ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 08:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Yıldızlar Bu Size : CCnin Öksüz Odaları
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ivet

ivet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2006 Çar 10:16:12sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Selamlar.. 

Güzel konu litroşş birde şu varki asıl popiler olmayan odalarda daha fazla küfür olmaktadır.Yeni yıldız almış kişiler bence yazıların çok akıcı olmadığı odalara gitmeleri daha mantıklı en azından ısınma alışma sürecinde genel takibi onlar için daha iyi olucaktır.                                                                                               ivet

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 18:46:16sohbet oyun linki

Litros bu konuya yürekten katılıyorum bugün olan olaydaki tepkimi açıklamak istiyorum uzun süredir takip ettimğim yani bu konuda ( 1 ci odalardan hiç çıkmayan ajan) konusunda gözüme batan bir arkadaşı uyardım özelden cvp alamadım genelden ise uyarı yaptığımda sanane candy 2 diye saygısızca bir cevap aldım ve bunun üzerine gümüş ajan arkadaş onu uyarması gerekirken onu bu konuda savundu kimsenin işine karışmayınız gibi saygısızca bir cevap verdi. Tamam bu uyarı bana düşmez bunun bilincindeyim ama üstleri tarafından uyarılmıyorsa bir user olarak yıldızlılardan daha çok hakka sahip olduğumun bilincindeyim.

Hoşçakalın...

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 19:58:10sohbet oyun linki

Demek Öle Yaptı Saygısız Gümüş Ajan:)

Candy Öncelikle: Düşüncelerini Paylaşmak İstemiş Ve Forum"a Yazmışsın En Doğal Hakkın..... Çünki Sen Bilincli Bir Usersin:))Ama Burda Bütün Ajan Arkadaşları Zan Altında Bırakmak Yerine Nick Belirtsen Daha İyi Olcakdı.Bu Eksikliği Ben Tamamlayım Özel Ajan:Alevgibii. Candy"nin Tabiri İle Saygısız Gümüş Ajan:Becquerel

Eğerki Bilincli Biri Olsaydınız Bunu Genelden Yayarak ,Odayı Rahatsız Ederek Bir Show Edası İle Dile Getirmemiş Ve Rahatsızlığınızı Gerekli Merciye İletmiş Olurdunuz..

Konu İçeriği:

Odada Fazla Duruyor Diye Suclamak Çok Yersiz; Sonucda Odada Alevgibii"den Başka Ajan Yok.Sen Başka Odaya Git Deme Hakkına Sahip Değilsiniz Sonuçda Görevli Bir Kişi Ve Cafe1 Gibi Odada Bulunmak, Geneli Takip Etmek. Huzur Sağlamak Diğer Odalara Göre Daha Zordur.Unutmayınki Özel Ajan Olsun Kadrolu Ajan Olsun Bizlerde Useriz:))

Saygılarımla..

xxcandygirlx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 20:38:31sohbet oyun linki

Açıklaman için sağol Becquerel çok aydınlattın ama bazı yanlışlarını düzelteyim hemen

1. Saygısız demedim saygısızca bir tabir dedim lütfen yazılanları okuyarak anlayınız.

2. Özelden uyarımı bugün dışında birkaç defa yapmama rağmen tii ye alınmadığımın farkındayım:)

3. Odada fazla dıuma süresinden bahsettiğim şekilde yine bir yanlış anlamada bulunmuşsun. odada fazla dırmak değil bahsettiğim 1 odada zaman geçirmek. cafe 1,muhabbet 1, bar 1, vs... Öncelikle bu yazdıklarımı anlayarak okursan sevinirim. Bu haklı tepkime karşılık ister düşman olun hiç biri beni irdelemez ben olan hakkımı savunurum...

Ben burada kimsenin stres topu vs değilim stresi olduğunda bana saçma sapan cevaplar versin ayrıca benim genele taşımamdaki amaç özel penceresinde yanıt alamamdır. özel penceresindeki sorunuma genelde SANANE diye cevap alıyorsam genele taşırım taşımam.Kimi ilgilendirir?

Ayrıca geneli takip etmiyorsunki ortamı gerdiğimi söylemişsin. Ortam gergin değildi Becquerel... İyi takip et ben gayet dürüst bir şekilde diğer odaları gez dedim fakat SANANE diye cevap alınca ayrıca SAYGISIZ GÜMÜŞ AJAN diye tabir ettiğin senden de KİMSENİN İŞİNE KARIŞMAYINIZ. CANDY BU KADAR YETER diye cevap alınca kendimi savunmam en olası şey

Belkide kimse senin karşında TAMAM ABİ  dediği için kendilerini savunmaya alışkın olmadığın içindir tepkin bilemeyeceğim. gerekli yerlere ilettim. Senin savunman gereksiz olacaktır. Son söz Şeflerin:))

Hoş sohbetler....

aRiFpReNsSs

aRiFpReNsSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 20:45:11sohbet oyun linki
   Öncelikle Litros abi Güzel bir konuya değindiğin için Teşekkür ediyorum Ama bence başlık yanlış.  Yıldızlar Bu Size : CCnin Öksüz Odaları:)) Ben Takip Ettiğim kadarıyla 3-4 tane ajandan başka bende Görmedim bütün odaları gezen ajan yani bu genel bir sorun sadece yıldız alan kişilere söylenmesi yanlış olur bence:))

mause1905

mause1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 20:53:13sohbet oyun linki

lovebebeto :
Görevdeyken gözlemlediğim kadarı ile çaybahçelerinde daha çok küfür yada rahatsız edici yazıları kullanan user sayısı diğer odalara göre daha fazla biz yıldızlıların verdiğimiz cezalar onlara birer oyun gibi gelmekte oldugunu düşünüyorum 10 dk sonra tekrar başlıyorlar küfür etmeye artık oturmuş mu rozetli arkadaşlarım umarım beni anlamışlardır litros arkadaşımada katılıyorum bahsettiği odalarda yıgılma çok Katılıyorum Litros a

Evet bebeto ya bu konuda katılıyorum.Giriyorum bazı odalara usul gereği uyarımı yapıyorum ve Senin verebileceğin sadece 10 dk 24 saatlik ajan    cümlesi ile karşı karşıya kalıyorum.Bu cümle için kalıplaşmış demek doğru belki de..... Herneyse konu bu değildi evet ajan Litros bu konuda haklı... Ben de yeniyim :) bazı odaları geçiyorum.Kendi fikrimi yazıcak olursam geçtiğim odalar da çoğunlukla 3-4 kişi oluyor,bu odalar yerine tabi ki 10-11 kişilik odalara giriyorum diğerlerini sonraya bırakıyorum(Girmiyorum demiyorum)  ama cafe1 e 1 kere giriyorum ya da girmiyorum çünkü ne zaman girsem mutlaka ajan oluyor :)

Hoş Sohbetler.......

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 21:17:34sohbet oyun linki

Verilmiyecek Hesabım Yokki Tepki Gösteriyim Senin Gibi Panik Yapıyım:)) Show Yapmak İçin Çarpıttığın Sözleri Düzelttim. Konuyu Gerceği İle Yazdım. Merak Etme Neler Olduğunu; Odada Bulunan Farklı Bir Nickimle İzledim. Candy Senin Yazdıkların Dışında Ne Yapmaya Calıştıklarına Kadar Anlıyabiliyorum.Sen Rahat Ol

Kullandığım "Herkez Kendi İşine Baksın" Sözude Saygısız Bir Söz Değildir. Sadece Söz Saygısız Olmaz Esas Sözü Sarf Eden Saygısız Olur....

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 23:42:15sohbet oyun linki
BecquereI :

Verilmiyecek Hesabım Yokki Tepki Gösteriyim Senin Gibi Panik Yapıyım:)) Show Yapmak İçin Çarpıttığın Sözleri Düzelttim. Konuyu Gerceği İle Yazdım. Merak Etme Neler Olduğunu; Odada Bulunan Farklı Bir Nickimle İzledim. Candy Senin Yazdıkların Dışında Ne Yapmaya Calıştıklarına Kadar Anlıyabiliyorum.Sen Rahat Ol

Kullandığım "Herkez Kendi İşine Baksın" Sözude Saygısız Bir Söz Değildir. Sadece Söz Saygısız Olmaz Esas Sözü Sarf Eden Saygısız Olur....

xxcandygirlx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 08:43:26sohbet oyun linki

Becquerel işin hala ciddiyetini kavrayamamışsın. panik yok sakin ol:)

neyse ben gerekeni yaptım bir user olarak... Dediğim gibi söz şeflerin...

Hoşçakalın...

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 13:48:40sohbet oyun linki
    Merhabalar. Arkadaşlar; Chatcity de şu an 10 Ajan ve + Özel ajan arkadaşlarımız var. Ben de dahil olmak üzere ajan arkadaşlarımız deneme sürecinden başarı ile geçtik ve buralardayız. Özel ajan arkadaşlarımız için ajanlar bölümünde de belirtildiği gibi, kadrolu ajanlık öncesi süreç devam etmektedir. Bu süreci iyi değerlendiren, ve başarılı olan arkadaşlarımız da birgün geliyor ve o da ajan oluyor...
    Ben de dahil olmak üzere hiçbir ajan arkadaşımız başka bir ajan arkadaşa emir veremeyiz veya sert uyarılarda bulunamayız. Ancak telkinlerimiz olabilir, önerilerimiz olabilir. Nasıl bir ajan adayı olunmalıdır? Ancak o konuda açıklama yapabiliriz, veya bilgilendirebiliriz. Bunun adına da uyarı diyoruz. "Yine ajanlar bölümünde bu konu da açıklanmıştır."
    Özel ajan arkadaşlarımız da dahil olmak üzere herbir ajan arkadaşımızın üzerine düşeni yapması gerekir. Nedir bunlar diyecek olursanız mesajımı okumaya lütfen devam edin.
    Başarılı ajan; Chatcity de hemen hemen bütün odalarda hakimiyeti kurabilmeyi başaran ajandır. Chatcity nin hemen hemen bütün odalarını tanıyan herbir useri iyi bir şekilde izleyebilen ve o useri/leri önce anlamaya çalışan, kısaca empati kurabilmeyi başaran ajandır. Çünkü sorunun çözümü için sorunun tespiti ilk şarttır. Her zaman söylediğimiz üzere ajanın işi konuşma engeli koymak değil, Ajanın işi; yoldan çıkmış muhabbeti tekrar istendik yöne çekebilmektir. Yani anlatmak istediğim şu ki; verdiğimiz cezalar sorunlu olay için yaptığımız son iştir. Peki hiç tanımadığımız, bilmediğimiz userlerin olduğu bir odada istenmeyen bir sohbeti, nasıl olur da istediğimiz yöne çekeriz? Chatcity kurallarını nasıl olur da userleri incitmeden, kırmadan uygularız? Bu sorumun cevabını, lütfen kendi içinizde siz bulun.
    Sonuç olarak şunu söylemek isterim; eğer ki ajan olarak başarılı olmak istiyorsak önce elimize zor geçmiş olan bu fırsatı iyi kullanabilmemiz gerekir. Chatcity yi tanımak gerekir, en önemlisi Chatcity yi sevmek gerekir...
    Saygılar...
CC sohbet icin buraya
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir