ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Haziran 2024, Çarşamba 05:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Mahkeme olayıdır NOA adına :D
 <<1234 5678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lmamZEYT53

lmamZEYT53 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:47:25sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Anladığım kadarıyla eleştirilere tahammülünüz yok küfürde hakarette etmediğim halde yazılarım siliniyor tamam o zaman istediğiniz olsun yazmıyorum yazıları silmekle düşüncelerimi değiştiremessiniz :D

CinciBir

CinciBir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:48:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

içlerine sinmeyen birseyler vardırki silme ihtiyacı duyuyorlar

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:49:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

N_O_A

Noa tek başına bir diktatördür saygıdeğer arkadaşlar, haklarınızı talep etmeniz veya hakkınızı aramınz bir sonuç vermeyecektir. Karşınızda onu yargıladığınızda nefretini kazandığınız bir insan var fazla bulaşmayın valla kapıdan sokmaz bizi...

ccATHOScc

ccATHOScc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:52:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·GENTLEE· :
Merhabalar NOA belki beni banlayacaksın veya ceza verceksin bilmiyorum ama bir kac kez ajanlık adına yaptıgın görevler esnasında gereksiz yere verdigin cezaları belirteyim  kız nicki ile şüpelenip ceza verdigin userler bundan 1 yıl önce erkek diye bayan arkadaslarımdan Burjum nickli arkadas banlanmıstı sebebi ise erkek oldugunu idda etmiştiniz ve vipli nicki banlamıstınız...bayan oldugunu sölemiştik ve nicki geri istemiştik camera acmasını sölemiştin... o nick öle gitti ve bundan 1 ay önce plaj 2 de SunlıghtKSK nickli bayan arkadasımız da senin tarafından ıp  banı ve nicke ceza almıstı ben size ceza almasının sebebini sormustum bana erkek oldugundan ceza aldı demiştiniz...  4 yıldır cc ortamında beraber takıldıgım userler!!! sizin adınıza userlere ceza vermek bu kadar basit emin olmadan yaptıgınız seyler insanlar hata yapabilir ama biryerlerden konu bulup  cocuk parkında cocukların sallandıgı sallancak gibi konu sallanıp gidiyorsunuz konuyu tekrar hatırlatıyorum her insan hata yapabilir keske sende yaptıgın hataları kabul etsen ortada sorun kalmayacak... diyeceklerim bu kadar istersen ıp ban veya nicke ceza verebilirsin NOA herkes hakkını araya bilme yolunda ilerliyor..... diyeceklerim bu kadar ... SEYFİDEN SEVGİLERLE hos sohbetler

Bak ne demiş arkdaraş wernel bayan nicki ne işin var senin o nickle hmmm korkma erkek ol NOA

G0RLTZ

G0RLTZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:53:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hoş olmamış icecandyman herkes hakkını arar ama senın yaptıgın güzel değil. Yazıları okumadım hayirlisi. Herkes hakkını arasın.

ccATHOScc

ccATHOScc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:53:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

speiderist :
icecandyman yuh benzetmeye bak:))

senin kadar yalaka görmedim spei yıkıl

SiRoNA

SiRoNA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:55:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
icecandyman :

N_O_A

Noa tek başına bir diktatördür saygıdeğer arkadaşlar, haklarınızı talep etmeniz veya hakkınızı aramınz bir sonuç vermeyecektir. Karşınızda onu yargıladığınızda nefretini kazandığınız bir insan var fazla bulaşmayın valla kapıdan sokmaz bizi...

zuhahahahahaice ellerine sağlık:)

ha bir de gaz odaları nerde

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:57:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Valla hocam herkez hakkını arasın tabi de, Cc de haklarınızın ne kadar karşılığını alırsınız orasını bilemem. Ben söyleyiceğimi söyledim gerisi sizin takdirinizdir.

GENTLEE

GENTLEE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:57:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
tek basına cc iktidarı

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2007 Çar 23:57:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ice çok komik olmuş Allah cezanı vermesin
CC sohbet icin buraya
 <<1234 5678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir