ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
23 Mayıs 2024, Perşembe 10:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Mahkeme olayıdır NOA adına :D
 <<123 45678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 22:49:48sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

SON DAKİKA HABERİ

manavREMZİ amca kaldığı yarı açık cezaevinden çıkıp bir şekilde seçilme hakkını kullanıp milletvekili adayı olmuş..

_____ çizgi dokunulmaz olduğunu ifade eder

cctük : chatcity ttnet üstkurulu

IcolonyI

IcolonyI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 22:54:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

N_O_A :
·IcolonyI· :
NOA işine geldigi gibi at koşturmaktan vazgeç yaa bazı sahıslar senın artana saklanarak hertürlü konusmaları yapıyor ama diger sahıslara gelınce sana laf söylenip cevap vermektense  ceza vermek işine geliyor bu kadar savunmasız olmaman lazım sonucta konuşmayı sende biliyorsun ve konuşarak halledebilirsin...

Evet bende şuan bunu yapıyorum sonuçta. Konuşarak bir şeyleri ifade ediyorum. Fakat şöyle bir durum söz konusu olduğunda o zaman konuşmayı bir kenara bırakıyorum. Burada kimse haksız yere bir suçlamaya veya ithama, özellikle de adi bir suç teşkil edici şekilde olan bir olaya dahil edilemez. Eden olursa, özelliklede bunu gününü geçirmiş olduğu platformda ve bu platforma emeğini veren birisine yaparsa o zaman bu emeğini veren ben olmasam dahi karşısına dikilir gerekli olan her türlü yaptırımı yaparım. Sonuçta herşeyden evvel insanım ve insanlığımın bilincinde süper egomun varlığını da en iyi şekilde muhafaza ederim. Gel gelelim şu benim kolladığım yaratıklara. :) Onları bana yönlendir, kollama olayı neymiş birde ben öğreneyim.

Kolay gelsin.

NOA işin içinden sıyrılmayı herbiden çok iyi becerebilen bir kişilige sahipsin sen burdakilerden cok daha iyi biliyorsun bunu eyer burda kurallar varsa kurallara senin en başta uyman lazım...en basit bir örnek vereyim sana sana log yolladıgım halde bu sahısların gereken cezayı alması lazımken hala içerde fare gibi gezinıyorlar buna ne diyeceksin bakalım????

TEQBARBIE

TEQBARBIE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 22:58:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evet ilginç Wernell sanırım hukuk fakültesi mezunusun.Ben değilim ama firmam adına çalışan avukatlarım var ve yeterli hukuki desteği kendilerinden alıyorum. Şimdi konumuza dönelim,  yaşı küçük bir çocuk ailesinden habersiz İstanbul a günübirlik gelmiş ve tarafımca ailesi aranıp aynı gün geri gönderilmiştir. Çünkü ben 31 yaşında kendini bilen bir erişkinim. Ayrıca bu çocuk dikkatinizi çekerim ÇOCUK diyorum tarafımca ikaz edilmiş ve ben bir bayan olarak bundan sonra onun manevi annesi olduğumu her konuda kendisine destek olacağımı belirtmişimdir. Biraz sohbet ettikten sonra çocukluğun getirdiği o masumlukla ChatCity de yaşadığı sıkıntıları tarafıma anlatmaya başlamıştır. Bu andan sonra duyduklarımı buraya yazmaya gerek görmüyorum. Konu ile alakalı gerekli işlem başladıktan sonra bunun tartışılacağı yer bir forum başlığının altı değil T.C nin yetkili mahkemeleri olacaktır. Bunun doğru olup olmadığına karar verecek kişi tarafları dinledikten, deliller sunulduktan sonra  elbette hakim olacaktır.Şimdi ben susması gereken yeri bilen bir kişi olarak, SUSUYOR bundan sonrasını Türk Kanunlarına bırakıyorum. Burada havalara girip ben buyum,ben şuyum, o kadar bilgiliyim ki, şöyle bir yazar seni ezerim gibi konularda  ikili polemiklere girip, uğraşmaya ayıracak vaktim yok Sadece 15 yaşında bir çocuğu korumak adına yapılanların karşılıksız kalmayacağını belirtiyorum. Kendini bilen ve vicdanı olan her yetişkinin yapması gerekende bu bence.

N_O_A

N_O_A resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:09:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·TEQBARBIE· :

Evet ilginç Wernell sanırım hukuk fakültesi mezunusun.Ben değilim ama firmam adına çalışan avukatlarım var ve yeterli hukuki desteği kendilerinden alıyorum. Şimdi konumuza dönelim,  yaşı küçük bir çocuk ailesinden habersiz İstanbul a günübirlik gelmiş ve tarafımca ailesi aranıp aynı gün geri gönderilmiştir. Çünkü ben 31 yaşında kendini bilen bir erişkinim. Ayrıca bu çocuk dikkatinizi çekerim ÇOCUK diyorum tarafımca ikaz edilmiş ve ben bir bayan olarak bundan sonra onun manevi annesi olduğumu her konuda kendisine destek olacağımı belirtmişimdir. Biraz sohbet ettikten sonra çocukluğun getirdiği o masumlukla ChatCity de yaşadığı sıkıntıları tarafıma anlatmaya başlamıştır. Bu andan sonra duyduklarımı buraya yazmaya gerek görmüyorum. Konu ile alakalı gerekli işlem başladıktan sonra bunun tartışılacağı yer bir forum başlığının altı değil T.C nin yetkili mahkemeleri olacaktır. Bunun doğru olup olmadığına karar verecek kişi tarafları dinledikten, deliller sunulduktan sonra  elbette hakim olacaktır.Şimdi ben susması gereken yeri bilen bir kişi olarak, SUSUYOR bundan sonrasını Türk Kanunlarına bırakıyorum. Burada havalara girip ben buyum,ben şuyum, o kadar bilgiliyim ki, şöyle bir yazar seni ezerim gibi konularda  ikili polemiklere girip, uğraşmaya ayıracak vaktim yok Sadece 15 yaşında bir çocuğu korumak adına yapılanların karşılıksız kalmayacağını belirtiyorum. Kendini bilen ve vicdanı olan her yetişkinin yapması gerekende bu bence.

Gereksiz yere polemiksel yazılar yazmanın manası yok. Madem öyle bir ithamınız var ve avukatlarınızda bununla alakalı çabalıyor, verin mahkemeye. Gereksiz şekilde burada kulis amaçlı yazmanın manası yok. Biz hukuk insanlarıyız. Hukukunda ne olduğunu çok iyi biliriz. Umarız kısa zamanda bununla alakalı dokümantasyonlara ve gerekli çağrılara muhattap olur ve gerekeni de olduğu şekilde ifade eder ve mesnetsiz iddia olduğu ispat edildiği taktirde manevi ve maddi yolu açık olmak üzere bizde dava açarız. Nede olsa bu kadar kolaymış.

Sanırım mesajı almışsınızdır.

Kolay gelsin.

NOA

lmamZEYT60

lmamZEYT60 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:17:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Cıx cıx yazılanları hayretler içinde okuyorum. N_O_A be şu görevi bırak artık yeter bu kadar kepazelik istenmiyorsun işte zorlama daha fazla şimdi sizin gibi küfürbazlar istemezler tabi diyeceksin ama küfür etmeyipsde senden nefret edende çok :D

N_O_A

N_O_A resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:22:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·lmamZEYT60· :

Cıx cıx yazılanları hayretler içinde okuyorum. N_O_A be şu görevi bırak artık yeter bu kadar kepazelik istenmiyorsun işte zorlama daha fazla şimdi sizin gibi küfürbazlar istemezler tabi diyeceksin ama küfür etmeyipsde senden nefret edende çok :D

Küfür etmeyip de benden nefret eden olayı da çok basit bir ayrıntı imam. Bazı garibanlar :) ip adresi değiştirdiği vakit kendilerinin küfürlerinden arındığını ve Hz Ömer adaletinde doğduğunu savunan kişiler olarak karşımıza çıkıyor. İşin ilginci buna kendileri de inanıyor. :) Bunları görmüyor ve bilmiyor değiliz. Tabi bunun haricinde farklı emelleri olanlarda çıkabiliyor. Bunlar çok ekstrem örnekler olabilir. Çoğaltalım bu örnekleri. Sizbir kaç örnek verin :)
Bakalım yaratıcılık gücünüz nasıl

Kolay gelsin
NOA

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:25:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Forum serbestçe fikirlerimizi ifade edebildiğimiz bir ortamdır hepinizin bildiği gibi. Son zamanlarda bu ortamı kötüye kullanan, kendi çıkarları doğrultusunda başkalarına haksızca saldırarak olayların arkaplanı hakkında fazla bilgisi olmayanlar üstünde bir etki bırakma amacı taşıyan kişiler fazlasıyla türedi. Bunların arasında ajanlığı elinden alındığı için kendini muhalefete adamış olanlar da var, aylarca açık bıraktığı kulüpleriyle buraya paza kazandırarak ajan olma hayalleri suya düşen de. Bayan tipi alıp erkeklerden cc isteyen dolandırıcılar da var, sülale boyu küfredip masum rolüne girenler de. Bir de bu dört (en az dört) grubun dolduruşa getirdikleri, olayları yalan yanlış aktarıp yandaş olarak kazandıkları var. Bunlar da kendi içlerinde alt kategorilere bölünüp, birbirleriyle dostluklar kurup hiyerarşik ve konseyvari bir yapı oluşturmuşlar.

Şimdiye kadar burada bir gözlemci olarak kaldım. Kimin ne olduğunu anlamaya, her kesimden insanla konuşarak içlerindeki virüs gibi "basit ama zararlı" olanları, kendini zeki sanan kurnazları belirlemeye çalıştım. Artık gözlemlerimden önemli sonuçlara vardığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Dolayısıyla önceden bulunduğum gözlemci konumunu bir üst basamağa taşıyarak, doğru ve yanlışı bir akıl süzgecinden geçirme yetisine sahip olmayan -ama içinde de bir kötülük barındırmayan- insanların üst paragrafta bahsettiğim çürük yapıdan etkilenmemesi adına haddimi bilerek ve gerekli gördüğüm yerde müdahil olabileceğimi belirtmek isterim.

Unutulmamalı ki ban cezası sadece küfür ve hakaret ile verilmiyor. Ayrıntılar için bkz: ChatCity Hüküm ve Şartları 
Hala bu kuralların düzgün bir şekilde işleyişinden rahatsız olan varsa bu siteye bir daha girmemek bir çözüm olabilir. Siz de iyi biliyorsunuz ki böyle yapan pek çok insan var -en yakın arkadaşlarınız da dahil olabilir- Kimse sizi zorla burada tutmuyor.

Sanıyorum herkes kendince önemli noktaları tespit etmiştir.
Hoş ve dürüst sohbetler dileğiyle...

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:29:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bunuda görcektik demek,,mahkemelik cc

bu arada Dava sonuçlanınca bizide bilgilendirin çok merak ediyorum şimdiden:)

GENTLEE

GENTLEE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:31:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Merhabalar NOA belki beni banlayacaksın veya ceza verceksin bilmiyorum ama bir kac kez ajanlık adına yaptıgın görevler esnasında gereksiz yere verdigin cezaları belirteyim  kız nicki ile şüpelenip ceza verdigin userler bundan 1 yıl önce erkek diye bayan arkadaslarımdan Burjum nickli arkadas banlanmıstı sebebi ise erkek oldugunu idda etmiştiniz ve vipli nicki banlamıstınız...bayan oldugunu sölemiştik ve nicki geri istemiştik camera acmasını sölemiştin... o nick öle gitti ve bundan 1 ay önce plaj 2 de SunlıghtKSK nickli bayan arkadasımız da senin tarafından ıp  banı ve nicke ceza almıstı ben size ceza almasının sebebini sormustum bana erkek oldugundan ceza aldı demiştiniz...  4 yıldır cc ortamında beraber takıldıgım userler!!! sizin adınıza userlere ceza vermek bu kadar basit emin olmadan yaptıgınız seyler insanlar hata yapabilir ama biryerlerden konu bulup  cocuk parkında cocukların sallandıgı sallancak gibi konu sallanıp gidiyorsunuz konuyu tekrar hatırlatıyorum her insan hata yapabilir keske sende yaptıgın hataları kabul etsen ortada sorun kalmayacak... diyeceklerim bu kadar istersen ıp ban veya nicke ceza verebilirsin NOA herkes hakkını araya bilme yolunda ilerliyor..... diyeceklerim bu kadar ... SEYFİDEN SEVGİLERLE hos sohbetler

CinciBir

CinciBir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:40:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
eeeee İmam kardeşim bu işler böyle  işlerine geleni sergiliyorlar baktılar işlerine gelmiyen bir yorum yazılmış anında siliyorlar
CC sohbet icin buraya
 <<123 45678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir