ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 20:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Yıldızlar Bu Size : CCnin Öksüz Odaları
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

JaChe

JaChe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 19:42:32sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Litros...Ajanların Yıldızlara Örnek Olması Gerekir ki..Yıldızlarda Mecburmuş Gibi Bir İzlenim İçerisinde Olsunlar Yıldız Yada Ajanlık Verilmişse Gezmesi Mecburdur..Zorla Görev Veren yok Çünkü O nedenle Bence En Baştan Başayıp Daha Sonra Yıldızları Katman gerekir..Ama Ana teman Yerinde Katılıyorum Sana.

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 19:59:20sohbet oyun linki
selam arkadaşlar yazdıklarınızı okudum herkesin bir fikri var litros senide kutlarım arkadaşım güzel bir konu yakalamışsın aslında forumu okumam msn den birisi yollarsa açar bakarım bu başlıgıda bir arkadaşım yolladı okudum bende bir şey yazmak istedim bence ajan  demek kasıntı olmak demek değil bu 1. si arkadaşlar bir ajanın en önemli görevi ceza vermek değildir ben cc de ajanlık yaptım ve başka sitelerde de op sop oldum zamanında bir ajanın en önemli görevi kasıntı kasıntı odaları gezmek değil sohbet olmayan yerde sohbet yaratmaktır yada sohbete katılmaktır böylece daha cana yakın görünürsünüz ve userler tarafındada sevilirsiniz herkes tarafından sevilen bir ajanında ceza vermeye ihtiyacı kalmaz çünkü ricaylada o arkadaşı sustura bilirsiniz ben ajankende ajan değilkende aynı geyik muhabbetimi yaptım size tavsiyem kesinlikle kasılmayın cc de ajan olanlar kendisini başbakan falan oldu sanıyor yada bir orduya komutan oldu sanıyor ama bu yanlış userlere sevecen sıcak kanlı ve samimi olmaya bakın onların sevgisini kazanırsanız sizde kazanırsınız. Bir şey daha söylemk istiyorum odaya girdiginiz anda birisinin bir lafını duyunca hemen ceza vermeyin olayın içerigini öğrenmeye bakın örnek vermem gerekirse verim yıldız ajanlarımızdan birisi nicki Sangha alışveriş merkesine giriyor bir userin salak dediğini görüyor odaya girer girmez ve kalkıyor ona ceza veriyor belki de o salak diyen arkadaş o lafı etmeden önce cok hakarete maruz kalmış ola bilir önce bunu araştırmak gerekiyor unutmayın ki cc de küfürbazlar akıllı insanlardır ajanlarıda oyuna getiriyorlar siz bu oyunlara gelmemeye bakın bir örnek daha bir gün önce ana bacı küfür eden kişi ertesi gün yıldız alıyor ve ben odada arkadaşıma len kanka h.geldin dedim diye bana seviyeli konuşun diyor böylede komik bir durum var yani  neyse tekrar söylüyorum kasıntı olmayalım sohbetkar sevecen cana yakın olalım ki userler tarafından saygı görün kimse bana benden korktugu için saygı göstermesin beni sevdigi için güvendigi için saygı göstersin 

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2006 Cum 07:50:03sohbet oyun linki

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Ağu.2006 Pzr 22:53:30sohbet oyun linki
mihrican23 :

ALEVCİM CANDİ SENİN AÇINDAN SENİ UYARMIŞ NEDEN ANLAMAK İSTEMİYORSUN  AJAN OLMAK İSTİYORSAN BİZLERDEN TECRÜBELİ ARKADAŞLARI DİNLEMEN GEREKİYOR  AMA YİNEDE SEN BİLİRSİN CANIM BENİDE UYARAN ARKADAŞLAR OLDU SAĞOLSUNLAR ONLARIN SAYESİNDE RAHAT GÖREV YAPIYORUM BİR ODADA TAKILI KALMAKTANSA BÜTÜN ODALARI GEZİYORUM BİR NUMARALI ODALARDA FAZLA KALMIYORUM BİZİM  DAHA İYİ ÖĞRENEBİLMEMİZ İÇİN ODALARI DOLAŞIRSAK DAHADA İYİ ÖĞRENMİŞ OLACAĞIMIZI BİLİYORUM SENDE ÖYLE YAPARSAN DAHA İYİ OLUR CANIM SENİ UYARMAK HADİME DÜŞMEZ AMA BU ŞEKİLDE UYGULARSAN SENİN İÇİN İYİ OLACAĞINI BİLİYORUM SAĞLICAKLA KAL CANIM  ...

Sayın mihrican tecrübeli ajanlık "lan" kelimesine 10 dakika vermekle mi oluyor?

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 07:11:43sohbet oyun linki

19.Şub.2006 Pzr 19:34:27       Yıldızlar Bu Size : CCnin Öksüz Odaları

Bu tarih başlığın açıldığı tarih

Şu tarihten beri hala öksüz odalar var

Özellikle çay bahçeleri Kaç tane yıldızlı ajan bütün çay bahçelerini dolaşıyor

Bence atanan yıldızlılar arasında 1-2 kişi fazla değil

MerCaN_DeDe

MerCaN_DeDe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 12:06:32sohbet oyun linki

infumum :
    Merhabalar. Arkadaşlar; Chatcity de şu an 10 Ajan ve + Özel ajan arkadaşlarımız var. Ben de dahil olmak üzere ajan arkadaşlarımız deneme sürecinden başarı ile geçtik ve buralardayız. Özel ajan arkadaşlarımız için ajanlar bölümünde de belirtildiği gibi, kadrolu ajanlık öncesi süreç devam etmektedir. Bu süreci iyi değerlendiren, ve başarılı olan arkadaşlarımız da birgün geliyor ve o da ajan oluyor...
    Ben de dahil olmak üzere hiçbir ajan arkadaşımız başka bir ajan arkadaşa emir veremeyiz veya sert uyarılarda bulunamayız. Ancak telkinlerimiz olabilir, önerilerimiz olabilir. Nasıl bir ajan adayı olunmalıdır? Ancak o konuda açıklama yapabiliriz, veya bilgilendirebiliriz. Bunun adına da uyarı diyoruz. "Yine ajanlar bölümünde bu konu da açıklanmıştır."
    Özel ajan arkadaşlarımız da dahil olmak üzere herbir ajan arkadaşımızın üzerine düşeni yapması gerekir. Nedir bunlar diyecek olursanız mesajımı okumaya lütfen devam edin.
    Başarılı ajan; Chatcity de hemen hemen bütün odalarda hakimiyeti kurabilmeyi başaran ajandır. Chatcity nin hemen hemen bütün odalarını tanıyan herbir useri iyi bir şekilde izleyebilen ve o useri/leri önce anlamaya çalışan, kısaca empati kurabilmeyi başaran ajandır. Çünkü sorunun çözümü için sorunun tespiti ilk şarttır. Her zaman söylediğimiz üzere ajanın işi konuşma engeli koymak değil, Ajanın işi; yoldan çıkmış muhabbeti tekrar istendik yöne çekebilmektir. Yani anlatmak istediğim şu ki; verdiğimiz cezalar sorunlu olay için yaptığımız son iştir. Peki hiç tanımadığımız, bilmediğimiz userlerin olduğu bir odada istenmeyen bir sohbeti, nasıl olur da istediğimiz yöne çekeriz? Chatcity kurallarını nasıl olur da userleri incitmeden, kırmadan uygularız? Bu sorumun cevabını, lütfen kendi içinizde siz bulun.
    Sonuç olarak şunu söylemek isterim; eğer ki ajan olarak başarılı olmak istiyorsak önce elimize zor geçmiş olan bu fırsatı iyi kullanabilmemiz gerekir. Chatcity yi tanımak gerekir, en önemlisi Chatcity yi sevmek gerekir...
    Saygılar...

Peki hiç tanımadığımız, bilmediğimiz userlerin olduğu bir odada istenmeyen bir sohbeti, nasıl olur da istediğimiz yöne çekeriz?

İşte bence olay burda bitmektedir. Arkadaşlar bende şu bir aylık dönemde hemen hemen hergün yıldız ajan olarak görev yapıyorum. Daha öncede yapmışlığım vardır. Şu odaya girip bir köşeye sinip muhabbetin içine girmeden kesinlikle beklemeyelim. Konuyu takip edip en azından 2 dk boyunca bizlerde sohbete katılır ve muhabbeti farklı bir yöne çekersek oradaki sapmış olan muhabeti istediğimiz yöne çekeceğiz. Çünkü biz yıldız ajanlar zaten hep göz önünde oluyoruz ve ilgi odağı oluyoruz. Ben kendim için diyorumki muhabbete hep katılmışımdır. Birçok sorunuda konuşarak çözmüşümdür. Kaçırdığımız atladığımız hatalarımız mutlaka oluyor. Ama bunları lütfen diğer arkadaşlarımız mazur görsünler. Ayrıca;

Şu girilmeyen odalara gelince kimi zaman şöyle yapmaktayım. En sondaki odadan başlayıp tüm odalara tek tek giriyorum sırasıyla mesela Bar 4 den 3 2 1 sonra onun üzerindeki diğer odaya bütün odaları geziyorum. Gezi bittikten sonra tekrar baştan başlıyorum. Tabi bunu her zaman yapmak mümkün olmuyor. Ve ben ilk yıldız ajan olduğumda ilk sorduğum sorulardan biride bir odada ne kadar zaman bulunmamız gerektiğiydi 10 maksimum 15 dakika denildi. Bazen takip edilmesi gereken konular olduğunda bu süre malesef uzuyor günün geç saatlerinde fazla ajan arkadaşımız olmadığında. Ajan oluyorsak bazı fedakarlıklarda bulunmamız gerekiyor :)

Kolay gelsin herkese hoş sohbetler.

MerCaN_DeDe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 12:08:44sohbet oyun linki
lovebebeto :

19.Şub.2006 Pzr 19:34:27       Yıldızlar Bu Size : CCnin Öksüz Odaları

Bu tarih başlığın açıldığı tarih

Şu tarihten beri hala öksüz odalar var

Özellikle çay bahçeleri Kaç tane yıldızlı ajan bütün çay bahçelerini dolaşıyor

Bence atanan yıldızlılar arasında 1-2 kişi fazla değil

Biz seninle çok karşılaşıyoruz bu odalarda bebetocum :))))

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2006 Per 09:07:30sohbet oyun linki
ßende Çoğu Arkadaşla Karşılaştım Çay ßahçesinde Hemen Hemen Herkes Uğruyor.. Sanırım Artık Öksüz Değil..

MerCaN_DeDe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2006 Per 09:53:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
speiderist :

Selamlar;

Autumn, malesef sayıları bazen 30a yaklaşan çay bahcelerini konuşmak gereksiz. Hala öksüz ve yetimler. Bununla birlikte diğer odalarında pek bir farkı yok...

Basit bir hesap yapsak herşey  zaten ortaya çıkar. Akşamlar 60 cıvarı oda var. Bazen bu sayı daha da artıyor...  Her odayı sırayla gezmeye kalkarsan ve oda içersinde ortalama 1 dakkika kaldığını düşünürsek başa dönmesi en az 1 saat sürecektir. Bu her odaya girip hiç bir sorunla karşılaşmaması halinde oluşabilecek en kısa süreli RİNG i olacaktır. Düşünün artık birde sorunlu bir tursa maximum kaç dakkika olacaktır... Peki siz bir yoğun katılımın olduğu bir odadasınız (cafe 1,bar 1 gibi). Odaya gelen ajanı sizler genelde kaç dakkikada bir görüyorsunuz?...

Bununla birlikte bazıları da sabit nöbetdeki askerler gibi.  Odadan 1 saate yakın bir süre çıkmayanlar var. Tam bir komedi aslına bakarsan bu durum. Madem muhabbet etmek istiorsun ozaman bu görevi yada sorumluluğu üzerinize almayın...

Bu durumun düzelmesi için katkı yapacak olan ve 10 ay evel anasayfada açıklanan aylık ajanların performanslarına göre atamaları hayal mahsülü çıkınca (uygulanmayınca), bununla birlikte online süreleri azalan ajanların yetkileri kısıtlandığında bu duruma kendilerine yakıştırmayıp görevden KAÇINCA aslında bu yaşananların olmasıda normal...

İyi Sohbetler...®

speiderist

Katılmıyorum...

Çay bahçesi dediğimiz odaların hepsinde maksimum 10 kişi olmuyor her zaman server otomatik olarak 10 kişi dolmuş olan odalara girmeye çalışan arkadaşların her biri için yeni bir oda açıyor. Odaların 60 tane olması demek hepsinin dolu olması demek anlamına gelmiyor. 1,2 kişi olan çay bahçesilerine de giriyorum bunun yanı sıra 6,7 kişi ve 8, 9 kişi olan odalarada giriyorum. Fakat bunların bazılarında hiçbir muhabbet olmuyor. En mantıklı olanı odayı takip edip muhabbetin sıcaklığına göre durmaktır. Kendi adıma derimki; bu muhabbet olmayan ve kişi sayısı 1 i 2 yi geçmeyen odalara girip çıkarım. şu sıralar özellikle ay bahçesinin ben H, I ya geldiğini nadiren gördüm. Hiçbir ajanımızı ben 1 saatboyunca bir odada tıkılı olarak durduğunu görmedim ( yıldız ajan olmadığım zamanlarda).

Özellikle speiderist sizin ben Bar 1 den çıkmadığınızıda gözlemliyorum. Sadece Bar 1 de dururken nasıl oluyorda Çay bahçesine ajanların girip girmediğini bilebiliyorsunuz ? Bir ihtimal söz konusu olabilir bütün odalarda 1 clone bulundurmak. Böyle birşey olacağını hiç zannetmiyorum. Bu da 60 tane clone demek. Clone bulundurmak bir muamma zaten onuda geçelim bunu yapacağınızı düşünmüyorum. 3 saat boyunca bir çaybahçesinde bulunduğunuzu var sayarsak. Ki hiç zannetmiyorum. Bütün ajanları takipmi ediyoruz ?

Bana göre bütün ajanlarımız görevlerini layıkıyla yerine getiriyor. Hoş sohbetler.

MerCaN_DeDe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2006 Per 10:37:51sohbet oyun linki
Maksimum kaç oda takip edebilirsiniz ??? Sorumu anlıyamamışsınız sanırım ... Bunu 60 a çıkarıyormusunuz ???? Çay bahçesinden bahsettik... Hansi ajanlarımız saatlerce bir odada tıkılı kalıyor muhabbet ediyor merak etmekteyim... Madem bu şekilde bir takip metodu geliştirdiniz (Ne kadar doğru bilemicem doğrusu..) . Bu ajanlarımızında isimlerini verin madem öyle kimseyi zan altında bırakmayın isterseniz... Bir liste yapın şu ajan şu kadar görev yapar bu kadar yapmaz. 9 10 tane explorer açık aynen bu şekilde hangi birini görebiliyorsunuz peki ??? Bütün hepsini takip etmek büyük yetenek gerektirir.. yoksa her ajanın bir zili varda bu ziller ajanlarımız odaya girdiğinde çalıp sizi uyarıyormu ??? Gördüğüm kadarıyla 4 tane messengerınız açık bu 4 messengerın 1 tanesinden 2 kişi yazı yazsa size onlara 2 kelam etmeniz sizin 3 4 dk kaybınıza sebep olur... Madem bu kadar ince ayrıntıya giriyoruz. buyrun....
CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir