ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 19:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   GoFRettt _ city BAŞKAN NİCKİ ÇALINDI...!
 <<1234 56>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

visHNelinegro

visHNelinegro resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 18:23:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
REZALET

regenwolke

regenwolke resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 18:31:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Birkerem konu bi nick çalınmış o çalınmamışta arkadas reklam yapmış kendi capında piisst e  cok güzel yem olmuş bu olaya :) dha dikkatli ol konustuğun kişiyi seç güzelim herkeze güvenme çoğunda kişilik yok.Ayrıca ebruliye gelince sanane diyorsun insanlara benm hareketlerimden .Burası topluluk ve  kalkıp sen insanların anasına küfür edersen onlarda seninkine eder. Ve arkandan ekmek arası derler daha yaşın ufak cok cahilsin öle bişey gelirki başına ne olduğunu anlamazsın sanal deyip geçme ama senin için önemli değil sanırsam gelsede yazılarından o çıkıyor .Seni görüyorum küfür ederken .Hiç yakışmıyor . Gofret arkadasım sende ayıpların büyüğünü etmişsin nickim çalındı diye Ve böle saçma sapan bi konu için başlık açmıssın :) ilk başlık acılmaz şeflere gidilir konu düzgünce anlatılır yapılması gerekeni onlar yapar .Ya bide  işin komik tarafı bi kızın adını vermişsin abi yaa :) Bide şu dikkatimi çekti iki küfürbaz bir olmuş EBRULİİİ ve GOFRET  arenaya çıkmışlar :)

eleanor666

eleanor666 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 18:40:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·regenwolke· :
Birkerem konu bi nick çalınmış o çalınmamışta arkadas reklam yapmış kendi capında piisst e  cok güzel yem olmuş bu olaya :) dha dikkatli ol konustuğun kişiyi seç güzelim herkeze güvenme çoğunda kişilik yok.Ayrıca ebruliye gelince sanane diyorsun insanlara benm hareketlerimden .Burası topluluk ve  kalkıp sen insanların anasına küfür edersen onlarda seninkine eder. Ve arkandan ekmek arası derler daha yaşın ufak cok cahilsin öle bişey gelirki başına ne olduğunu anlamazsın sanal deyip geçme ama senin için önemli değil sanırsam gelsede yazılarından o çıkıyor .Seni görüyorum küfür ederken .Hiç yakışmıyor . Gofret arkadasım sende ayıpların büyüğünü etmişsin nickim çalındı diye Ve böle saçma sapan bi konu için başlık açmıssın :) ilk başlık acılmaz şeflere gidilir konu düzgünce anlatılır yapılması gerekeni onlar yapar .Ya bide  işin komik tarafı bi kızın adını vermişsin abi yaa :) Bide şu dikkatimi çekti iki küfürbaz bir olmuş EBRULİİİ ve GOFRET  arenaya çıkmışlar :)

ccSaLTaR

ccSaLTaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 18:52:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Atışmalar son sürhat devam ediyoAlmışsınız kızı aranıza bi o yandan bi bu yandan yazın bakalım nereye kadar ama bunu bilin ki ebruli yani elif hepinizden daha erkek bi kız ben iyi tanırım onu tanımayanlar kanser gibi türüyolar kanser dedim de size bi link vereyim kanser nasıl bişimiş bi bakın belki bişeyler çıkarırsınız anlam olarak

TIKLA

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 18:59:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

kansere bak...:D                           çok doğru yaa..

bence buranın linkini kansere örnek olarak oraya koymalısın kuzenimm

ccSaLTaR

ccSaLTaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 19:00:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

kansere bak...:D                           çok doğru yaa..

bence buranın linkini kansere örnek olarak oraya koymalısın kuzenimm

İnsanların ders alması şart EĞİTİM ŞART

regenwolke

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 19:00:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·QebrulliiiiQ· :

Sizle muhatap olmuyacağım kıskançlık kötü bir hastalıktır üzülmeyin ama tedavisi mümkün

Ufaklık senin neyini kıskancam :) Küfür etmenimi kıskancam el bende de var klavye bende de var küfür ederim .Hadi bunu gectik kız değilimki güzeliiğini kıskanıyım .Hadi bunu da gectim .Sen daha kardeşim yaşındasın .Ufaklık.Boyayla güzellik olmaz .Bak senin hakkında birsürü şey duyuyorum .İşte bu kıza şöle diyorlar böle diyorlar .Bize dert yandı diyorlar .Ama bunları dert yanarken düşün ben ne yaptımda bu insanlar .Bana böleler de aynaya bak .Ufaksın daha dediğim gibi anlayamazsın .Birşeyin tedavisi var psikologa git deki ben böle böle havalı kız olmak adına insanlara küfür ediyorum de marjinal olmak adına böle şeyler  yapıyorum de sana ne diycek bakalım .Ayrıca psikolog yardımı al sen ihtiyaçın var .Psikologa gitmek de kötü bişey değil .

srt26es

srt26es resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 19:37:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Reqenwolke sana burda elif hakkında sen şölesin sen böylesin diye yorum yapasın diye başlık açılmadı...kaldıki elif özünde iyidir evet küfredebilir burda sadece küfreden kişi o değildir...konuya gelince gofretin hatası var burda evet...çalan kişide çok büyük bir terbiyesizlik yapmış.o kişi ıp sinden bulunup bida girmemek üzere işlem yapılmalı...

KoKoShh

KoKoShh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 20:03:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

* çaldırmasaydın sende

EDİTNefertiti

regenwolke

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2007 Cmt 20:44:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
srt26es :

Reqenwolke sana burda elif hakkında sen şölesin sen böylesin diye yorum yapasın diye başlık açılmadı...kaldıki elif özünde iyidir evet küfredebilir burda sadece küfreden kişi o değildir...konuya gelince gofretin hatası var burda evet...çalan kişide çok büyük bir terbiyesizlik yapmış.o kişi ıp sinden bulunup bida girmemek üzere işlem yapılmalı...

srt26es ben orda sen şölemisin bölemisin diyorum iyi oku :) bilip bilmeden yazma elif üstüne vazife olmayan şeylere karışıyor .ve onluk bişey yokken ortada küfür yazıyor .burda sadece oda küfür ediyor demedim .* forumda başlık neyken o neye şataşmış iyi oku forumu ilgiyi orda bile üstüne çekmeye çalışmış daha fazla laf anlatmıycam :)

CC sohbet icin buraya
 <<1234 56>>