ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Haziran 2024, Salı 19:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Mahkeme olayıdır NOA adına :D
 <<123456 78>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CinciBir

CinciBir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2007 Per 01:16:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·IIIIvolkybeyawIIII· :
wernell :

Burada “amanın mesleğimi çalacaklar diye feryad etmesine sebep olacak çok sayıda arkadaş görüyorum.”Kim mi bu feryad eden ? Nam-ı Diyar kraliyet soytarısı :)

Burada hiç kimse size kişisel bilgilerini vermek zorunda olmadığı gibi, kişisel olan hiçbir konuda da açıklama getirmek zorunda değildir. Ve boşuna çırpınmaktansa biraz olsun beyin jimnastiği yapıp akla mantığa dayalı yazılar yazılmaya çalışılırsa çok daha yararlı olur.

Bu arada herkes senaryolar üretmeye başlamış, yalnız kurgular zayıf beni yeterince eğlendirmiyor bu yazılar, lütfen daha titiz olalım, user olarak beni sıkmaya kimsenin hakkı yok :S

Az evvel son haber kuşağında geçti diyor ki " Burada ;

*Açılan başlıktan bi haber olup sadece kendi husumeti yüzünden yorum yapmak için birbirini ezenler,

*Sağdakinin soldakinin yazısının neresinden bir yanlış yakalarızda tüm yazıyı geride bırakıp ordan hareket ederiz demeye çalışanlar,

*Konuşulacak başka bir konusu olmadığından ,”yahu yanlışta olsa karalayım işte 1-2 şey diyenler,

*Kendini olduğundan farklı bir yerde gören buna başta kendini inandırıp, karşısındakileri de inandırmaya çalışanlar,

*Site içerisinde sahip oldukları bir takım “şey” leri  kaybetmiş olmanın verdiği hırsla kulis yapmaya çalışanlar ,

*Beni görün bende burdayım , hakkımda yorum yapın diye bu uğurda saçlarını feda etmiş olanlar,

*Pekçok kişinin tanımadığı ailesine,şahsına fütursuzca küfretmiş ama hala “hak verilmez alınır, amaca giden yolda her şey mübahtır,gerekirse sahtekarda oluruz,yalancı da” diyenler,

*Istediğini elde edemediği için iftira atmaktan dahi geli kalmayanlar, yüzü dahi kızarmayanlar,

*Hepsi hemde hepsi bu  başlık altında toplanmış konudan başlıktan haberdar olmak,ne dendiğini anlamak  şöyle dursun yaptıkları  yorumları da konu dışı olan bir kısım  kitle tarafından yazılmış yazılar...”

varmış.

Oltaya bir yem takmış biri haydi demiş sazanları görelim. Bu arada Sazan dedim ama mevsimi mi değil mi bilemiyorum.Blöfü görmek için şahin gözlü olmaya yada 3 boyutlu gözlük takmaya gerek yok, birazcık site içinde olan zaten pinokyo ve pinokyoları edebi anlamda takdir ediyordur. Anlayan için söz bir kere söylenir,ondan sonrası bıkkınlık verir. Allaha havale etmek gerek.

Bu akşam için yayında ve yapımda emeği geçen, birkaç kişiye  bizlere neşe kaynağı oldukları ve boş zamanı en boş şekilde değerlendirtme  konusunda takdire şayan özverilerinden ötürü teşekkür ediyorum.

Wernel,hayrola, çok avukat gördüm bu gece seni

İyiki bu başlık acılmış CC nin gizli avukatlarını görmüş ve tanımış olduk

lmamZEYT53

lmamZEYT53 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2007 Per 01:19:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Öyle demeyin arkadaşlar wernel de olmasa kim savunacak noa yı

wernell

wernell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2007 Per 01:29:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ve başka bir balıkçıda der ki : "agda var 1 sazan, agda var 2 sazan,agda var 3 sazan... Buyrun sofraya ahali bu akşamda aç kalmayacağız"

Rast gele :)

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2007 Per 01:31:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sağa sola saldırmayın,kişilere burdan laf yetiştirmeyin,kimseye iftira boyutunda ithamlarda bulunmayın,güzel güzel muhabbet edin forum kurallarını hatırlatmayalım tekrar olur mu?Kafam götürmüyor yaşlılık

EyluldeGellll

EyluldeGellll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2007 Per 01:33:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kah çıkarım gökyüzüne seyrederim alemi

Kah inerim yeryüzüne seyreder alem beni

NESİMİ

Yanlış başlık altına yazdım sanırım :))

IIIIvolkybeyawIIII

IIIIvolkybeyawIIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2007 Per 01:36:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
wernell :

Ve başka bir balıkçıda der ki : "agda var 1 sazan, agda var 2 sazan,agda var 3 sazan... Buyrun sofraya ahali bu akşamda aç kalmayacağız"

Wernel beni ye:)) digerleri sıskadır:)))

lmamZEYT53

lmamZEYT53 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2007 Per 01:47:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
wernell :

Yine msjım silinmiş neyse wernel in ve moderatörün zoruna gitmeyecek birşey yazayım bari :D Yok ya nasıl olsa siliniyor uğraşmaya değmez

xxIsaDOxxI

xxIsaDOxxI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2007 Per 02:10:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·lmamZEYT53· :
wernell :

Yine msjım silinmiş neyse wernel in ve moderatörün zoruna gitmeyecek birşey yazayım bari :D Yok ya nasıl olsa siliniyor uğraşmaya değmez

Sence neden siliniyor Çünkü bazı yazılan sözler işlerine gelmiyor ama her nedense ajanların yazdıkları sözler silinmeden yerine ulaştırılmaya çalışılıyor bu kadarda ayrımcılık olmasın yaaaa

IIkylieII

IIkylieII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2007 Per 03:40:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hatırladıgım kadarıyla  İNTAHARR   etmıştı nokta :) bu kadarda olmaz ark  :) 

ucanpijama

ucanpijama resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2007 Per 09:34:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
wernell :

stres oldum bu nehirde yüzerim
o akıntı bu akıntı gezerim
ben aşkımı yosunlara yazarım
yazı tutmaz tedirgin bir sazanım

iş bu sular benim yuvam değil mi
alabalık sazan aynı değil mi
rakı balık söze ziyan değil mi
mezelerde tedirgin bir sazanım

sazanım ah.. sazanım ah
mezelerde tedirgin bir sazanım

ben sazanım bende jeton geç düşer