ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 20:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Laiklik ve Abdullah Gül
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

XZorrBeeyX

XZorrBeeyX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2007 Cmt 13:53:43sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Gerçekten hayretler içerisindeyim.

Buraya bır ingiliz gazetecisinin SÖZDE ropörtajını sanki gerçekmiş gibi koyan arkadaşım sana sesleniyorum;

İngilizler senin ülkeyin iyi olmasını, huzur içerisinde, yaşamasını istermi ey düşünmeden konuşan kişi ingilizler senin ülkeyin kalkınmasını istermi.

ELBETTEKİ İSTEMEZ!!!

İsterlerki Türkiye de huzur olmasın, ısterlerki Türkiye tekrar HASTA ADAM olsunda bizde paylaşıp sömürelim.

TuRuNcUbAsLIkLlkIZ

TuRuNcUbAsLIkLlkIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2007 Cmt 19:42:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2007 Cmt 20:04:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu ülkeyi silahla ele geciremem artık ben. Hmm ne yapmam gerek ne yapmamm Bir düşüneyim. Bu ülkede kimler yaşıyor bir bakayım: Türkler, Kürtler; Araplar; Lazlar; Çerkezler; Abazalar; Ermeniler; Rumlar; vs.. Müslümanlar; Hristiyanlar; Museviler; Süryaniler; Ataistler; Aleviler vs vs. İşim ne kadar da kolaymış. Nasıl göremedim ben bunu? Aralarına bir nifak tohumu ekeyim, öyle bir yerden ekeyim ki o birilerinin işine gelsin diğerlerinin özgürlüklerinin tehlikede olduklarını hissetsinler ki Karışsınlar; birbirlerine düşsünler. Sonra da biz girip demokrasi getireceğiz hak getireğiz diyip ülkeye girelim. Ama nasıl bir tohum ekmeliyim ben Bu kadar çeşit insanın yaşadığı bir ülkeyi nasıl karıştırabilirim. Hem bunlar nasıl bir arada yaşıyorlar? İşim zor olacak. Evet buldum... Laiklik cumhuriyet demokrasi ayrılmaz üçlü, bunlar bu yüzden bu zamana kadar bir arada yaşadılar.  Bunların birinin tehlikede olması gerek. Nasıl? En baştakilerin ağzından bir haber yayınlayayım ben. Sonra Türkiyedeki yandaşlarıma da haber vereyim yayınlasınlar. Evet evet bu...

Haber yayınlanır... bir müddet sonra...

Acaba nerede hata yaptım ki ben Tepki döndü dolaştı bize geldi.

Arkadaşım ben diyeyim sana hatanı (başka birisi)

Ne Mutlu Türk üm Diyene...

Yazıdaki tüm kahramanlar hayalidir fakat olaylar doğrudur. Sanal reklam uygulaması uygulanmamıştır. Anlayana...

muratugras82

bilmiskedi

bilmiskedi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Tem.2007 Cum 15:45:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sanki cc nin anasayfasında ikonu takip eden ampul var diye akp ye oy vercem. zihniyete bak
CC sohbet icin buraya
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir