ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Nisan 2024, Pazar 23:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   KİMLERİN ELİNE KALDI EYY GÜZEL ÜLKEM
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nnobility

nnobility resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2007 Sal 19:01:04      KİMLERİN ELİNE KALDI EYY GÜZEL ÜLKEMsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Erdoğan ın "Sayın Öcalan" Belgesi / SES
17 Mart 2007 13:05
Başbakan Erdoğan ın SBS radyosunda "Sayın Öcalan" diye hitap ettiği ve şehitlerimiz içinde kelleler dediği konuşma kaydını EtikHaber ele geçirdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın 14 Ocak 2000 yılında Avusturalya nın SBS radyosunda yaptığı konuşma olay yarattı.

DTP lilerin "Sayın Öcalan" sözünden dolayı ceza aldığı bir dönemde ortaya çıkan bu kayıt, Erdoğan ı zor durumda bıraktı.

Erdoğan, SBS radyosunun Türkçe yayınına konuk olduğu programda 2 kez "Sayın Öcalan hitabını kullanıyor. İlk hitap, konuşmanın 12 inci dakikasında, ikincisi ise 21 inci dakikada yer alıyor. 

Başbakan Erdoğan ın şehitler için kullandığı "kelle" ifadesi ise konuşma kaydının 21 inci dakikasında bulunuyor.

Program "Neden geldim İstanbul a" türküsü ile başlıyor. Daha sonra Erdoğan ile yapılan söyleşi yer alıyor. Erdoğan konuşmasında teröristbaşı Apo ya Sayın dedikten sonra şehit düşen askerlerimiz için de kelle diyor.

Erdoğan ın, orjinali 25 dakika olan SBS deki konuşmasının ilgili bölümleri EtikHaber olarak düzenlenerek sizlere sunulmaktadır. Aşağıdaki kaydın 2,08 ve 6,27 inci dakikalarında Erdoğan ın ağzından "Sayın Öcalan" ifadesi çıkmaktadır. Ayrıca Erdoğan, 6,28 de şehitlerimiz için "kelleler" ifadesini kullanmaktadır.

https://www.etikhaber.com/content/view/32660/77/

NlHALATSIZ

NlHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2007 Sal 19:05:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nobility gazetelerde ve televizyonlarda bile bu haber burdaki kadar sansürlenmemiştir heralde.İnsanları ve Toplumu bilinçlendirmenin suç olduğu bir site olmaya başladı burası git gide!!! Adamlar zorla bu forumda anca aşk,meşk,geyik ve uyduruk msjlar yazabilirsiniz diyorlar başka birşey yazamazsınız buna rağmende gidip politika başlığı açıp her türlü yorumu bloke ediyorlar altına eklenen...Bu haberi ben yazdım 24 saat ceza aldım,fatih yazdı yazdığı başlık kaldırıldı ve sanırım oda ceza aldı sanırım sıra sende haydi hayırlısı...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EDİT !!!!!!!!!!!!!!

Sayın NİHALATSIZ

Sana özel mesaj atarak da bu durumu anlatmaya çalıştık, ancak nedendir bilemiyoruz başarılı olamadık. Madem sen buradan haykırmaya devam ediyorsun, bir kez de buradan anlatmaya çalışalım. Belki sen anlamasan da bir arkadaşın sana anlatır.

Sen bu haberi bu şekilde objektif habercilik anlayışıyla yazsan sana hiç bir şekilde müdahale etmeyiz. Ancak bu haberin altına subjektif yorumlar ekleyerek kişilere suç oluşturacak direk hakaretler edersen bu CC-Forum kurallarına aykırıdır. Ki hakaret ettiğin devletin üst düzey görevlileri ve partileridir. Eğer senin bu yorumlarına izin verirsek, sitemizi de tehlikelerle karşı karşıya bırakmış oluruz. Çünkü yaptığın değil sadece CC-Forum kurallarına, kanunlara göre de suç. Burası sadece senin değil, binlerce kişinin sitesi ve bu tarz sitenin kapanmasına kadar gidebilecek yaptırımlara sebep olacak saldırılara izin vermeyeceğiz.

Şunun-şunun yaptıkları suç değil de bizim yaptığımız mı suç diye bir tepkin var biliyorum. Şunun şunun yaptıkları suçtur veya değildir bunun kararını yargı verecektir. Ama senin yaptığın eğer suçsa ki bunun suç olduğu anayasada apaçık yazıyor, bu yorumlarının yer aldığı sitemizin de başı belaya girecektir...

Her ortamın olduğu gibi bu ortamın da kuralları var. Eğer kurallara uymamakta ısrar ediyorsan da bizi bazı yaptırımlara zorlamış oluyorsun...

Bilgine, CC

nnobility

nnobility resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2007 Sal 19:10:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
NE CEZASI KARDEŞİM.bu halkın haber alma özgürlüğünü kimse kısıtlayamaz. ben yaptım oldu derlersede o başka. siz bu haberi  buraya ekleyipmi ceza aldınız anlayamadım ? NEVARKİ BUNDA TÜRLÜ GÖRSEL VE  YAZILI BASINDA ÇIKMIŞ BİR HABER ve ciddi haber değeri taşıyan bir olay. hakaret yok birşey yok bende bu haberi burdaki insanlarla paylaşmak istedim nevar bunda

NlHALATSIZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2007 Sal 19:13:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nobi bende senin dediğini dedim ne var bunda haberi ekledim sadece deyince 24 saat ceza aldım.Kısa ve öz olarak dedikleri şu ben yaptım oldu varmı ötesi git derdini marko paşaya anlat!

NihalAtsız, Sana gönderdiğimiz mesajın içeriği aşağıdakiyle birebir aynı. Al tekrar tekrar oku. arkadaşlarından yardım al gerekiyorsa ve anlamaya çalış.

Sayın NİHALATSIZ

Sana özel mesaj atarak da bu durumu anlatmaya çalıştık, ancak nedendir bilemiyoruz başarılı olamadık. Madem sen buradan haykırmaya devam ediyorsun, bir kez de buradan anlatmaya çalışalım. Belki sen anlamasan da bir arkadaşın sana anlatır.

Sen bu haberi bu şekilde objektif habercilik anlayışıyla yazsan sana hiç bir şekilde müdahale etmeyiz. Ancak bu haberin altına subjektif yorumlar ekleyerek kişilere suç oluşturacak direk hakaretler edersen bu CC-Forum kurallarına aykırıdır. Ki hakaret ettiğin devletin üst düzey görevlileri ve partileridir. Eğer senin bu yorumlarına izin verirsek, sitemizi de tehlikelerle karşı karşıya bırakmış oluruz. Çünkü yaptığın değil sadece CC-Forum kurallarına, kanunlara göre de suç. Burası sadece senin değil, binlerce kişinin sitesi ve bu tarz sitenin kapanmasına kadar gidebilecek yaptırımlara sebep olacak saldırılara izin vermeyeceğiz.

Şunun-şunun yaptıkları suç değil de bizim yaptığımız mı suç diye bir tepkin var biliyorum. Şunun şunun yaptıkları suçtur veya değildir bunun kararını yargı verecektir. Ama senin yaptığın eğer suçsa ki bunun suç olduğu anayasada apaçık yazıyor, bu yorumlarının yer aldığı sitemizin de başı belaya girecektir...

Her ortamın olduğu gibi bu ortamın da kuralları var. Eğer kurallara uymamakta ısrar ediyorsan da bizi bazı yaptırımlara zorlamış oluyorsun...

Bilgine, CC

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2007 Sal 19:27:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kesınlıkle ınanmam bu habere...!

NlHALATSIZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2007 Sal 19:36:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·iremsultan· kulaklarını aç ve iyi dinle güzelim ne montaj nede başka birşey var çünkü duyduklarının hepsi gerçek...

POLICEE21

POLICEE21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Mar.2007 Sal 20:55:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Merhaba arkadaslar ilk önce basliktan dolayi acan arkadasimizi tebrik ediyor ve yazdiklarinin malesef dogru oldugunu söylüyorum:(Arkadaslar hatirliyormusunuz abdullah öcalan ilk yakalanipta ucakta Türkiyeye getilirken verilen ilaclarindan etkisinden yeni kurtulmaya baslamis korku ve saskinlik icerisinde gözleri bagli bi sekilde yaptiklarimdan pismanim artik Türkiye cumhuriyetinin hizmetindeyim verilen her görevi yapmaya hazirim diyordu:(((o gün o cümleleri duyan insanlar bende dahil ^^ bunu basbakan bile yaparlar^^diyorduk ve yine üzülerek söylüyorum ki sanirim o bulundugumuz iddia yavas yavas gercege yaklasiyor yani o kisi bu ülkeye basbakanda olabilir buna inanin.Rabbim Türkü Korusun diyelim...Saygilarimla___özellikle belirtmek istedigim son bi nokta bu konunun silinecegi tahmininde bulunan arkadaslara hak veriyorum cünki benimde sansürlenip silinen bi konum vardi silen kisiyi ve tuttugu safida biliyorum zaten kendisinede özelinde safini belli ettigini yazmistim.ve yine son bu nokta daha iletmek istiyorum bazi odalarda insanlari tahrik edercesine kürtce konusmalar yapildigini duyuyorum daha denk gelmedim ama bu Vatanin ekmegini yiyip bu Vatanin suyunu icip benim 21-22 yasindaki ana kuzum,askerimin nöbet tuttugu topraklarda rahatca yasayipta sonrada kani bozuklarin propagandasini yapan hainin ta kendisir bunuda bilsin msj gereken yerlere ulasir...msj silinmesse seviniriz:)

Iccl

Iccl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2007 Per 09:39:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bu memleketin ekmeğini yiyen  suyunu içen vatan hainliği yapan insanlar bunun bedelinide ödiyecekler

sisi1982

sisi1982 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2007 Per 10:22:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·iremsultan· :
kesınlıkle ınanmam bu habere...!

Nasıl bir cümle bu???

Gözlerinizi açın artık yeter.

Beslemeyelim bu kalitesizleri,

ŞEHİTLERİMİZİN KEMİKLERİNİ SIZLATMAYALIM.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

Hugo_Boss

Hugo_Boss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2007 Per 16:02:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"İnanılır gibi değil,şehitlerimizin kemikleri sızlamasın, ben bu söylenenlere inanmıyorum" yorumlara baktımda bu kişi ve kişileri iktidara getiren bizleriz! Ben gende çok fazla yoruma girmek istemiyorum , aynı olay Fatih Altaylı ile de yaşanmıştı yanlış anımsamıyorsam,hadi o gazeteci köprüyü geçene kadar dayı diyecekte buna ne denir bilmiyoum. Zaten halkına özür dileyerek yazıyorum bunu "Ananıda al git lan" diyen bir kişiden bahsediyoruz.Bu konuyla ilgili haberleri kaldırmışlar hep sitelerden ama bulduğumu yazayım alta.

Ananı da al git haber değilmiş

25/03/2006 (348 kişi okudu)

RADİKAL - ANKARA - CHP li Berhan Şimşek in soru önergesini yanıtlayan TRT ten sorumlu Devlet Bakanı Beşir Atalay, Başbakan Tayyip Erdoğan ın Mersinli çiftçi Kemal Öncel ile yaptığı tartışmanın haber değeri olmadığı için yayımlanmadığını savundu. Şimşek, Erdoğan ın Öncel ile yaptığı tartışmanın TRT ve Anadolu Ajansı nda neden sansürlendiğini sordu. Atalay, şu yanıtı verdi:

"11 Şubat ta Mersin de çiftçi Kemal Öncel ile Başbakan Erdoğan arasında geçen konuşmalar, TRT kameramanları tarafından görüntülenmiş ancak haber değeri taşımadığından yayımlanmamıştır. Yasa, TRT ye bu gibi durumları gerekirse yayımlamama görevini vermiştir. Dolasıyla haber değeri taşımayan her görüntünün yayımlanmamasına sansür denilemez."

Haber değeri yokmuş zaten

CC sohbet icin buraya
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir