ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 11:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Yıldızlar Bu Size : CCnin Öksüz Odaları
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ALEVgibii

ALEVgibii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 15:36:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

konusmayim dedim ama yok herkes üstüne vazife olmayan konuda haddinden fazla konusuyor benimle ilgili konuda bende söylemem gerekenleri söyleyeyim.

Ogün yani dün  candygirl arkadasimiz bana özelden "git dolas" diye yazdi bende buna hakki olmadini bildigim halde arkadas oldugu icin" senin buna hakkin yok" demek istemedim ve cevap yazmadim.Fakat candygirl genelden ayni seyi tekrar yazdi ve bende "sanane candymmmm bidenemmmm"   diye saka yollu bir uyari yaptim. o sirada cafede bulunan peeg nickli arkadasta bu uyariya onun hakki olmadini söyledi ve candygirl bunun  üzerine kizgin smili ile birlikte bana     "GIT ODALARI DOLAS DELIRTME BENI"    gibi bir ifade kullandiki buna hele hic hakki yok. eger yildiz ajanlar herkesin dedigi sekilde hareket edecek olsaydi isimleri yildiz ajan degilde emir eri ajanlar olurdu bana uyari yapmaya hakki olanlar bana görevi veren ve benim üstüm olan ajanlardir.

Lütfen kendinizi öne cikarmak icin birilerini kullanmayin zira basarinin en alcakcasida baskalarinin sirtina basilarak kazanilandir.

Ayrica bilincli   userlerin burda yapacaklari sey dikkatlerini seken seyleri gerekli yerlere iletmektir ortamda gerginlik yaratmak degil

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 15:49:54sohbet oyun linki

Sen sorunu tam anlayamamışsın dikkat dağınıklığın var sanırım:)Kısaca açıklama yapayım;

1- Evet özelden uyardım kibarca söylediğinin aksine cvp alamadım genelden git odaları dolaş delirtme beni dedim ( Buarda senin sanane kelimesi nasıl şaka içine giriyorsa madem buda giriyor)

2- Evet peeg öyle bir savunma yaptı Ama daha sonra geneli takip ettiysen Evet alev harbiden sende az odaları dolaş kelimesi sarfedildi...(genel takibini iyi yapınız heleki görevliyken)

Bu konuda keşke gerek kalmasaydıda uyarı yapmasaydım. Ben bu konuda daha öncede konuşmuştum ama sen işim var candy diye yüzüme kapattın. Bu da çok büyük saygısızlık.

Gerçi ben Şefine saygı göstermeyen birisinden normal bir usera göstermesini hiç beklemem. Bu konuda netim ve evet senden bilinçliyim:)

Kolay gelsin...

ALEVgibii

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 16:23:10sohbet oyun linki

candygirl  bu uyarilari bana senin yapmam ne senin hakkin ne görevin nede haddin lütfen showunu baska konuda yap konusmayacagim artik cünki yapmak istedigin icin sana prim vermeyecegim hadi sayfalarca sey yaz ve sen kendin yalniz oyna bu oyununu cünki ben alet olmayacagim

hadi sana cok cok yazip oynamalar buyur meydan senin herkez ne oldunu biliyor.

kolay gele sana

xxcandygirlx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 18:11:20sohbet oyun linki

Güzel bir yaklaşım:)

Show mu ben artistmiyim sence alev? Bilmiyorum bu açıdan hiç bakmamıştım alışıksın bu açıya demekki.. Prim vermek olayına gelince ne ben bu konuda yorum yaparım nede sen bu hakka sahipsin....

Evet herkez ne olduğunu biliyor. Eğer biraz zekanı kullansaydın İnfumumun yazısından birşeyler anlardın:)

Kolay gelsin...

ALEVgibii

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 18:52:50sohbet oyun linki

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 18:53:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

xxcandygirlx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 18:55:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hala basmıyor... Ne diyeyim yazık.... Baştada söylediğim gibi ALEVgibii sen; NOA ve infumum tarafındanda uyarıldın ama anlayamıyorsun sanırım önceki yazdıklarımı okursan dedimki keşke benim uyarıma gerek kalmasaydı... dikkatli oku sonra konuş ok?

Ayrıca buarası tartışma sayfası değil derdin varsa msnden veya cc de bana ulaşabilirsin bu konuyu burada kapatıyorum... Artık burada ne yazarsan yaz cevap alamayacaksın benden. He özelime gel amennah her konuda konuşabiliriz... +1 kere yıldız alma derken neyi kasdettiğinin farkındayım eski ajanlara sorarsan benim kaç kere yıldız aldığımı söylerler...saymamışlarsa şeflere danışınız..:))( Sen ıcq lardayken ben burda yıldız alıyordum):))

Bol şanslar:))

ZoRLuBATUHAN

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 18:57:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xxcandygirlx :
hala basmıyor... Ne diyeyim yazık.... Zeka geliştirme uzmanı tanıyan varmı?:))

ZoRLuBATUHAN

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 19:14:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xxcandygirlx :

Sen ıcq lardayken ben burda yıldız alıyordum):))

Bol şanslar:))

mihrican23

mihrican23 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 19:33:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ALEVCİM CANDİ SENİN AÇINDAN SENİ UYARMIŞ NEDEN ANLAMAK İSTEMİYORSUN  AJAN OLMAK İSTİYORSAN BİZLERDEN TECRÜBELİ ARKADAŞLARI DİNLEMEN GEREKİYOR  AMA YİNEDE SEN BİLİRSİN CANIM BENİDE UYARAN ARKADAŞLAR OLDU SAĞOLSUNLAR ONLARIN SAYESİNDE RAHAT GÖREV YAPIYORUM BİR ODADA TAKILI KALMAKTANSA BÜTÜN ODALARI GEZİYORUM BİR NUMARALI ODALARDA FAZLA KALMIYORUM BİZİM  DAHA İYİ ÖĞRENEBİLMEMİZ İÇİN ODALARI DOLAŞIRSAK DAHADA İYİ ÖĞRENMİŞ OLACAĞIMIZI BİLİYORUM SENDE ÖYLE YAPARSAN DAHA İYİ OLUR CANIM SENİ UYARMAK HADİME DÜŞMEZ AMA BU ŞEKİLDE UYGULARSAN SENİN İÇİN İYİ OLACAĞINI BİLİYORUM SAĞLICAKLA KAL CANIM  ...

CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir