ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 20:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCİTY SANAL ORTAM DEĞİLDİR,NEDEN Mİ ? BAKIN BAKALIM
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2006 Pzr 04:45:50sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
johngalt :

:) merak ediyorum işin olmasaydı türkçe öğretmenliği bu konuya dikkat edermiydin... ayrıca örneğinde bile itiraf etmişsin asıl sorunu..sorun burda sadece işiniz olduğu için özenli olmanız ve not için okumanız yazmanız meselesi:) peyami safanın 9. hariciye koğuşunu ödeviniz olmasa okurmuydunuz..yada başka hangi kitaplarını sizi zorlamadıkları içn okudunuz.yıllar boyunca insanlara ya da milletinize imla kurallarını ders için okutursanız sevdiremezseniz onların ne kadar anlamlı olduklarını neler anlatabileceklerini de öretememiş olan benimsetememiş olan buradaki binlerce kişiye bunları öğreten daha doğrusu sadece ezberleten sz türkçeciler çokmu masumsunuz..bence eleştireceğinize buraya bakında ders çıkarın toplumsal fayda ve şahsi tatminleriniz adına.siz bile smile ları kullanmadan derdinizi anlatamıyorsunuz....işte sorun burda anlatacaksanız önce nanacak sonra yaşayacak sonra anlatacaksınız.:) sizleri seviyorum yani türkçecileri:) ama ben bu millete türkçe öğretmiyorum bu gördüklerin gezen tipler yazan eleştirdiğin kişileri siz yarattınız şimdi dertmi yanıyorsunuz ? umarım mensubu olmak için aday olduğunuz bir kesimin yaptıkalrını sevabı günahı ile kabulenebilecek kadar yüreklsinizdir.. 

burada çuvaldızı kendinize batırın.. önden buyrun.. lütfen bak kılıcımı çekiyorum haberin olsun:)

Türkçe öğretmenliğinin yanına ne demişim bak bakalım. Türkçe aşığı olarak demişim değil mi ? Hımmmm iyi o zaman

anlamışsındır!!! Dokuzuncu Hariciye Koğuşu nu sadece Türkçeciler okumaz en azından o kitap bunun için

yazılmamıştır. Sen imla kurallarını ders için okuduğunu sanırsan asıl orada yanlış yaparsın. Dedim ya bunlar size günlük

yaşamda kolaylık sağlasın diye gösterilir bunu hayata aktarmak da sana kalmıştır. O smile dediğin şeyleri tabiki

kullanırım eğer benim içinde bulunduğum durumu daha iyi anlatacaksa kullanırım. İmla ve noktalamayı kullanmaya

özen gösterdiğim gibi.Beni tanıdıkça öğretmenliği neden seçtiğimi ve ideallerimin neler olduğunu daha iyi anlarsın. Ben

demiyorum ki "eğitim çok iyi öğrtemenler harika"ben şunu idda ediiyorum, benim gibi öğretmenler yetiştikçe senin

gibiler de bir gün imla ve noktalamaya dikkat edecek. Bekle ve gör.Evet öğretmenliği her şeyiyle kabul ettiğim

için seviyorum, benden öncekiler ( sen de dahil ) için bir şey diyemem ama benden sonrakiler yani kendi öğrencilerim

için söyleyecek çok sözüm var.Dediğim gibi bekle belki yarın belki yarından da yakın....

[Abi son nokta benden olsun vallaha daha fazla uzatırsak yayınlanmayacak bir daha yazdıklarımız. Chat nedir ne değildir kısmında tartıştığımız şeye bak. ( bak gene smile mi ne ondan kullandım beni ifade edecekse de

kullanırım)]

Hoşçakal...

realsweety

realsweety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 15:03:01sohbet oyun linki

ivet :
Sanalı Real ile karıştırmamak gerek die düşünüyorum.İnsanlarin pc ardindan asla yüz yüze yapamiyacagi seyleri ancak burda cesaretlendikleri görüyoruz.SİZCE GÖRDÜĞÜMÜZ HER ŞEY GERÇEK  Mİ?

eii her sey hoş güzelde  sanalı nie benle karıstırıolar onu anlamadım

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2006 Per 23:40:57sohbet oyun linki
Tekrar Türkçe Hakkındaki Yorumlarınızdan Önce Sanallık Kavramına Dönmek İstiyorum Müsadenizle :) Anladığım Kadarıyla Siz Kişiliklerle Kavramları Karıştırıyorsunuz Burdaki Konu İnsanların Fiziksel Ruhsal Özellikleri Değil Varlıklarıdır.. Örneğin Yüzbinerce Userımızın Arasında Elbetteki Bedensel Engelli Kullanıcılar Var Allah Vergisi Kendiside İstememiştir Kimsede İstemez Ama Bunları Düşünerek Bir Chat Ortamında Bedensel Engelli Kıyafet Yapılabilir mi ? Elbette ki Hayır :) Yada Adam Tecavüzden Dolayı İçeri Girmiş Çıkmış Bir İnsan Bunu Halka Kazandırmak Yerine Sapıklar Bölümü mü Açılmalı ? Yada Hırsız Vs Vs Vs Bunun Örnekleri Artacaktır.. İnsanları Kişiliklerine Göre Ayırt Edemeyiz Dünyada 6 Milyar Farklı Kişilikli İnsan Var Ve Her Karaktere Bir Kılıf Bulunamasada Onların Gerçekliği Tartışılamaz Bi Kesinliktir :)

Pishti

Pishti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 02:29:11sohbet oyun linki
zuhaha..sanal degılmıs ne pekı bu ????

akdogan33

akdogan33 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 17:15:52sohbet oyun linki

Plajda bikinili kızlar istiyoruz!!!

Sinnerr

Sinnerr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2006 Sal 15:57:38sohbet oyun linki

Biraz açarmısın ne anlatmak istedin :s

BQZQ

BQZQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2006 Çar 02:09:36sohbet oyun linki
akdogan33 :

Plajda bikinili kızlar istiyoruz!!!

IIByAdamsII

IIByAdamsII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2006 Çar 09:47:06sohbet oyun linki

Falla ßana Göre Cc Sanal Degil..Kendi Görüsümm..   İnternet Sanal Mı derlerse ona  sanal derim   ßence Cc Sanal Değil İnternet Sanal.

Ekinoks88cc

Ekinoks88cc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eyl.2006 Cum 14:32:57sohbet oyun linki
BENİM PC BAZEN AYAKLANIP GEZİYOR DOLAŞIYOR YİNEMİ SANAL ACABA

moodyblue

moodyblue resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eyl.2006 Çar 18:48:49sohbet oyun linki
yok toplu psikolog seansı vacip oldu artık
CC sohbet icin buraya
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir