ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 19:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   Anadolu şampiyonluğu değerlendirdi !
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Nis.2007 Per 07:11:19      Anadolu şampiyonluğu değerlendirdi !sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Süper Lig de Anadolu takımlarını çalıştıran hocalar bu sene kim şampiyon olur sorusunu yanıtladı.

Geçen yıl şampiyonluğu son saniyede G.Saray a kaptıran F.Bahçe, 100. yılında mutlu sona ulaşmak istiyor. En yakın takipçisi Beşiktaş a 4, G.Saray a ise 8 puan fark yapan F.Bahçe, 34 haftalık lig maratonunda mutlu sona ulaşabilecek mi? İşte bu soruya Turkcell Süper Lig de Anadolu takımlarını çalıştıran hocaların yanıtı:

Ankaragücü Teknik Direktörü
Hikmet Karaman:
"Fenerbahçe en avantajlı takım, ancak yine de belli olmaz. Bu sene geçen sezonki hatayı yapacaklarını sanmıyorum. Ligin bitiminde sıralamanın Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray biçiminde oluşacağını düşünüyorum."

Ankaraspor Teknik Direktörü
Aykut Kocaman:

"Fenerbahçe nin şampiyon olacağını düşünüyorum. Lig sonunda sıralama Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray biçiminde gerçekleşir"

Antalyaspor Genel Direktörü Yılmaz Vural:
"Üç büyüklerden biri şampiyon olur. Onlar benim rakibim. Başka bir yorum yapamam."

Bursaspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu:
2006-2007 sezonu şampiyonunun Fenerbahçe, ilk 3 sıralamasının da Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray şeklinde olacağını tahmin ettiğini söyledi.

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü
Rıza Çalımbay:
"Şampiyonluk adayım Fenerbahçe. İlk üç sıra Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray´dan oluşur."

Denizlispor Teknik Direktörü
Güvenç Kurtar:
Turkcell Süper Lig´de ilk üç sırayı yine şu anda ilk üçte yer alan takımların paylaşacağını söylerken şampiyon olacak ekip konusunda tahmin yapmayan Kurtar, "Fenerbahçe rakiplerine oranla biraz daha daha avantajlı diyen Güvenç Kurtar, "Bu tür tahminler yapınca tepkilere hedef oluyorsunuz. Geçmişte benzer sıkıntılar yaşadım. O nedenle tahmin yapmayacağım" diye konuştu.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca:
"Kimin şampiyon olacağı beni ilgilendirmiyor. Ben, Gaziantepspor´la ilgiliyim. Gaziantepspor un ilk 10 içerisinde ligi tamamlaması için çaba harcıyorum. Onun dışında kimin birinci olacağı, kimin üçüncü olacağı beni ilgilendirmiyor. Bu konuda yorum yapmak istemiyorum."

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal:
"Fenerbahçe, şampiyon olma şansı en yüksek takım. Lig sonunda üst sıralama Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray şeklinde oluşur diye düşünüyorum"

Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam:
"Şampiyonluk ipini bu sezon sonunda Fenerbahçe veya Beşiktaş gögüsleyebilir. Ligin ilk 3 sırası Fenerbahçe, Beşiktaş ve Kayserispor arasında paylaşılır.

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz:
"Her iki konuda da yorum yapmayacağım."

Konyaspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam:
"Şampiyon Fenerbahçe olur. Ligi ilk 3 sırada bitirecek takımlar da 1-Fenerbahçe, 2-Galatasaray, 3-Beşiktaş."

Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım:
"Şampiyon, Fenerbahçe olur, ama Beşiktaş da unutulmamalı. Lig bitiminde ilk 3 sıra Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray şeklinde olur."

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun:
"Bu sezon Fenerbahçe şampiyon olur. 34. haftanın sonunda ligin zirvesi Fenerbahçe, Beşiktaş ve Kayserispor olarak sıralanır."

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan,
Şampiyonluk ve ilk üç sıra ile ilgili sorulara cevap vermek istemediğini söyledi.

Vestel Manispor Teknik Direktörü Giray Bulak:
"Süper Lig´de Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Kayserispor´dan üçü ilk 3 sırayı paylaşır. Bunlardan biri de şampiyon olur" dedi.

İSTATİSTİKLER NE DİYOR?

Lider F.Bahçe ezeli rakipleri Beşiktaş ın 4, G.Saray ın da 8 puan önünde ligde lider durumda ancak İnönü Stadı nda Beşiktaş la, Ali Sami Yen de de G.Saray ile karşılaşacak. Bu durum, sarı lacivertlilere, geçen yıl yaşanan kabusu hatırlatsa da Lig de 3 puanlı sistem geçildiğinden bu yana oynanan 13 sezonda son 8 haftaya puan farkıyla önde giren takımlar şampiyon oluyor. Eğer F.Bahçe, yine şampiyonluğu kaptırısa lig tarihinde de bir ilk gerçekleştirmiş olacak. 2006-2007 sezonunun şampiyonu hangi takım olacak

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Nis.2007 Per 20:56:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Nis.2007 Per 21:22:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir