ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 03:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Bayan Ve £rkek Tiplerinde Neden £şitlik Yok..¿
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SinirShey

SinirShey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 12:02:09sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

autumn1 :
SinirShey Verdiğin O Akla Sen Uysan Daha İyi Olur ßurda İnsanlara Sataşan Sensin.. Ayrıca Düzgün Cümle Kur..

yahhu autunn denilen usher arkadaşımız.

birkerede bana sataşma siteyi polemik haline getirme olmazmı.? bak nicety hanım pişman oldu sustu bi kere bihata etti kenara çekildi azcık örnek alıp hanım hanımcık nicety gibi özür dilesen büyüklük sende kalırdı. ama nerdeee.?

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 14:13:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar ikili tartışma ortamı yaratmamak için konu hakkındaki mesajımı attım ve geriye çekildim. Forum konusunu saptırmadan bıraksakta üyeler rahatlıkla konu hakkındaki mesajlarını yazsa :) SinirShey e bir şey demek isterim konu hakkındaki düşüncene herkes katılmak zorunda değildir. Benim görüşüme sen katılmazsın,Senin görüşünede ben katılmam bu tür ikilemler forum içinde her zaman olur. Ama konunun üzerine fazla gidiyorsun. Mesajını attın daha fazla üsteleme istersen ;)

SinirShey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 14:33:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
biz ne dedik bizde onu diyoz zaten aynı şeyleri tekrar etme IokanI isimli usher arkadaşımız

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ara.2006 Cum 05:47:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ßen ßi £leştiri Yaptım ßunu Cc İçersindede Forumdada Yaparım.. SinirShey Sen Geldin Herkese Sataşmaktan ßenim Açmış Olduğum ßaşlığı Dağıttın ßaşka Yerlere Çektin.. Sen Görüşünü Yazar Susarsun.. ßurda Fikirlerini Söyleyenlere Vay £fendim Sen Niye ßöyle Düşünüyosun Diye Soramazsın.. Kaldıki ßen ßurda Yazdığım £leştirileri Şeflere Cc İçersindeykende Kendilerine Söyledim.. Onlar ßana Sen Hangi Hakla ßizi £leştiriyosun Demedide Sanamı Kaldı ße SinirShey.. Sen ßenimle Aynı Görüşte Olmak Zorunda Değilsin Sende Kendi Görüşünü Yazarsın Olur ßiter.. Ama ßenimle Aynı Fikirdeler Diye Kimseye Sataşazsın ßöyle ßi Hakkın Yok İnsanlar Özgürce Fikirlerini ßelirtebilir ßilmem Anlatabildimmi.. Düzgün Yazmasını Öğren Ve Fikirlerin Neyse Sadece Onu Yaz Vede Herkese Sataşmaktan Vazgeç.. 

SinirShey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ara.2006 Cum 15:15:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

autunn cahil insan sinirli olurmuş. forum babanın forumumu madem herkes özgürlük sahibi benim görüşümde böyle tıpatıp sen beğencen diye yazı döşencek deilim ya. beğenmiyosan gidersin başka siteye orda yazarsın. istediğim başlığa yorum yaparım keyfimin uşağımısın.? her lafımın arkasından yerliyersiz bana sataşanın sen olduğun sitemizin güzide evlatları olan sevgili patronlarımızında gözünden kaçmıyor olcakki sanki yürü be koçum kim tutar seni sözlerini kulaklarımda çınladığını his ediyorum. bak ben ne kadar sakin akıllı başlı mülayim bi şekilde yazıyom azbiraz örnek al.hiç senin gibi baarıp çaırıp saldırgan sataşgan tavırlar sergiliyommu.? beyensende beyenmesende fikrimi sakince yazıyorum. sanada tafsiye ederim çok iyi oluyo.bu tafsiyelerimi aklında tutamıcan sanırım kaada yaz bakarbakar okursun.

saygılarımlan

AdvarseL

AdvarseL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Oca.2007 Pzr 06:25:22sohbet oyun linki
Konuyla tartıstıgınız sey alakasız olmus ama olsun bu arada erkeklerde aksiyon fazla dogru ama erkek kullanıcı fazla oldugundandır heralde nese zaten hersey yakısıyo kızlara dert etmeyın hepınız ayrı bı guzel cıceksınız

wernell

wernell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2007 Çar 17:24:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Autumn kesinlikle çok haklısın, sonuna kadar destekliyorum seni,tamam erkek kullanıcıların sayısı fazla,beyler tip alımımına bayanlardan  daha çok rağbet gösteriyor olabilirler, zaten fabrikasyonuz ama bizler için seçenek çok az hemen hemen hiç tercih edilmeyen bayan tipleri var,aksiyonsuz olsa bile bunlar da değiştirilebilir, erkek tiplerininse hepsinin kendine has bir hoşluğu var

Dediğin gibi biz neden alkışlayamıyoruz, bayanların protesto etmek , tebrik etmek gibi sebeplerle kullanabilecekleri bir aksiyonu neden yok, bu ne demektir tepki gösterme hakkını neden bize vermiyorsunuz,illaki bir organizasyon altında toplanıp olay mı çıkaralım

Ayrıca beylerde çiçek verme aksiyonu varken , bayanlarda ellerinde oyalı mendilleri yüzlerini kapatarak utangaç bir havaya girebilirlerdi mesela

Bir ayrıca daha, inatla yıllardır Zenci tipi olsun diyorum , halada diyorum , demeye de devam edeceğimdir, o kadar

CC sohbet icin buraya
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir