ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 18:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   esinpiri ajan olmasini isdiyoruz
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

odayagirdi

odayagirdi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ara.2006 Sal 16:43:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
       cc de esin ne zaman oda ya filan girse eywah ajan geldi napcaz şimdi   die panik yaptıgım gözümün önünden hiç gitmez.:))ama sonra bi bakarım esin meğerse ajan değilmiş..ajanlıgı en cok yakıştırdıgım kişinin esin oldugunu o an anladım..:))o günden beri esin in hep ajan olmasını istedim.  esin in o gülüşü ince esprileri ağır tavrı bi ajan için yeterde artar bile..esin den ceza yemek bir mahkumun son isteği gibi keyifli olsa gerek :)))   esin ajan olsun cc ye adalet gelsin..gecikmiş adalet adalet değildir:)))  esin e başarılar ajan olma yolunda..cc nin tepe yöneticileri duyun sesimizi ....!!!

AyGoLqesi

AyGoLqesi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2006 Per 17:31:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hmmm Esinpiri ile tanısmadım ama J0NTURK önerilere yazmışsa mutlaka bir bildiği vardır diyorum ve paylasımı için tesekkur ediyorum :)))

CİAO:!!!!

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2006 Per 17:57:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir kez takıntımız olmuştu ama, yıldızını  dürüst kullandığına çok şahit oldum. Bence olmalı...

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2006 Per 18:14:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bence bu görevi sonuna kadar hak ediyosun Esinpiri. Gold ajanligi hak ediyorsun hatta. Senin gibi yüregi temiz, ahlakli, dürüst bir insanin bu görevi en güzel, en adil, en uygun sekilde yapacagindan zerre kadar süphem yok. Bugüne kadar bu göreve getirilmemis olman bile bende saskinlik uyandiriyor.

Insallah hayirlisi ile seflerimizde bunu görür ve sana en kisa zamanda bu görevi verirler.

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Ara.2006 Per 23:31:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Esinpiri tüm ajanlar ve diger userler tarafından sevilen, deger verilen adaletli sabırlı ve olgun bir userdir. Bunun farkında olan cc yönetimi ona uzun süreli yıldız ajanlık görevleri verdi.. Ve gene aynı yönetim esinpiri nin yıldız ajanlık süresinde topladıgı taktir inde muhakkak farkındadır.

Dolayısıyla esinpiriye mutlaka rozetli ajanlık verilecektir. Ancak biraz temkinli davranılıo. çünkü rozet ve yıldız aynı şeyler deil. Rozet alabilecek userler daha temkinli ve delikleri daha sık olan  mantık süzgelerinden geçirilio..

Ancak herkes gibi benimde kesin ve objektif kanaatim esinpiri nin çok sayılı userlermizden oldugu ve kesinlikle rozet alması gerektiği yönündedir.

--------------------------------------------------SAYGILAR------------------------------------------------------------------------------------------PReNsPaRaDiSe------------------------------------------------------------------------

ReaICc

ReaICc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2006 Pzr 17:34:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selamlar herkese. esinpiri iyi , hoş sohbetli,sıcak kanlı , dürüst , dümdüz , melek gibi bir insan. Görevini de en iyi şekilde yaptığına inanıyorum gümüş rozeti sonuna kadar hak ediyor... Ama her ajan seçimi beni ve belkide diğer arkadaşlarımı da şaşırtıyor... Umarım bu defa şaşırmam :) Hayırlı ise inşallah alırsın kalbi temiz arkadaşım yolun hep açık olsun...

ccReaL

ccReaL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2006 Pzr 17:49:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Esinpiri kardeşim görevin dışında tanıdığım kadarıyla çok efendi kendini bilen ve temiz yürekli bi arkadaşım ve görevine gelicek olursak görevindede bu güzelliğini yansıtıyor görevine ve bu yüzden yükselmesini bende canı gönülden isterim Esin kardeşime en iyisi yakışır hayırlısı olsun hakkında.

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2006 Pzr 18:36:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

çok güzel yaa okudukça gözlerim doldu.çünkü çok iyiliklere şahit olduk onunlaa,hep iyi için savaştık.ben pes ettim ama o yılmadı.şimdi emeğinin karşılığını alıyor yazılarınızla.helal olsun ESİNPİRİ.

herkesin bu denli kalbine taht kurman çok mutlu etti beni ve benim gibileri..eminim..

hep böyle ol dürüst,saygılı,sevecen senin gibilere ihtiyacı var bu cc nin..o yüzden bırak git diyemiyorum sana çünkü bende çoğu zamanımı burda geçirmiiştim..sabahın 5lerinde 6larında oda oda dolaşıp var mı rahatsız eden diye uykusuz kaldığımız zamanlarr..iyimiydi değildi ama fedakarlık yapıyorduk verilmiş bi göreve karşı..karşılığını veriyoduk bazı şeylerin..işte bu şekildee de karşılığını alıyodukk..sevilmek saygı duyulmak güzel gerçekten.. o yüzden herşeyin en güzeline layıksın..

ajanlığın alası yakışır sana ama bu sefer sorumluluğun daha fazla olacak ve sen daha fazla kaptıracaksın kendini buraya..ama dediğim gibi senin gibiler kurtarabilir burayı ancak..ben geri geldiğimde ajan esinpiri görmek istiyorum sende devam etmek istersen..

saygılar esinpiri

Bortecine87

Bortecine87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2006 Pzr 20:27:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ESİN PİRİ NİN AJAN OLMASINI İSTİYORUZ OSEVİLEN BİRİ

berat

berat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ara.2006 Cmt 13:41:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

şimdi anlatıcaklarım tarzıma uygun değil fakat bilmelisiniz sizde maystrooms denen şahıs bundan 3 ay kadar önce kendisine yaptığı terbiyesizlikten sonra köpek dediğim için farklı nicklerime defalarca ceza verdi ve halen çeşitli konuları bahane ederek veriyor şimdi bu tutum karşısında küfür etmek yersizmidir haksızlığa dayanamam keşke yanımda olsada daha iyi ifade edebilseydim bu yaptığı ayıbın karşılığını ona

az önce cafe 1 de yüz yüze görüşelim dememle bana ceza verdin buraya yazmıyorum içimden geleni maystroom çünki formu siliyorlar yanlızca şunu iyi bil bu yaptığın terbiyesizlik yanına kalmıycak güzel kardeşim düzgün karar verebilen şahsileştirmeyen kişilerin seçilmesi uygundur maystrooms teşkiletçıdır taraf tutar infumumdan başka adam yanımıyorum ve dünün araştırılmasını istiyorum lailaflower denen karıya küfür ettim kabül o dündü haklı olduğum bir konuydu karayavurdum nick im vardı tamam ceza verdin daha sonra başka nicklerimle giriyorum girer girmez 60 dk çıkartıyorsun tek kelime etmeden madem insanca konuşmak değil sitilin anladığın gibi konuşacak bin tane kardeşim var bende uyarım sana gerekirse delikanlı ol ve konuşup uzlaşmayı dene kim var müükemmel olan sana şans veriyorum iki kelime konuşuyorum odadan çıkarıyorsun bumudur delikanlılık bumudur caydırıcılık yada her neyse bir hata varsa ceza çözüm değildir geçenlerde birine kaşar dedim log almış acana yollamış ajan arkadaşta bana logu msj olarak atmış sağolsun doğru tutum bu o mesajı aldıktan sonra düşündüm yaptığı çok akıllıcaydı beni mahçup etti ve konuyu kapattım demem oki tatlı söz yılanı deliğinden çıkarır maystrooms ben gerçek cezalar yattım gerçek hapisanelerde senin verdiğin ceza rahatsız etmez ama haksızlıkla ilgili sonuçta eğer kendini düzeltebilirsen bu okudukların karşısında benden bir adım öndesin

CC sohbet icin buraya
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir