ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 03:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   LİNCOLN ve KENNEDY nin inanılması güç KADERLERİ
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prenses344

prenses344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ara.2006 Cmt 00:53:17      LİNCOLN ve KENNEDY nin inanılması güç KADERLERİsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Suikasta kurban giden iki ABD Başkanı Lincoln ve Kennedy nin yaşamları ve ölümleri arasındaki örtüşmeler okuyanları hayrete düşürüyor...İşte Lincoln ve Kennedy nin inanılması güç kaderleri...

Abraham Lincoln un kongreye seçildiği yıl 1846. John F. Kennedy nin kongreye seçildiği yıl 1946...

Abraham Lincoln un ABD Başkanı olduğu yıl 1860. John F. Kennedy nin ABD Başkanı olduğu yıl 1960...

Her iki başkan da bir cuma günü suikasta kurban gitti. Her iki başkan da başlarına isabet eden kurşunla öldü.

Lincoln un sekreterinin soyadı Kennedy idi.
Kennedy nin sekreterinin soyadı Lincoln idi.

Lincoln ve Kennedy güneyliler tarafından öldürüldü. Lincoln ve Kennedy nin koltuğuna güneyliler oturdu.

Yerlerine gelen başkanların soyadları Johnson dı. Lincoln den sonra baskan olan Andrew Johnson ın doğum yılı 1808 di.
Kennedy den sonra başkan olan Lyndon Johnson in dogum yılı 1908 di.

Lincoln u vuran John Wilkes Booth un doğum yılı 1839 du. Kennedy yi vuran Lee Harvey Oswald in doğum yılı 1939 du...

İki suikastçinin de üç ismi vardı. İki suikastçinin de isimlerinde 15 harf vardı.

Lincoln, "Kennedy" isimli bir tiyatroda vuruldu. Kennedy, "Lincoln" marka bir otomobilde vuruldu.

Lincoln u vuran tiyatrodan kactı, bir depoda yakalandı. Kennedy yi vuran depodan kactı, bir tiyatroda yakalandı. Her ikisi de davaları başlamadan öldürüldü.

Ve son olarak...

Lincoln ölmeden bir hafta önce Maryland Monroe daydi. Kennedy ölmeden bir hafta önce Marilyn Monroe ylaydı.

Yorumlarınızı bekliyorum.....

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ara.2006 Cmt 01:39:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Daha önce de duymuştum bunu. Ama sayende bilgilerimi tazeledim

xCaRTeLLx

xCaRTeLLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ara.2006 Cmt 21:00:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Paylaşımın içi saol prenses..
ßiliyodum ama bilgilerimi tazelemiş oldum sayende

gerçekten çok ilginç bi benzerlikleri war..Gerçekten çok ilginç bi durum

ancak + bişi eklemek istiyorum izin warsa

Lincoln = 7 Harf
Kennedy = 7 Harf

Ellerine Sağlık...

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir