ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 13:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Bayan Ve £rkek Tiplerinde Neden £şitlik Yok..¿
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 11:05:20      Bayan Ve £rkek Tiplerinde Neden £şitlik Yok..¿sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar Sizlerde Fark £ttinizmi ßilmiyorum Ama ßayan Tipleri İle £rkek Tipleri Arasında Uçurumlar Var.. ßilmek İstediğim ßi Kaç Şey Var.. ßirincisi £rkeklerde Neden Daha Fazla Aksiyonlu Tip Var.. £rkeklerde 7 ßayanlarda 5 Aksiyonlu Tip Var.. İkincisi £rkek Tiplerinde Daha Fazla Aksiyon Var.. Örnek Olarak ßayan Ve £rkeklerin Son Çıkan 2 Tipini Alıyorum.. ßayanların Tiplerinde 13 Aksiyon Varken £rkeklerde Çıkan ßi Önceki Tipte 15 Aksiyon Son Çıkanda İse 18 Aksiyon Var.. Neden ßize Alkış Gibi ßi Aksiyon Yapılmıyor.. Neden £rkekler Top Sektirebilirken ßiz Herhangi ßi Oyun Oynayamıyoruz (Seksek, İp Atlama Gibi..  ).. Üçüncüsü Ve £n Önemlisi Neden Son Çıkan Tiplerde £rkeklerde Aksiyon Fazlalığı Olmasına Rağmen ßizim Tipler 1900 cc İken £rkeklerin Tipleri 1800cc.. Neden Aksiyonları Fazla Olmasına Rağmen  £rkeklerin Tipleri ßayanlarınkinden Daha Ucuz.. ßurda ßi Haksızlık Yokmu..¿Ya ßizim Son Tiplere Aksiyon £klesinler Yada £rkeklerinki Gibi 1800 cc Olsun..

Arkadaşlar Sizler Ne Düşünüyorsunuz Merak £ttim..¿ Acaba ßi ßenmi ßöyle Düşünüyorum, Yoksa ßenim Gibi Düşünenler Varmı..¿ Sizlerinde Görüşlerinizi ßekliyorum..

Herkese Saygılar Ve Hoş Sohbetler Dilerim..

SinirShey

SinirShey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 11:43:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

autunn senin bu yaptığına rahat battı denir. işiniz gücünüz patronları nasıl eleştiri ederiz, napsakta kaşın üstünde gözün var desek diye uğraşıyonuz. sabahlara kadar bizim için emek çırpan patronlar veyatta ajanlar veyatta özel ajanlarımızın yaptıkları iyilikleri deilde eksiklikleri gündeme oturtmaya nedemeli dilim tutuluyor bazan. huzur ortamını baltayla ortadan kaldırmak değilde nedir bu şahsen inanamadım.

saygılarımlan

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 11:48:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

autumn1 çok güzel bir konuya değinmişsin. Normalde erkeklere tip çıktığı zaman aynı şekilde aynı gün bayanlarada tip çıkarılmalı. Senin söylediğin diğer konu ise tip fiyatları sonuçta ikiside aynı işlevi görüyor bence aynı cc üzerinden üyelere sunulması gerekir diye düşünüyorum. Aksiyonsuz tiplerede bakıldığı zaman bayanlarda 7 aksiyonsuz tip varken erkeklerde 10 aksiyonsuz tip var :) 3 buradan 2 de aksiyonlulardan 5 tipleri daha fazla sizlerden 

SinirShey

SinirShey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 12:48:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ohh ohh maşallah şıracının şahiti dürümcü. albirini vur birine. IokanI beyfendi ne gerek var şimdi yalnış açılmış bi başlığa destek vermek neyin demesi oluyor.? hiçmi anlayamadın autunn denilen usher arkadaşımızın alttan alttan sitemizin sayın patronlarına laf giydirebilmek için nebiliyim maksat eleştiri olsun diye bi başlık açmış olmasına nasıl destek verirsin anlamak mümkün deyil. şimdi biliyorumki autunn senide gel buraya diye çağırıp sende yaz çoğunluk olalımki ses getirelim diye kuru gürültü kirliliği yapmaya çalıştığı gibi benide bu haklı vede düzeyli eleştirmeme rağmen banada etrafından topladığı kişilerle karşı saldırıya geçecektir. ben bikişiyim onlar birelin parmakları kadar 15 kişi kadarlar. ama patronlarda bu olaya seyirci kalmıcaklardır umarım.

saygılarımlan

TheFuLiiSh

TheFuLiiSh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 12:49:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
aaaaa yazım silinmişşş  ama gene diom meyve veren ağaç taşlanır  SinirShey katılıom sana

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 12:50:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yeni Çıkan erkek tipi  Fiyatına göre özellikler var. 1800 cc. Birde Bayanlarla eşit şekilde olsa iyi olucak eminim....

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 12:55:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yaa cicekleri aLAmıomss cicekler kurucaq ... cicekleri alan tip istioss...

frida2005

frida2005 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 13:42:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
autumn1 kesinlikle katılıyorum arkadaşım + erkeklerin tipi ve aksiyonu cidden daha hoş Smile ama nedense bayan tipleri ve aksiyonları ile o kadar uğraşılmamış Smile fiyat olarak da seninle aynı görüşü paylaşıyorum Thumbs Up

frida2005

frida2005 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 13:45:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SinirShey· :

ohh ohh maşallah şıracının şahiti dürümcü. albirini vur birine. IokanI beyfendi ne gerek var şimdi yalnış açılmış bi başlığa destek vermek neyin demesi oluyor.? hiçmi anlayamadın autunn denilen usher arkadaşımızın alttan alttan sitemizin sayın patronlarına laf giydirebilmek için nebiliyim maksat eleştiri olsun diye bi başlık açmış olmasına nasıl destek verirsin anlamak mümkün deyil. şimdi biliyorumki autunn senide gel buraya diye çağırıp sende yaz çoğunluk olalımki ses getirelim diye kuru gürültü kirliliği yapmaya çalıştığı gibi benide bu haklı vede düzeyli eleştirmeme rağmen banada etrafından topladığı kişilerle karşı saldırıya geçecektir. ben bikişiyim onlar birelin parmakları kadar 15 kişi kadarlar. ama patronlarda bu olaya seyirci kalmıcaklardır umarım.

saygılarımlan

Arkadaşım sen önce ne demek istediğini daha okunaklı yaz. Big smile Birde diyorum ki : KİŞİ KENDİNDEN BİLİR İŞİ Thumbs Up Bakalım anlayabilecek misin Big smile

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2006 Sal 14:40:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SinirShey Sana Cevap Yazcaktım Ama Frida Arkadaşım O Kadar Güzel Cevap Vermişki ßenim Üstüne ßişey Dememe Gerek Kalmamış..

CC sohbet icin buraya
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir