ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 12:15   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Gizlilik bilgileri ve hükümleri!
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

sweree

sweree resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 12:23:45sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
noa, bu uzun yazılarından dolayı seni eşrefle kınıyorum

Nicety

Nicety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Oca.2007 Sal 12:49:03sohbet oyun linki

Site içersinde kimsenin bilmediği bir ya da bir kaç nickin,site yetkilileri tarafından 3.şahıslara açıklanması gizlilik bilgileri dahilinde midir?Dahilinde değilse,kullanıcıların hak ve özgürlüklerine,kendini gizleme isteklerine aykırı ve site prensiplerine,adaletine aykırı bir durum değil midir?Dahilinde ise,yetkililer tarafından byle bir suçun işlenmesi durumunda,user ların ne gibi yaptırımları olabilir?Yoksa yaptırım sadece user ların siteyi terketmesi şeklinde mi olmalıdır.?Bahsettiğim olay kredi kartları ile ilgili değil."Yani şu nick şu şahsındır" tarzında bir söylemin 3.kişilere açıklanması

Buna benzer bir olay daha önceki bölümlerde açıklanmıştı.Kendisinin deşifre edildiğini üstüne basa basa söyleyen bir user vardı.Gerekli açıklamalar kendisine yapıldı.Ancak halen bu tarz söylentiler devam etmekte.Biz yetkililere güvenmeyeceğizde kime güveneceğiz?Lütfen bu konuya artık son nokta koyulsun..

Nicety

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Oca.2007 Sal 20:38:26sohbet oyun linki

Üstteki yazım belki anlaşılmamıştır...Yada daha önce bunun benzeri bir konu açıklanmıştı deyip cevap vermeme ihtiyacıda duyulabilir.Ben kısaca yinelemek istiyorum.

Vip üye olsun,yada normal üye olsun..Bir üyenin nicki yetkili  kişiler tarafından 3.şahıslara yani diğer kullanıcılara sebepsiz yere yada sebep olsun farketmez,deşifre edilinilebilirmi?Edilinebilirse hangi hakla ve hangi sebebe istinaden?Yok eğer edinilemez deniyosa da,ve karşı taraf bunu delillerle ispat ediyorsa user lar yaptırım uygulayabilir mi?Uygulayabilirse bunlar neler dir?Uygulayamazsa o zaman sitenin tarafsızlık ve userların korunma ilkesi suya mı düşmüş olur?

Bu konularda bilgi verirseniz sevinirim..

Nicety

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Oca.2007 Cum 15:04:10sohbet oyun linki

"Dünyanın en zor soruları bilindiği halde,cevap veril(e)meyen sorularıdır."Aslında cevabı biliyorum.Cevabı sorularımın en sonundaki maddede de kendim söylemiştim.Teyit etmem gerekiyordu ama gerekte kalmadı..Teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden ötürü..İyi görevler..

CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir