ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 03:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   GoFRettt _ city BAŞKAN NİCKİ ÇALINDI...!
 <<123 456>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

jerhte

jerhte resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 14:39:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·pissst· :
ne demek küfür ediyorsan bizene yaaa boyle şeymi olur sen gel bana küfür et anama küfür et ondan sora bisene varmı boyle adalet yaaaa bırak allah aşkına bu işleri dosya yapmışsınız utanmadan kopyala yapıştır yapıyorsunuz isim vermiyorum çok iyi biliyorum sırf küfür etmek için nick alıyorsunuz ayıptır kardeşim ayıp oh valla bi küfür ediim 30 dk ceasa aliim sora gidiim yemeğimi yiyim geliim bidaha başlıım ondan sorada sise ne diim edemessin kardeşim edemessin küfür

Sizi burada zorla mı tutuyorlar?Adalet için mi görevlendirildiniz?Elif için seni herkes biliyor demişsin hangi herkes?Herkes kaç kişi?

pissst

pissst resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 14:53:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
işin yoksa çıkta say bariii benim işim var

jerhte

jerhte resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 14:56:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Elif için bir kıza yakışmayan hareketler sergiliyorsun demişsiniz ama verdiğiniz cevapla siz kendinizi gayet güzel gösterdiniz :)

jeLib10xqirLx

jeLib10xqirLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 15:33:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Daha önce yazıLanLarı okumadım ama o nicki gofretin odasında gördüm konustuklarına göre YASİNCCmidir nedir nickini tam olarak bilmiyorum hatırlamıyorumda o kuLLanıyormuş öLe diyordu kendisi ne kadar dogru ne kadar yanLış biLemicem geçmiş oLsun gofret

burjuum

burjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 17:19:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gofretin nickinin calınmasına şaşırmadm hher gün birindeydi zaten nick..Çalınmamış şifresi değiştirilmiştir kullanan kişiler tarafndan :) ortalığı yaygaraya vermenin anlamı yok kendi hataası sonucunada katlanmalı..Hem konumuz ebruli değil ki ona bi yüklenme var? Herkes cuvaldızı önce kendine batırsın küfürün iyi bişey olmadını aklı basnda olan herkes bilir ebrulide elbette biliyo gelipte millete sen küfür ettin bana şunu söledin bilmem ne demek sacma..ayrıca terbiye ahlak dersi vermek kimsenin haddine değil..

pissst

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 17:32:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ben kimseye ahlak dersi vermiyorum herhalde senin annene küfredilse sen gidip teşekkür ediyorsun bilmme ben ole çıkardım daa fasla yorum yapmicam sıktı artık muhattaplımın sınırını aştım yani seviye meselesi kısanlar var by

pepido

pepido resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 17:47:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
gofret bizide nelere alet ediyosun.. gerçi millete eğlence lazım devam edin canımm

nazfb

nazfb resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 18:14:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
başlığın konusunu saptırmışsınız arkadaşlar konu nerden nereye gelmiş neyse konunun geldiği yerden bende devam ettireyim cc de çok eskilerdenim ve ·QebrulliiiiQ·
 denen kız senide iyi bilirim sana olan merakımdan değil arkadaşlarımla yaşadığın ilişkilerden bilirim..sen kimsinki milletin annesine  küfür edeceksin birisi gelip senin annene küfür etse hoşuna gider sanırım bu kadar terbiyesiz olamaz bir insan küfür iyi bişeymiş gibi birde ederim sizene diyorsun sen küfür edince ceza alıyorsun ama bu küfürünün telafisi cezayla kalmaz emin ol şurda insanlar senin yüzüne bakıyosa seni sevdiklerinden değil bi çıkarları olduğu için bakıyorlar tamam mı ufaklık şimdi çok konuşma işine bak sen velet daha yaşın kaç yaptığın şeylere bak utanmaz

pissst

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 18:19:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

naz fb helal olsun sana herkes senin gibi cesaret edemiyor ben görüyorum burada insanlar bu kızdan ne biçim küfürler yiyor ama demek hoşarına gidenler var susuyorlar daha okumayanlar sizler için söylemiyorum cc de küfür yemek istemiyoruz şeflerime soyluyorum lütfen bu konuyla ilgilenin küfürsüz bir cc istiyoruz

eleanor666

eleanor666 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 18:22:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·pissst· :

naz fb helal olsun sana herkes senin gibi cesaret edemiyor ben görüyorum burada insanlar bu kızdan ne biçim küfürler yiyor ama demek hoşarına gidenler var susuyorlar daha okumayanlar sizler için söylemiyorum cc de küfür yemek istemiyoruz şeflerime soyluyorum lütfen bu konuyla ilgilenin küfürsüz bir cc istiyoruz

dün sabah sende bi forum açmıştın bu kız için küfür ediyo diye bak bak hemende kaldırmışlar o forum msjını ne vardıda o forumda kaldırıldı çok merak ettim
CC sohbet icin buraya
 <<123 456>>