ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 20:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   esinpiri ajan olmasini isdiyoruz
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IIIcrAzyIII

IIIcrAzyIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2006 Cum 01:02:50sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
bence de cokk ii insan almasıı gerektigini düşünüorum ve destekliorum esinpiri tarafından tıpalanmakk bisim icin onurdur :P

esinpiri

esinpiri resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2006 Cum 01:32:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar; Öncelikle Böyle bir jest yaptığı için JONTURK e ve Hepinize çok teşekkür ederim...

Herkes kendisine yakışan, Güzel temennileri Benim için dile getirmiş, Böylesine güzel dilekler den sonra, Önemli olan Sizlerin Düşünceniz de ve gönlünüz de Hoş bir iz bırakmış olmak..

Ajanlık konusun da ise, Olması gerektiği şekilde yaptığıma  İnanıyorum  ve artı  yöndeki yorum ve eleştriler, özellikle de bazı kişilerin tanımadığı halde Güzel yönde eleştri yapılması Beni sevindirdiğini belirtmek isterim.

Ama aynı temenni yi Bütün yıldız alan arkadaşlarım  için de diliyorum. Önemli olan  Ajan olmak değil, Rahat bir sohbet ortamı oluşturabilmek. Bu yüzden Kimin Ajan olması daha hayırlı olacaksa onun olmasını Dilerim...

Herkese Çok Çok teşekkür ederim..

LordOfTheArarat

LordOfTheArarat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2006 Cum 01:41:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yakısır esınıme... suphesız en ıyısını yapacagından emınım... bu ısler oy kullanarak olsaydı oyumu tereddutsuz esınpırı den yana kullanırdım :)

sunlightksk

sunlightksk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2006 Cum 01:43:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
OZKOOOO :

JONTURK katılıyorum sana  esinpiri  ajanlığı sonuna kadar   hak ediyor  Rozetli Görmek isterim.Görevini çok iyi yapıyor.Kişisel  olarakta söze gerek yok zaten esinpiri için esinpiri sözlere sığmaz iyi niyetli,hoş görülü... kalbi çok Temiz bir insan   yolu açık olsun

·J0NTURK·

·J0NTURK· resimleri

30.Kas.2006 Per 01:12:53       esinpiri ajan olmasini isdiyoruz

SLms   Arkasdaslar  esinpiri Ajan icin idael degilmi  ?  bence idael esinpiri gibi guzel arkdaslari ve onun gibi leri adeleti en iyi sagliyan kisilerin her zaman yaninda oralim  esinpiri sana ajanlik yakisir bence ajanligi tasiyacak birisi  bence tskler ...

Sekerlerımm bende Size Katılıyorumm... esınpiri Bende Desteklıyorum ...We Rozetlı Gormek İsterimm.. We Gorewınıde Yerinde Yapıyor Zaten  Neden Rozetlı olmasın kı

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2006 Cum 03:39:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Esinpiri örnek davranışın,sıcak arkadaşlıgın ADİL bakış acınla aslında sen zaten ne haketiğini bizlerden daha iyi biliyorsun. Eger bir değerse veriyorsun ,zamansa feda ediyorsun. adaletse adilsin  .Bizler karar veremeyiz ancak fikrimizi yazarız ama karar verecek olanlar, Bu konuda en güzelini yapıcaklardır kararlarında.   Sende en güzlerden birisin.    Hakediyorsun 

Saygım seninle  ESİNPİRİStar

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2006 Cum 03:55:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
OZKOOOO :

JONTURK katılıyorum sana  esinpiri  ajanlığı sonuna kadar   hak ediyor  Rozetli Görmek isterim.Görevini çok iyi yapıyor.Kişisel  olarakta söze gerek yok zaten esinpiri için esinpiri sözlere sığmaz iyi niyetli,hoş görülü... kalbi çok Temiz bir insan   yolu açık olsun

ozkooo bi sagocu olarak jonturk e katılmanı hoş karşılamıyorum uh:)))

şaka bi yana ;

ozkooo i diosa iyidir olsun yani...

Soleill

Soleill resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2006 Cum 19:37:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

esinpiri burda tanıdığım en değerli insanlardan biri yıldızı hakediyordu ama rozeti daha çok hakediyor buraya kimsenin onun hakkında kötü bir yorumda bulunmayacağını biliyorum çünkü gerçekten seviyeli ve çok saygılı  ve kendini hiç bozmayan bir insan herşeyin engüzelini hakediyor bence  inşallah rozetli görücez onu da ben inanıyorum

Edacan01

Edacan01 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ara.2006 Cum 21:20:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Esinpiri Herşeyin En güzeLina Layık Benim Gözümde.Umarım Daha iyi YerLere GeLir.

Bortecine87

Bortecine87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 22:25:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ESİNPİRİ NİN AJAN OLMASINI İSTİYORUZ DÜRÜST BİRİ O

melvita

melvita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ara.2006 Sal 01:22:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Esinpiri ,  çok dürüst c.c. yakışır bir ajan .bende katılıyorum bu  düşüncelere..en kısa zamanda onu aramızda ajan olarak görmek isteriz

tresella

CC sohbet icin buraya
 <<123 456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir