ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 20:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Sizce Ayrimcilik varmi ?_
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

justbcool

justbcool resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 01:15:30      Sizce Ayrimcilik varmi ?_sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

vip üye olunca insanlar sanki gercekten kendilerini  vip saniyor (very important person) yani şu demektirki çok muhterem insan.. normal uyeler es geciliyor hiç bir turlu muhabbet edemiyorlar diceksinizki vip uyeler seviyeli oluyo ama sonucda buraya aylik bilmem kac para veren herkes vip uye olabiliyor ve bunun seviyeyle ilgisinin de oldugunu sanmiyorum cunku cok gordum engellenmiş vip uye hatta bi kac kere odada 6-7 tane birden engellenmiş vip uyeler bile gordum yani.. yani  saygisizlik yapmak isteyen her sekilde yapabilir ön yargili olmayın at gözlüğü ile bakmayin  vip uyeyken slm dedigimde 10 kişiden hg duyarken normal uyeyken slm dedigimde ayni insanlarin gormezlikden gelmesi beni sinir ediyo bumudur yani ay da suraya vereceimiz azıcık bi paraylami itibar kazaniyoruz ilgi cekiyoruz yada cok onemli insan yani VİP oluyoruz ?_

xdidix

xdidix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 09:37:46sohbet oyun linki
jUAST

lola1903

lola1903 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 18:18:16sohbet oyun linki

MUHAHAAHA.SÜPER Bİ ANLATIMBEN ŞUNU SÖYLİM HEPSİ DEĞİL BAZILARI YANİ VİPLER ÇOK HAVALI OLUYO NEDEN ACABA?AMA YİNE SÖYLÜYORUM BAZILARI.

xCadiKisKedix

xCadiKisKedix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 19:10:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
katiliyorum solediklerinize.. Bazi insanlar farkli, daha once vip uyesi olmayan insana selam fermesken , bi kac gun icinde arkadas vipi alinca ha$ir ne$ir oluyolar.. Bana gore ikisinin de bi farki yoq, ha vip uye olmu$sun ha olmami$sin.. Ama sadece odada cok SIKI bi muhhabet farken verilen selamlar pek gorulmuo, odaya kendini gostermelisin briasda.. Ama dedigin gibi vip uyelikle adam olucagini sanan adamlarda far,vip uye olunca kufuru basanlarda far,  vip uye olmayan cok gusel sohbeti olanlarda far..  kisi$ilik meselesi..

justbcool

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 02:51:24sohbet oyun linki

yorumlariniz icin tsk . arkadas biras daha sakin olsana ya vur dedik öldürdün

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 21:52:37sohbet oyun linki

soyutus

soyutus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2006 Cmt 14:59:34sohbet oyun linki

selamlar,

justbcool arkadaşıma "VIP üyelik" hakkındaki düşüncelerine sonuna dek katılıyorum, verdikleri örnekler gerçeklere dayanıyor..bu durumun sadece CC için bir ticari öğe olmaktan öte birşey olduğunu düşünmüyorum.

"Asıl ayrımcılık" noktasına değinmek istiyorum..

CC Yöneticileri bunu ne kadar ciddiye alırlar bilemem ama, çok ciddi bir insan hakları ihlali yaptıklarının sanırım farkında değiller..

Erkek-Kadın ayrımcılığından bahsediyorum...

Kadınları korumak adına erkeklere haksızlık yapılıyor.. Cinsellik doğal bir süreçken, erkekler sapık konumunda değerlendiriliyor.. Kimse bunun doğruluğunu savunmaya kalkmasın, çünkü neresinden tutarsa elinde kalır..

Topluma doğru örnek olmak adına bir şey  yapıldığını düşünmüyorum. Bırakın tüm kadınlar kendi haklarını kendileri korusunlar, "engelle" diye birşey eklemişsiniz. Kendilerine bu imkanı tanımışken ayrıca "bayan cc ler konuşmak istediklerini kendileri tercih eder" diyerek erkekleri engelleyerek küçümsemek, "insan" olabilme yolunda atılmış bir adım olamaz asla..

Konu cinsel tacizi önlemekse bu mümkün değil.. Azaltmak adına yapılıyorsa da sonucu etkilemiyor.. Ayrıca örneklemek gerekirse, burada heteroseksüellik engelleniyor denebilir.. Homoseksüel ilişkileri nasıl engelleyeceksiniz.. Lezbiyenliği tercih eden -açıkça veya kapalı bir şekilde-, bunu savunan kadınlardan da korumak değil mi  kadınları o halde göreviniz..

Bence artık bu sığlıktan, bu yanlış paradigmalardan, kalıplardan kurtarın kendinizi ve yakışanı yapın..

Topluma örnek olmak istiyorsanız, bu kadar geniş katılımlı bir sitede ve teknolojinin en son olanaklarını değerlendirerek eminim başka yaratımlarda bulunabilirsiniz.. Bunu ciddiyetle dikkate almanızı rica ediyorum..

saygı ve sevgiler,

volkybeyaw

volkybeyaw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 15:18:55sohbet oyun linki

abi foruma bile ayrımcılık gelmiş... sadece vip üyeler konu acabiliyor... ama viplerin de sucu yok bunda... bu site sahiplerinin sucu!!! sadece alkışlıyorum ve aynen dewam diyorum abi!!! vip olalım diye bakıyolar.. cc ye bi kuruş da harcarsam şerefsizim ... isterseniz butun nicklerimi de banlayın!!!! vip üyelik üç beş kuruş bişii... ama ayrımcılığın bu kadarını yapıosanız bedava verseniz olmam

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 16:53:44sohbet oyun linki

uzun söze gerek yok justbcool un tespiti doğru bizzat yaşadım...

soyutus nickinin bahsettiği konunun tek çözümü var...

volkbeyaw ın yakınmasıda yine bu ayrıma dayanmakta..

şimbi bi düşünelim bakalım ortak nokta nedir?VIP üyelik...ne için var? isteyen alsın isteyen almasın,alanlar fazla ilgi görsün bir daha almak istesin,sonra bizim gemi rotasını bulsun daha fazla satalım bilmem ne...bu arada doğal sonuç olarak karşımıza ne çıkıyor onuda geçelim kısa kısa...adam VIP üye değil e ne yapacak girmiş bir şekilde oyalanacak dimi? eğer şanslı değilse 1 tane bile arkadaş edinemeden özeline gelen küfürü yanıtsız bırakmamak için çabalarken 30 dk susturulmuş bulur kendini olay bundan ibaret...sonra bunları engellemek için daha fazla ajan isterler ÖZEL AJANLIK çıkarırlar ki bununda kurgusu muhteşem yapıldığından yönetimi tebrik etmek lazım...yoldan geçene bir yıldız verirler ki hani vip üyeliği bittiğinde tekrar alırmıki acaba ajanlık alma ihtimali üzerine.bu belkide benim kuruntum belkide hiç maddiyat düşünmeyen sırf bir grup türk gencini memnun etmeye çalışan insanlardır metodik sahipleri.onlarda kendilerince haklıdır tabi ekmek yiyecek adamlar.VIP lik olmasaydı TİP i olanlara laf olurdu aynı şeyler bunun üzerine söylenirdi bundan eminim.ayrım her yerde...bunu kabullendim artık.gelelim erkeklerin kızların özeline yazamamasına...aslında chatcity çok bile dayandı.ben bu uygulama ilk çıktığında gökten kız yağar diye düşünmüştüm,kısa zamanda sitenin deformasyona uğraması ihtimali çok yüksekti,erkekler harıl harıl kız nicki açtı abi biliyorum ben...özel yazdıklarım küfür ettiğim adam çıkardı kimbilir kaç kere keklenmişizbence vip üyeliği veya tipi olmayan erkeklerde kızlara özel yazabilmeli...yeter doyun artık $$$$$$$$$$$

neyse yatıyorum ben

justbcool

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2006 Pzt 18:22:33sohbet oyun linki
rasqutin dediklerine katılıyorum .. ama bu sitenin yapimcilarini kurallari yargilamak bana düşmez nasil istiyorlarsa oyle yaparlar bence karişmak da biraz yanlış.. ama sonucda bi site var chat sitesi buraya gelen herkes chat yapabilme hakkına sahip, birde buna vip uyelik yapmislar buda aylik cuzzi bi miktar vererek diger userlardan fazla hakka sahip olmakdir tip olsun odalara girmek olsun gibi ama sonucda yine aynı kişi tip değişince farkli bi insan olunmuyor ya ne değişiyoda vip uye olunca insan kendini bi havalarda hissedio (herkes için değil tabi)  ne diyelim turkiye burası bu kadar sorun varken bu biraz da komik aslında ben bunu o gün cok sinirli oldugum için açtım pek de umurumda deil beni kimsenin takmaması bosverin gitsin
CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir