ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 06:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   EbRuLLii ve betboy aşkıı flaşşş haberr
 <<1234 56789101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 18:12:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

·lllKSKEMRElll· :
maşallah ebru ekin gene  foruma el atmıssınız ama ben burda minionu göremiom yasıkya onada söleyin oda bişiler yazsın siz cc de forumlara yazu yazdıkça pirimmi alıyosunuz siz hiç yorum yapmayın aldıgınız pirimin 2 katını ben size verim bizim forumda yer kalmadı şimdide burayamı el, attınız modatör arkadaşların bu olaya el atması şart oldu gereksiz kişilere forum yasagı verilmesini istiyorum ve sizleri kınıyorum

ben ccye girmiyorum sadece forumda göz gezdirip çıkıyorum hııı onlinesın dersen benim nickle başkası giriyor ve burada ben yorum yapmadım sadece yorumunu beğendim benim ismimi elinle klavyende gezdirme sadece sana cvp yazıyorum ve bu yazıyada cvp verme uğraşamam sizinle

EfsaneKiz

EfsaneKiz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 18:22:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
burjuum :

azhuahahaa başlığıı görünce yeminn ederimm koptummmmmmm  Ne diyimm allah mesut bahtiyar etsn bunun yanı sıra akıl fikir versinnn bölece seninle eşit şartlarda tartışırzz :D :Pp herkesin kişisel tercihidir karısmak haddime değil yoruma acık bi başlık madem yapalım dimy :Pp Her yeni sevgilinde başlık mı acıcaksn EbRuLLii forum ve modlar  sadece sana çalışmıyorr :D azıcık fırsat verr genclerin önünü ac :Pp nese yeter bu kadar cnm sıkıldıkca yazarm yine :D

hem gofret senide anlamadm gitti daha gecen EbRuLLii yi savunuordn sonraki gün sordumda ... onuun dedin bugnde onla ilgili başlık açmşsn insanlar bu kadar çabuk değişiyor demekki yada çift karakterli hea ne dersin ;)

batboy

batboy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 20:24:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sewgili Arkadaşlarr....

Bu Forumu Ne Ben Nede Ebru Açmıştır.!! Hatta Açıldığından Haberimiz Bile Yoktu.Ayrıca Bizim Reklama İhtiyacımız Yok..Reklama İhtiyacı Olanlar Durduk Yere Tartışma Ortamı Yaratanlardır..

Arkadaşlar Bide Şöyle Bi Konu War..Bu Forumun Açılmasındaki amaç Farklı Çoğu Kişinin Yapdığı Yorumlar Farklı..Gofret Arkadaşım Forumu Açmandaki Amacı Anlayamayan Arkadaşlar War   Üzgünüm

Gofret Bu Arada Bana Yaptığın Uyarı İçin Çok Teşekkür Ederim.Uyarın Bana Çok Faydalı Oldu.Dünya Tatlısı Bi Bayanı Kazandım..Ebru nun Bana Kamerada Gülümsemesi Yetti

Arkadaşlar Anlamadığım Bi Konu Daha Var..Neden İnsanların Mutluluğuna Destek Değilde Köstek Olunuyo ..Bu Kadar Kin, Nefret Neden.!!!! Bu Şekilde Dawranmak İnsanlara Ne Gibi Bi Yarar Sağlar Onuda Anlayabilmiş Değilim.

Sizden Bi Ricam Var..Bu Foruma Yorum Yapan Aradaşların Kullandığı Hitap Ve Kelimelerine DİKKAT  Etmelerini İstiyorum..! Bazı Seviyesini Bilmeyen Ve Bir Foruma Nasıl Yorum Yapacağını Henüz Öğrenememiş İnsanların Gereksiz Yazılar Yazmasını İstemiyorum..Bunlar Emin Olun Forumu Kirletiyor..Forumdan Ziyade Açılan Konuyu Başka Yerlere Saptırıp İğrenç Şeyler Yapıyolar...

Arkadaşlar Herkesin Aklı Kendine Yeter..Kimse Kimseden Üstün d eğildir.Herkes Seviyesini Bildiği Sürece Ne Sorun, Nede Tartışma Çıkar..Her İnsan İlk Önce Kendini Tartıda Bi Tartmalı..İnsanlara Gereksiz Yere Çamur Atmak Bence Hiçte Adil Değil.

Seviyesi Düşük Bazı Arkadaşların Forumlarda Yaptığı Saçma Yorumları (Ben Ve Ebru Olarak)  Kafamıza Takmıyoruz.. Emin Olun Çok Gülüyoruz..Burda Yazılan Çizilenle İnsanları Karalamak Çok Kolay..Bence Asıl Önemli Olan Zoru Başarmaktır..İnsanı Karalamadan Burda Tebrik edip Çıkmalarıdır..Beni Veya Ebruyu Sewmeyen İnsanlar Olabilir.Buraya Herkesin Yorum Yapma Zorunlulluğu Yok..Ben İnsanlardan Saygı Bekliyorum..Bize Saygılı OLun Yeter..

Umarım Yeterince Açıklayıcı Olmuşumdur....

Ebru & Erhan  Çiftinden  Sewgilerle.....

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 20:43:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

tüm sevenlere allah ömür boyu sürmesini ve uzun aşklar yaşatsını dilerim .....

ama ben bu tür yazılardan çok sıkıldım 3hafta biriyle 2 hafta onunla 1 saat öbürüyle ....harbi çok sıkıcı olmaya başladı bu başlıklar

ben kimsenin aşkına sevgisine laf demiyorum sadece bana laf gelmesin yeterli(kendini bilir o şahıslar)

Hı unutmadan 3 hafta sonra başka biriyle aşk başlığı duymak istemiyorum bu seviyorum başlığı açan ve açtıranlar hakkında

ßiraz gerçekci olunki bizlerde inanalım ve bu tür yorum yapan arkadaşlarımda yorum yapmazlar en azından

neyse aşkınız gerçek olur(tüm seviyoruz başlığı açanlar) bizlerde kurtulmuş oluruz

dimi

ßy€€

NASIL

NASIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 21:18:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

[/QUOTE]

1.Niye kendi nickini saklıyorsunn?
2.Benn sadece 2kişiye dedim haftada bir sevgili değiştirmedm
3.Hiç bi zaman başlık açmadım reklam yapmadım!
4.O iki kişide cc de yaptıım en büyük yanlışlardan bi tanesiyki ki bi daha tövbe .. :)
5.İftira atmak yada karalamak kolay olduğu için sizlerde kolayı seciyorsnz oysaki benm sölediklerimde ne iftira nede karalama vardı!
6. ve son olarakk EbRuLLi ile ben kıyaslanamam bile aynı kefeye koymayn beni o insanla(!)
[/QUOTE]

Önemli olan olduğum(UZ) değil ne yazdığımız. Bide gelip ebruliye sık sık sevgili değiştiriyor diyor. Bence siz bi kaç kişi, ebruli, minion, emirra, ve sen asla ve asla birbirinize bu tür şeyler söylemeyin. Tencere dibin kara, seninki benden kara atasözü sizi çok iyi anlatıyor

greyTIDES

greyTIDES resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 22:09:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SEVGILI ERHANIM

UMARIM MULU OLURSUN DA FORMA YAZARKEN DIKKAT EDESIN USLUBUN SERT OLMUS BIRAZ KIMSE CIKTIGI KAPIYI SERT VURMAMALI UMARIM YALNIŞ ANLAMAM CANIM:) SENI COK SEFDIGIM ICIN MUTLU OLMANI DILERIM....  

BAKARSIN CIFTE NIKAH YAPARIS

gofrettt

gofrettt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ara.2006 Cum 00:14:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
burjum herzamanki gibi ortalığı karıştırmışsın helal olsun sana ....sen işini iyi yapıosun...bana laf atmışsın sen benim bu başlığı açmamın nedenini herkezden daha iyi bilirsin ...

gofrettt

gofrettt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ara.2006 Cum 04:14:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
burjuum :

azhuahahaa başlığıı görünce yeminn ederimm koptummmmmmm  Ne diyimm allah mesut bahtiyar etsn bunun yanı sıra akıl fikir versinnn bölece seninle eşit şartlarda tartışırzz :D :Pp herkesin kişisel tercihidir karısmak haddime değil yoruma acık bi başlık madem yapalım dimy :Pp Her yeni sevgilinde başlık mı acıcaksn EbRuLLii forum ve modlar  sadece sana çalışmıyorr :D azıcık fırsat verr genclerin önünü ac :Pp nese yeter bu kadar cnm sıkıldıkca yazarm yine :D

hem gofret senide anlamadm gitti daha gecen EbRuLLii yi savunuordn sonraki gün sordumda ... onuun dedin bugnde onla ilgili başlık açmşsn insanlar bu kadar çabuk değişiyor demekki yada çift karakterli hea ne dersin ;)

burjum insanların karakterleri seni ilgilendirmez çift karakterli diyerek hakaret ettiğinin farkındasındır umarım ..şu foruma yazmanı engelleselerde millet rahat etse sana kemik atan yokk ama her kemiğe atlıosun cc de kemik klmadıı aç bırakma milleti bırak kemiği sahibi alsın. anladın sen nedemek istediğimi ..

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ara.2006 Cum 08:22:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Uvvvv yazdıklarım yeni anlaşılıyor demekki doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar yada cok göze batanıı diyim :D söylediğimm bütün sözlerinn arkasındayimm. ·NASIL· beni ne kadar tanıyorsn ki böyle seyler yazıyosun hea madem tanıyorsn esas nickini söyle nick arkasına saklanma sanırm bu başlık altında yaptıım yorumların ucu taa sana kadar geldi ki çıkıp böyle bişey dedin ;)
Gofret sana sözüm yok artık yazıcamı yazdım benn *sana kemik atan yok* demişsn bende kimseye atmadm foruma düşüncelerimi yazdım :) sende nasibni almşsnn.He forumdan engellesinlerde kurtulalım demişsn engellesinler hiç gocunmam başka nick mi yok allasen :D hem benden önce engellenmesi gerekn cok kişi var...

TERRAROSSA

TERRAROSSA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Ara.2006 Cum 08:33:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CC sohbet icin buraya
 <<1234 56789101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir