kötü huyundan elem duyarsın. Gönlünün gamını anlatacaksan öyle bir kimseye anlat ki, yüzünü görürken ferahlayasın. Kapıcıların cefasına katlanmaktansa, efendinin ihsanından vazgeçilmelidir. Kasapların çirkin takazalarını çekmekten, et arzusuyla ölmek daha iyidir.

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir