ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

13 Mayıs 2024, Pazartesi 14:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   PapatyaELIF8787 nickli arkadaşımızın hakkında..(önemli).
 <<123456789101112 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

bodacions

bodacions resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2006 Pzr 01:57:38sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
yaaa hala neyi tartısıyosunus anlamadım ama kıs kendini temize cıkardı iişte ve hala bi savunma içerisinidesinis anlamadım gitti keske böle ucuz işlerle ugrasmasanısss.......... seni sewiyom kankam:)))

papatyaELIF8787

papatyaELIF8787 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2006 Pzr 12:45:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·jeLib10xxxqirL· :

·papatyaELIF8787· :
    6nkramp10 herşey otaya çıktı hala niye uzatıp kendini haklı çıkartmaya çalışııyorsun.Sakın arkadaşlarımın karşına çıkma senin için kötü olur.yasık sana acıyorum.

üstü kapalı bi tehdit daha yazık yazık  HACKER arkadaslarına güvenio  onLar daha senin  1 nickine sahip çıkamadı  nese yorum yok mohaaha

HELE HELE SEN HİÇ KONUŞMA KIZIM AMACINA ULAŞAMADINYA ONA YANBAŞKA BİŞEY DEMİYORUM SANA

papatyaELIF8787

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2006 Pzr 12:52:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
egeliMFB :

SUSAYIM DEDİM AMA DAYANAMADIM. BU LOGU BANA GÖNDEREN KİŞİYE BU KONUŞMAYI NE ZAMAN YAPTINIZ DEDİM. SALI GECESİ YAPTIK DEDİ. FAKAT BANA GÖNDERDİGİ LOG DA BURAYA DİKKAT EDİN SAAT:15.54 ÇARŞAMBA YAZIYORDU. GERİSİNİ SİZE BIRAKIYORUM SADECE.

BEN ELİFİ İKİ AYDIR TANIYORUM. DÜNYALAR TATLISI BİR KIZ ONU ÜZMEYE KİMSENİN HAKKI YOK.

ANLAMIYORUM NASIL BÖYLE BİR KIZI ÜZÜYORSUNUZ. ONU AGLATMAYA NE HAKKINIZ VARDI. ELİNİZE NE GECTİ. UMARIM BU YAPTIKLARINIZDAN PİŞMAN OLMUSUNUZDUR.

İYİKİ VARSINIZ SİZİ ÇOK SEVİYORUM.ARKADAŞLARIM OLMASAYDI BU OLAYA TAKMAZDIM BU KADAR KİM NE DÜŞÜNÜRSE DÜŞÜNSÜN DERDİM.AMA SIRF SİZİN BANA NE KADAR İNANDIGINIZI BİLE BİLE EMİN OLMANIZI İSTEDİM.VE ŞİMDİ ÇOK RAHATIM.CANLARIM BENİM

papatyaELIF8787

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2006 Pzr 12:52:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·bodacions· :
yaaa hala neyi tartısıyosunus anlamadım ama kıs kendini temize cıkardı iişte ve hala bi savunma içerisinidesinis anlamadım gitti keske böle ucuz işlerle ugrasmasanısss.......... seni sewiyom kankam:)))

BENDE SENİ SEVİYORUM KANKAM  

bodacions

bodacions resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2006 Pzr 12:54:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·papatyaELIF8787· :

·bodacions· :

BENDE SENİ SEVİYORUM KANKAM  

6nKramp10

6nKramp10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Kas.2006 Pzt 02:49:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ArkadaşLar Cok Sey yazacaktım ama eLif ın o AcıkLamasından Sonra JeLip ın O Cevap ı ( 

üstü kapalı bi tehdit daha yazık yazık  HACKER arkadaslarına güvenio  onLar daha senin  1 nickine sahip çıkamadı  nese yorum yok mohaaha  )

Bazı şeyLeri AçıkLıyor Sanırım Eğer AnLayan ArkadaşLar oLursa AnLar Zaten...AcıkLama Yapmaya gerek yok.. elif senden ozur dılıyorum YaptıkLarım için Tam Emın oLmadan sana on yargı yaptım.. bende ınandım ve arkadaşlarınla sana bir omur boyu real veya sanal mutluluklar dilerim...gercekten eLmascı Kaşığı Kadar DeğerLi Bir KaLbin var.. Bundan Sonra hiç Kımsenın benım hakkımdaki dusuncelerine AcıkLama yapmıyorum...(eLif Hariç) oLayın dışından Konuşan ÇOK ve BOŞ Konusur...VE Tekrar eLiften ve diğer olayda bulunan arkadaşlardan ozur dilerim...Bundan Sonra Merhaba Dersenız Merhaba Derım bakarım işime....

papatyaELIF8787

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Kas.2006 Pzt 13:23:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·6nKramp10· :

ArkadaşLar Cok Sey yazacaktım ama eLif ın o AcıkLamasından Sonra JeLip ın O Cevap ı ( 

üstü kapalı bi tehdit daha yazık yazık  HACKER arkadaslarına güvenio  onLar daha senin  1 nickine sahip çıkamadı  nese yorum yok mohaaha  )

Bazı şeyLeri AçıkLıyor Sanırım Eğer AnLayan ArkadaşLar oLursa AnLar Zaten...AcıkLama Yapmaya gerek yok.. elif senden ozur dılıyorum YaptıkLarım için Tam Emın oLmadan sana on yargı yaptım.. bende ınandım ve arkadaşlarınla sana bir omur boyu real veya sanal mutluluklar dilerim...gercekten eLmascı Kaşığı Kadar DeğerLi Bir KaLbin var.. Bundan Sonra hiç Kımsenın benım hakkımdaki dusuncelerine AcıkLama yapmıyorum...(eLif Hariç) oLayın dışından Konuşan ÇOK ve BOŞ Konusur...VE Tekrar eLiften ve diğer olayda bulunan arkadaşlardan ozur dilerim...Bundan Sonra Merhaba Dersenız Merhaba Derım bakarım işime....

ÖNEMLİ DEGİL BENDE BUNU BEKLİYORDUM ZATEN BU KONUDA BURDA KAPANSIN.TŞK HERKESE YORUMLARI İÇİN BENDEN BU KADAR HERKESİ SEVİYORUM

6nKramp10

6nKramp10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Kas.2006 Pzt 21:41:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
HERKESE HOŞSOHBETLER.........
CC sohbet icin buraya
 <<123456789101112 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir