ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 18:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   EbRuLLii ve betboy aşkıı flaşşş haberr
 <<123 456789101112>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xminervax

xminervax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 22:23:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
arkadaşlar napıonuz siz yaa.yeter ama ööggg  geldi vala.resmen kabaktadı verdi.kim kime aşık cc de belli deil ztn açmayın şöle başlıklar .yarın öbür gün bitio (güya)aşkınız olmuo yani.

hiçbir ark niyetle yazmadım kişisel fikrim yanlış anlaşılmasın

xminionx

xminionx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 22:57:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·lllKSKEMRElll· :
maşallah ebru ekin gene  foruma el atmıssınız ama ben burda minionu göremiom yasıkya onada söleyin oda bişiler yazsın siz cc de forumlara yazu yazdıkça pirimmi alıyosunuz siz hiç yorum yapmayın aldıgınız pirimin 2 katını ben size verim bizim forumda yer kalmadı şimdide burayamı el, attınız modatör arkadaşların bu olaya el atması şart oldu gereksiz kişilere forum yasagı verilmesini istiyorum ve sizleri kınıyorum

Geldım emre  Biliorum özledın benı ama inan artık sana cvp werıp kendimi yormak ıstemıorum o kadar düşüncesızce yazıosunuz kı :) Sadece yazmak olsun dıe sıze cvp wermeye gerek bıle duymuorum saolsun burcum sızınle dalgasını gecıo bana gerek kalmıo canım sıkılınca gülmek istedıgımde yazarım arada :))

papatyaELIF8787

papatyaELIF8787 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 22:59:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
       KONUYU BEN Mİ YANLIŞ ANLADIM YOKSA KONU HADİ ARKADAŞLAR TARTILAŞIM KONUSUMU  

NASIL

NASIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 23:06:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Herkes saçma sapan konuşmuş başlığı gören dalmış

Ebruli denen kızın bahtı kara. nedense hep çıktığı kişilerin adı murat oluyor ve tepmeyi yiyor. hemen bulmuş birisini gene. batboy senin adın murat değil dimi

Burjum sana gelince, daha dün başka birisine aşkım canım cicim hayatım diyordun . şimdi başkasını bulmuşsun . Ebruliye laf atıyorsun ama kendi gözündeki şeyi görmüyorsun. ikinizde birbirinizden betersiniz

Emirra77 için zaten söylenecek söz yok  10.12.2006 da başlık açıp biz evleniyoruz diye müjdeler veriyor 20.12.2006 da ise ani bir kararla boşanıyorlar  iyiki çocuk falan yapmadınız yoksa sizin gibilerin yüzünden iki günde öksüz  kalırdı

Siz üçünüz bu işi çocuk oyuncağına çevirdiniz. Yada hayatınızda hiç erkek yüzü görmediğiniz için egolarınızı cc gibi yerlerde tatmin ediyorsunuz

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 23:18:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ebru yarında benele çık kimseye söz ferme

NASIL

NASIL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 23:35:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
xminionx :

·lllKSKEMRElll· :
maşallah ebru ekin gene  foruma el atmıssınız ama ben burda minionu göremiom yasıkya onada söleyin oda bişiler yazsın siz cc de forumlara yazu yazdıkça pirimmi alıyosunuz siz hiç yorum yapmayın aldıgınız pirimin 2 katını ben size verim bizim forumda yer kalmadı şimdide burayamı el, attınız modatör arkadaşların bu olaya el atması şart oldu gereksiz kişilere forum yasagı verilmesini istiyorum ve sizleri kınıyorum

Geldım emre  Biliorum özledın benı ama inan artık sana cvp werıp kendimi yormak ıstemıorum o kadar düşüncesızce yazıosunuz kı :) Sadece yazmak olsun dıe sıze cvp wermeye gerek bıle duymuorum saolsun burcum sızınle dalgasını gecıo bana gerek kalmıo canım sıkılınca gülmek istedıgımde yazarım arada :))

ya sen ! aşk maşk işlerinden çokmu anlıyorsun sanki gelipde buraya burnunu sokuyorsun . emirra 2 sin sende ne hale getirdiniz ya şu siteyi . kim kimin aşkı belli değil. daha birisiyle çıkarken ayrıldığınız zaman sap gibi kalmak korkusuyla 3-4 kişiyide yedekte bulunduruyorsunuz . çok yazık

sefiyelisofpet91

sefiyelisofpet91 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2006 Çar 23:37:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Allahim sefgili muhabbetlerinden cok usak kaldim bana kala kala bi imam kaldi

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 01:36:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Formun konusu ebruli ve batboy arkadaşın aşkıydı sanırm....... bizmde onlara mutluluk dilemek amacıyla forma yazı yazmak bu hakkımızı kullanmamız gerekirken nerelere geldi konular  ..... saygı cercevezinde olsun eleştirilerimiz ccde herkez kendinden sorumludur yaşananlara artık aşk demek ne kadar dogru olur bilemem ......ama yinede duygulara saygılı olup birbirimizi kırmadan forma yazılarımızı yazmalıyız Kimseyi sevmek zorunda degiliz ama saygı duymalıyız  herkezin bunu ögrenmesi dilegiyle........ kimse kimseyi karalamasın kimse kimseden daha iyi ve daha düzeyli degil herkez kendi yaşadıklarına bakıp başkasını eleştirsin. ELEŞTİRİ    YAPICI OLMALI YIKICI DEGİL YIKICI ELEŞTİRİ SADECE HAKARETTİR VE BU HAKKI KİMSE KİMSEYE VEREMEZ VERMEMELİ SEVGİYLE KALIN ... HA ASIL KONU NEYDİ .........BAT VE EBRULİ MUTLULUKLAR  CANLARIM

EcOaRt

EcOaRt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 09:42:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
AllaH Bir YasTıkTa KocaTsıN 

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Ara.2006 Per 15:26:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·NASIL· :

Herkes saçma sapan konuşmuş başlığı gören dalmış

Ebruli denen kızın bahtı kara. nedense hep çıktığı kişilerin adı murat oluyor ve tepmeyi yiyor. hemen bulmuş birisini gene. batboy senin adın murat değil dimi

Burjum sana gelince, daha dün başka birisine aşkım canım cicim hayatım diyordun . şimdi başkasını bulmuşsun . Ebruliye laf atıyorsun ama kendi gözündeki şeyi görmüyorsun. ikinizde birbirinizden betersiniz

Emirra77 için zaten söylenecek söz yok  10.12.2006 da başlık açıp biz evleniyoruz diye müjdeler veriyor 20.12.2006 da ise ani bir kararla boşanıyorlar  iyiki çocuk falan yapmadınız yoksa sizin gibilerin yüzünden iki günde öksüz  kalırdı

Siz üçünüz bu işi çocuk oyuncağına çevirdiniz. Yada hayatınızda hiç erkek yüzü görmediğiniz için egolarınızı cc gibi yerlerde tatmin ediyorsunuz

1.Niye kendi nickini saklıyorsunn?
2.Benn sadece 2kişiye dedim haftada bir sevgili değiştirmedm
3.Hiç bi zaman başlık açmadım reklam yapmadım!
4.O iki kişide cc de yaptıım en büyük yanlışlardan bi tanesiyki ki bi daha tövbe .. :)
5.İftira atmak yada karalamak kolay olduğu için sizlerde kolayı seciyorsnz oysaki benm sölediklerimde ne iftira nede karalama vardı!
6. ve son olarakk EbRuLLi ile ben kıyaslanamam bile aynı kefeye koymayn beni o insanla(!)
CC sohbet icin buraya
 <<123 456789101112>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir