ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 13:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   PapatyaELIF8787 nickli arkadaşımızın hakkında..(önemli).
 <<1 23456789101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

klavyexfreek

klavyexfreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 03:31:40      PapatyaELIF8787 nickli arkadaşımızın hakkında..(önemli).sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

22 kasım 2006, Çarşamba saat 15:50 civarında elif arkadaşımızın şifresi çalındı.

Çalan şahıs Elif ‘ in adını kötülemek için ahlaksızca yazılar ve tekliflerde bulunuyor.

ve kişinin elinde log var, elif’ in arkadaşlarına yolluyor bu log u.

Log’u alan kişi “ 6nKramp10” , bu kişi elifin arkadaşıydı ve aralarındaki 1 problemden dolayı tartısıyolar.. ve onu rezil etmek için böyle bir yola kalkışıyor.

Elif’ i çok iyi tanırız…asla böyle bir şey yapmaz…

Ve bunu yapan gurursuz aciz insanın birisidir…aciz olmasa böyle bir şey yapmazdı…

Kimin yaptığını biliyoruz.

LaTMiL

LaTMiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 03:51:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

klavyexfreek, saol kardeşim bilgilendirdiğin için.

papatyaELIF8787 benim bitanem...aşkım o benim...ben biliyorum hangi saatte online olduğunu hangi saatte girdiğini net e, ve ben babama,anneme, ne kadar güveniyorsam elifime o kadar güveniyorum.böyle birşey asla yapmaz...

ve bunu yapan kişi, masum birini ağlatmaya hakkın varmıydı ki.?Kim oluyorsunda böyle bir şey yapabiliyorsun?.Kendini zeki mi zannediyorsun?.unutma senden daha zekileride var...kim olduğunu biliyorum.neden böyle bir şeye "kalkıştığınızı" da biliyorum.bunu kiminle beraber yaptığınızıda biliyorum....

CLumSyx

CLumSyx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 04:04:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
vayyy bunun logu benimde elime geçti...Gayet güsel ve hoş cümleler kullanmış logda

tuana20

tuana20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 09:12:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
papatyam böyle birşey elifin kişiligine yakışmaz

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 11:59:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
**** kişilerin böyle birşey yapması çok acizlik utanın kendinizden

xxlbabygirll

xxlbabygirll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 12:39:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·NASIL· :

·xxlbabygirllciğim bende aynı şeyi anlatmaya çalışıyorum ya senin neyin varki netini çalsınlar. kim zahmet eder 5 para etmez bir nicki çalmak için. Yaptığın şeyi inkar etme bari. Yapmışsın yemişsin bu haltı bari çık dobra dobra söyle. Nickim çalındı diye yalan söylemenin bir alemi yok. Bu ayıbını kapatmak için nickim çalındı diye yalan söyleyecek aklısıra ama yemezler kızım. senin ne olduğunu herkes biliyor rahat ol

evet bilen biliyor ama ne yazıkki ben şunu anladım sanal olsa bile herkes birşeyler peşinde biraz kendinizi aşın ya bu ne böle bnimde kavga ettiğim kişiler vardı hatta bilindik küfürbazlarla tartıştım ama sonuçta nikimi çalamadılar hatta şifremi uğraşsalar bi zekice düşünseler bi seferde bulabilirler hem elif hanım bir şefe başvurmuş mu ve buraya foruma niye taşıyorsunuz herkesin şifresi çalınıyor ha doğru ya sen azına gelen herşeyi söle sonra da rezil olmamak için böyle bişeye kalkış ii bende öle yapim hatta cc toplim millete sapıkça msjlar yazim sonrada bi vip arkıma başlık açtırıp çalındı diim bizi bu kadar saf mı sandnız nickim çalındı demek de bu cc de moda oldu he başka bi moda var bn şunla çıkmaya başladım fln fln başlıkları açmak...!!! yazık çok yazık acıyorum sizin gibi insancıklara

ZyReX222

ZyReX222 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 13:23:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

gercek olmadıgını her kez biliyor bular reklam kokan hareketler kurt olur namı kalır beni bilen bilir rahat olll yaptıgın seyleri bana mal etyaaa bu kadar ezilme yazık sana sadece acırımm benim bil gisayarımda cam yokkk bunuda her kez bilirr acıdım bak şimdi zavalı cocuk ne olduuuu yaaa ha bu arda içindeki kızlık duygusunuda dısarı vurdugunu itiraf ediyorsun bu da guzel sen böyle kal a ** hadi baska iftiralar baska politikalara gecc ama bu sana sonlafım yukardakı laflar sana yeter bile artar ewlac acısı gibi girmiş baksanaaa

** EDİTNefertiti

SedaTveDenlz

SedaTveDenlz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 13:25:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·ZyReX222· :
gercek olmadıgını her kez biliyor bular reklam kokan hareketler kurt olur namı kalır beni bilen bilir rahat olll yaptıgın seyleri bana mal etyaaa bu kadar ezilme yazık sana sadece acırımm benim bil gisayarımda cam yokkk bunuda her kez bilirr acıdım bak şimdi zavalı cocuk ne olduuuu yaaa ha bu arda içindeki kızlık duygusunuda dısarı vurdugunu itiraf ediyorsun bu da guzel sen böyle kal a ** hadi baska iftiralar baska politikalara gecc ama bu sana sonlafım yukardakı laflar sana yeter bile artar ewlac acısı gibi girmiş baksanaaa
zyrex senin cam açtığını söyleyen olmadı ki.sadece sana split cam açıldı.

** .Bu kafayla neyi savunuyosa

** EDİTNefertiti

ZyReX222

ZyReX222 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 13:34:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

komik sadece komik karalama reklamlar yapma aslanımmm senin kıl oldugunu kımse bilmiyor cunku cesaretin yok gercek nikc yazamıyorsun acınaca haldesin yaaaa sen cevir gazı yanmasın aplatala malum olurmu sesleri o sekildemi duyordun istedigin akdar yaz yaz yaz yaz yaz yaz yaz ama boşa yaz yaz yaz....

SedaTveDenlz

SedaTveDenlz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 13:34:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

PUHAHHAA NASIL KARDEŞİM ÇOK YAŞA EMİ

BENİM KİMLİĞİM AÇIK DEĞİLMİ ZYREX222

SANA YETMİYOMU BU???

CC sohbet icin buraya
 <<1 23456789101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir