ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Nisan 2024, Pazar 07:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCİTY SANAL ORTAM DEĞİLDİR,NEDEN Mİ ? BAKIN BAKALIM
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

cEmiRc

cEmiRc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2006 Per 21:49:54sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

xxLadyEbRuxx

xxLadyEbRuxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2006 Cum 00:08:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hiç bişey anlamadım bendemi bi sorun var acaba

xxonestepcloserxx

xxonestepcloserxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2006 Cum 00:24:27sohbet oyun linki

sanala dewam damara dewam heee  

baatıl ınanc bunlar bı takım uydurma laflar :)

ESXRA

ESXRA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2006 Cmt 00:02:31sohbet oyun linki
öffanlamıcak ne war inanmıyorum sizee
Eger karşınızdaki  bir otomatik programlı insan olmadan calışan cevap veren bir aygıtsa ve siz o aygıtla zaman geciriyorsanız sanaldasınız.  son kelımesı sanaldasınız yanlışlıklayazmış heraldee

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2006 Cmt 01:00:57sohbet oyun linki

( Bugün acı bir gün isteksiz yazıyorum Cry )

Gözüme çarptı sormadan edemeyeceğim. Başlığı açan aslında mantık olarak pekte haksız degil.Sadece ifade edememiş.

Pekiala siz söylermisiniz

1) SANAL  NEDİR     ?  yada şöyle diyeyim SANALIN AÇILIMI NEDİR. ?

2)   ikinci sorum sonra gelecek .

CryDr: Jawell BENGLİNE

ararac

ararac resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2006 Cmt 15:04:41sohbet oyun linki

SANAL DESEM DEGİL GERÇEK DESEM DEGİL  O ZAMAN NEDIR  ? GERÇEK DÜŞÜNENE GERÇEGİ SANAL DÜŞÜNENE SANALI VERİR AMA HER 2 DURUMDADA  YÖNETIMI GERÇEKTİR  :)) BEN ANLAMADIM BIRI BANA ACIKLASIN:p

@R@R@C

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2006 Pzt 00:25:25sohbet oyun linki

SPEECHLESSS

SPEECHLESSS resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir? > CHATCİTY SANAL ORTAM DEĞİLDİR,NEDEN Mİ ? BAKIN BAKALIM
  19.Şub.2006 Pzr 04:42:39

TELEFONUNUZLA YADA TELSİZİNİZLE YADA MİCROFONUNUZLA KONUŞURKEN

SANAL OLMUYORDA BURDA KARŞINIZDAKİYLE KONUŞUNCAMI SANAL OLUYOR.

Eger karşınızdaki  bir otomatik programlı insan olmadan calışan cevap veren bir aygıtsa ve siz o aygıtla zaman geciriyorsanız sanaldasınız.  BURASI BİR İRTİBAT VE İLETİŞİM ALANIDIR.SANAL  HEM SANAL SENSİN DEFE KİMSE CC YE SANAL DEMESİN ÇARPARIM HA

SPEECHLESSS

SPEECHLESSS resimleri

Mesaj Gönder
arkadaşları

CC-Forum > ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir? > girdim çıkamıyorum
  19.Şub.2006 Pzr 04:36:18

Sanal dediğinizde akla ne gelir. Peykii burası sanal sa eğer bir çep tel yada bir telsiz yada ve gibi tüm aygıtlarda sanalmıdır.Aslında burası bir irtibat ve heberleşme merkezi . Eğer karşınızdaki sağ sol yanınızzdaki sizinle diyolog halindeyse sohbet edebiliyorsa sanal olan ne .

Dünya bu kadar kücülseydi bizlerde bu kadar ufalsaydık ancak bu kadar güzel bir mekanda yaşaya bilirdik. ( demi yani baya benimsemişiz ) Bizde ışık var  . CC DÜNYASI  conconCOLA  BENİ TANIDNMI :)

Brawoo  

pinar007

pinar007 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2006 Cum 12:48:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

katılıyorum yaw.BURASI SANAL DEİL BİKEREM HERŞEY GERÇEK.WALLA YENİ SEWGİLİMİ BURDAN BULDUM BİKEREM.

hem bu ortamda sewgili daha garanti.EN AZINDAN ONU TANIYANA KADAR SANA YAKLAŞAMIYOR.BURDAN GENÇ KIZLARIMIZA SESLENİYORUM.SEWGİLİNİN HASI CCDE.

yada dostun.BURDA KİMSENİN Bİ MENFAATİ OLMADAN SANA ZAMAN AYIRIYOR.EWET GERÇEK HAYATTAN DAHA GERÇEK Bİ ORTAM BURASI.EN AZINDAN YALAN YOK.YALAN SÖLEMEYE GEREK YOK.

YA SİZİN GEZEGENDE AŞK YOK AMA BURDA HERYER TOZ PEMBE.

AKAGUNDUZ40

AKAGUNDUZ40 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2006 Pzt 04:37:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kevgir konusunda hem fikirim

ccKalbimdesincc

ccKalbimdesincc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 06:57:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Slm Herkese...!

ChatCity sanal mı değil mi? Problem buysa eğer bende fikrimi paylaşmak isterim..!!

İnsanların yaradılış gereği ayrı ayrı yaşayamacaklarını , birbirlerine muhtaç olduklarını , yeme içme barınma gibi nasıl zorunlu ihtiyaçlarımız varsa , sohbet etme ihtiyacımızın da varolduğu konusunda umarım hepimiz hem fikirizdir..!

İnsanlar iletişim kurabilmek için elbetteki bazı araçlardan faydalanacaktır. İletişim kurmakta kullandığınız araçlar telefon , telsiz , bilgisayar , elektronik ortamlar... vs türü ne olursa olsun hepsinin arkadasında onları kullanan bir birey yani bizler bulunmaktayız. Eğer iletişimi gerçekleştirenler bireyler ise kullanılan aracın sanal olup olmadığı konusundaki tartışmalar bence mantıksız.. O zaman problem nedir?

Sohbet ortamlarındaki amaç nedir sizce? (sözüm sanalı hafife alıpta dengesizlik yapanlara)

Kimilerine göre eğlenmek , vakit geçirmek ; kimilerine göre gerçek hayatta yapamadıklarını bu ortamlarda yapmak..vs.. Benim amacım eğlenmek vakit geçirmek diyorsanız samimi olmadığınız bir ortamda , ya da sanal düşüncesiyle hareket ederek birbirine rahatsızlık veren insanların arasında nasıl eğlenebiliyorsunuz?

Kullanılan aracın sanal olduğu kanaatiyle burada istediğiniz her şeyi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz..! O zaman aşağıda birkaç örneğini belirteceğim benzer olaylarla karşılaştığınızda lütfen "amannn bananee sanal işte ne takıcam ki" cümlesini  kullanın.

Arkadaslık kurmayı düşünmüyorsanız , amacınız sadece alelade sohbet etmek ise ; biri size kötü sözler sarfettiğinde rahatsız olmanıza gerek yok. Çünkü burası sanal hiç birşey gerçek değil. (Karakterleri konusturan insanlar gerçek olduğu halde). Maruz kaldığınız olumsuz davranışlar karşısında , aynı şeyleri sizde başka bir zamanda başka insanlara yapın..(Eğer eğlenceli olduğunu düşünüyorsanız). Eğlenme anlayışınız önce karşınızdaki insanla dalga geçmekle başlayıp, ağır hakaretlere kadar varıyorsa , sizlerede aynı şeylerin yapılmasını olağan karşılayın. (Nasıl olsa sizin için bir önemi yok rahat olun..)

Bu tartışma biter mi?? Bu tartışma konusu elbetteki bitmez. Herkesin olumlu ya da olumsuz söyleyeceği bir çok sözü vardır. Ancak gerçek olmadığı düşüncesinden yola çıkarak , aranızda gerçekten güzel dostluklar ya da arkadaslıklar kurmak isteyen, sohbet etmek isteyen insanlara da lütfen engel olmayın.Karşınızdaki insanın samimi olmadığını ,gerçek karakterini gizlediğini düşünmeniz , sizinde kendi karakterinizi ya da kişiliğinizi gizlemenizi gerektirmez..! Önce kendimize karşı dürüst olalım..! Kimseyle zorla muhabbet etmek arkadas olmak zorunda değilsiniz ancak iletişim kurmak isteyen insanların haklarına da saygılı olun lütfen...!

Nasıl olsa sanal ben kendimi niye tanıtayım diyorsanız , bu düşüncenize de saygı duyarım. Yok karşınızdaki insanın samimiyetinden şüpheniz var ise , onun da davranışlarından konusmalarından , buradaki diğer kullanıcılara karşı yapmış olduğu hal ve hareketlerinden anlayabilirsiniz..! Yok ben onuda beceremiyorum diyorsanız burada hiç zaman kaybetmeyin bence..! Lütfen kendinizi geliştirmeye çalışınız..!

Saygılarımla..!

CC sohbet icin buraya
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir