ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 20:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   EbRuLLii ve betboy aşkıı flaşşş haberr
 <<12 3456789101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 21:47:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
:O iyikii 2 saatline boş bıraktık hemnn iplerinizi acmışlar :Pp şimdi şunu anlamıyorum buraya herkesin bilmesi için başlık açmşsanz eğer yorum tabikide yapıcamm bunu anlayn artık yaf :) yorumumu okumş olssaydn zaten kimin kimle cıktığyla ilgilenmedimi anlardın ;) Şizofren demişsnz önce anlamını öğren gel sonra bana yakıştır olur mu ? ;) Kimseyi kıskanmam Allah a şükür aklım sıhhatm yerimde.Benden kücüklerde yannısımı gördükleri yerde bana nasihat değil sadece uyarı yaparlar sende kücüksn sen bırak bana nasihat yada uyarı yapmayı yorum bile yapamazsn! Hem madem nasihat vericek kadar aklın var kendine sakla zira akıl vere vere sende kalmıcak hoş kaldığıda sölenemez.Hem bir sürü kişi aynı şekilde düşünüyorsa bunda sadece benm sucum yok öyle değil mi?

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 22:00:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ayrıca madem ilgilendirmez burjuyu madem konuşturmak istemiyosunuz açmayın başlık olsun bitsinnböylece PRİM olayları da yaşanmasınama forum burası sen müdahale edemezsinkiancak böyle kızımmm lı mızımlı konuşursunnn

TERRAROSSA

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 22:05:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
cc de sohbet edemeyince mi foruma giriyo insanlar

burjuum

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 22:07:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Wowww emre beylerde gelmiş bende nerde kaldılar diye düşünmüştm :Pp sizler harbi okuyup anlamanızda bi problem vvar ben kimseye akıl vermedm ki aklı sıra emirra bana akıl vermeye calıstı bende haddini bildirdm o kadar :) ben cıkıyorsamda birileriyle böle forumlara başlık acmıyorum benim sinir olduum şey başlık acılması ne zmn gördnz benm başlık actımı sadece acılan başlığa yazdım ben:) cc de sohbet edicek o kadar cok arkadaşım var ki.. Ama madem forum var cc başlığı altında onunlada ilgileniyorum sana ne ki bundan ;)üstelk amacım kavga değil fikirlerimi sölemek birde sürekli aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp önüme getirmeyin benm nolur artık üretici olun biraz haa olamıyorsanzda yardım felan alın birinden..
Bu sefer yazdıklarımı anlayarak okuyun anlamadıysanz tekrar okuyun yine anlamadysanz aklınzdan şüphe edin oke?

Star-Sun

Star-Sun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 22:13:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Biri bu kızlara forumu yasaklasın !

Kusacam yoksa her yerde tartışma

TERRAROSSA

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 22:14:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·lllKSKEMRElll· :

TERRAOSA SANAMI KALDI YORUM YAPMAK SEN BAKSANA İŞİNE  DAHA DÜNE KADAR BURJUMU TANIMIYODUN 1KERE TİP ALDIN KANKALARINI UNUTUP HEMEN BURJUMLARI TANIMISSIN VİP TİPİN BİTİNCEEDE HEMEN ESKİ ORTAMA DÖNMÜŞSSÜN Bİ ATASÖZÜ VARDIR TİLKİNİN DÖNÜP DOLAŞACAGI YER KÜRTCÜ DUKKANIDIR SEN BURJUMU DAHA DÜN TANUIDIN HEMEN AVUKATLIGINI YAPMAYA BAŞLAMISSIN BİLE HERKES KENDİ İŞİNE BAKSIN BİZİM MESELEMİZ BİTTİ ŞİMDİ BURDADAMI KAVGA ÇIKARMAK İSTİYONUZ ZATEN FORUMDA SİZDEN BAŞKA BU KADAR İLGİLENEN YOK GİDİN ODALRDA SOHBETİNİZE BAKIN

emre başlık açılmış ve yorum yapmak hakkım.ne demek sanamı kaldı...ya niye konuyu vipe tipe çektin anlamıyorum..burjum yazdan beri hepimizin arkadaşıydı plajdabende vip yada tip değildim o zaman...konuyu saptırma yaa..walla komik...benim arkadaşlıklarım viple tiple ölçülmüyor...senle de ekiden arkadaştık vip tip falan değildin hatırlarsan..yazıyorsan destekli yaz...

papatyaELIF8787

papatyaELIF8787 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 22:16:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
      MUTLULUKLAR ARKADAŞLAR  

burjuum

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 22:18:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Halecim emre arklık kavramını anlayamamş evet yazdan beri tanıyor oldugum yazın bana destek cıkan biri şimdi beni karalıyor oysa ben onu karalıcak rencide edicek tek bişey sölemedm..Nese yazmıcam daha fazla sizde burculu cümle kurmayn.Şayet kurcaksanz eğer besmele cekin öyle burcu diyin :Pp

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 22:21:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

TERRAROSSA

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 22:23:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Halecim emre arklık kavramını anlayamamş evet yazdan beri tanıyor oldugum yazın bana destek cıkan biri şimdi beni karalıyor oysa ben onu karalıcak rencide edicek tek bişey sölemedm..Nese yazmıcam daha fazla sizde burculu cümle kurmayn.Şayet kurcaksanz eğer besmele cekin öyle burcu diyin :Pp

aynı şekilde

olay vipe tipe kadar vardı

ilk kez böyle bi tepki aldım

şaşkınım doğrusu

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir